О внесении изменений в решение акима села Аулиеколь от 4 ноября 2009 года № 3 "О переименовании улицы в селе Аулиеколь"
Решение акима села Аулиеколь Аулиекольского района Костанайской области от 16 июня 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 июня 2014 года № 4896
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года № 121-V "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений" аким села Аулиеколь РЕШИЛ:
1. Внести в решение села Аулиеколь от 4 ноября 2009 года № 3 "О переименовании улицы в селе Аулиеколь" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-7-108, опубликовано 10 января 2010 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту на государственном языке слово "селосындағы" заменить словом "ауылындағы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Д. Кусайнов

"Әулиекөл ауылы әкімінің 2009 жылғы 4 қарашадағы № 3 "Әулиекөл селосындағы көшені қайта атау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Әулиекөл селосы әкімінің 2014 жылғы 16 маусымдағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 маусымда № 4896 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылдың 3 шілдедегі № 121-V Конституциялық Заңына сәйкес, Әулиекөл ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әулиекөл ауылы әкімінің 2009 жылғы 4 қарашадағы № 3 "Әулиекөл селосының көшесіне қайта атау туралы" шешіміне, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-7-108 тіркелген, 2010 жылғы 10 қаңтарында "Әулиекөл" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
мемлекеттік тіл тақырыбындағы және бүкіл мәтін бойынша "селосындағы" деген сөз "ауылындағы" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Д. Кусайнов