О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 93 "О бюджете Денисовского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 18 февраля 2014 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 февраля 2014 года № 4450
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, на основании решения Костанайского областного маслихата от 10 февраля 2014 года № 244 "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 18 декабря 2013 года № 223 "Об областном бюджете Костанайской области на 2014 - 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4428) Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 93 "О бюджете Денисовского района на 2014 - 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4381, опубликовано 16 января 2014 года в газете "Наше время") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3004502,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 524054,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 3111,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17332,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2460005,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3011697,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40247,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 46737,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6490,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -47442,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 47442,4 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрен возврат целевых трансфертов на сумму 151,6 тысяча тенге, в том числе:
в республиканский бюджет в сумме 150,7 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 0,9 тысяч тенге.".
Приложения 134 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 93 "Денисов ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2014 жылғы 18 ақпандағы № 9 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 ақпанда № 4450 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес, Қостанай облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы № 244 "Мәслихаттың 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 223 "Қостанай облысының 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4428 тіркелген) негізінде Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 93 "Денисов ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4381 тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтарда "Наше время" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3004502,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 524054,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3111,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 17332,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2460005,0 мың теңге;
2) шығындар – 3011697,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредитеу – 40247,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 46737,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6490,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -47442,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 47442,4 мың теңге.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы трансферттерді 151,6 мың теңге сомасында қайтару қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
республикалық бюджетке 150,7 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 0,9 мың теңге сомасында.".
Көрсетілген шешімнің 134-қосымшалары осы шешімнің 12,  3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.