О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 136 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 8 августа 2014 года № 181. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 августа 2014 года № 5007
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 136 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4380, опубликовано 14 и 21 января 2014 года в газете "Біздің Торғай") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 045 006,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 178 463,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4170,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала- 10900,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 851 473,0 тысячи тенге;
2) затраты – 2 088 382,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17401,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 18175,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 774,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -60777,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 60777,8 тысяч тенге.";
пункт 2-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 373,6 тысячи тенге;
в областной бюджет в сумме 58,2 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной сессии
Джангельдинского районного маслихата       Ж. Нурмуханбетулы
Секретарь Джангельдинского
районного маслихата                        С. Нургазин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Джангельдинского района"
_____________ Е. Биржикенов
Приложение
к решению маслихата
от 8 августа 2014 года № 181
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 декабря 2013 года № 136
Районный бюджет Джангельдинского района на 2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. ДОХОДЫ

Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 136 "Жангелдин ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2014 жылғы 8 тамыздағы № 181 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 тамызда № 5007 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 136 "Жангелдин ауданының 2014–2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4380 тіркелген, 2014 жылғы 14 және 21 қаңтарда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 045 006,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 178 463,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4170,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 10900,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 851 473,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 088 382,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 17401,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 18175,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 774,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -60777,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 60777,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 373,6 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 58,2 мың теңге сомасында.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы          Ж. Нұрмұханбетұлы
Жангелдин аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Нургазин
КЕЛІСІЛДІ:
"Жангелдин ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Е. Биржикенов
Мәслихаттың
2014 жылғы 8 тамыздағы
№ 181 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 136 шешіміне 1-қосымша
Жангелдин ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР