О повышении базовых ставок земельного налога
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 24 декабря 2014 года № 200. Зарегистрировно Департаментом юстиции Костанайской области 22 января 2015 года № 5332. Утратило силу решением маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 26 февраля 2015 года № 205
Сноска. Утратило силу решением маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 26.02.2015 № 205 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года и на основании схемы зонирования земель Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога на 50 процентов, установленных статьей 381 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
очередной тринадцатой
сессии Джангельдинского
районного маслихата                        Р. Ахметжанов
Секретарь Джангельдинского
районного маслихата                        С. Нургазин

Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 200 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қаңтарда № 5332 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2015 жылғы 26 ақпандағы № 205 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 26.02.2015 № 205 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 387-бабының 1-тармағына сәйкес және жерлердi аймақтарға бөлу схемасы негізінде, Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 381-бабымен белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелері 50 пайызға жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі.
Жангелдин
аудандық мәслихатының
кезекті он үшінші
сессиясының төрағасы                       Р. Ахметжанов
Жангелдин аудандық
мәслихат хатшысы                           С. Нургазин