О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 167 "О районном бюджете Камыстинского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 28 октября 2014 года № 236. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 ноября 2014 года № 5141
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 167 «О районном бюджете Камыстинского района на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4383, опубликовано 10 января 2014 года в газете «Камысты жаңалықтары-Камыстинские новости») следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2113015,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 531340,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 6594,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 461,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1574620,1 тысяч тенге;
2) затраты – 2163402,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12353,7 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18463,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6109,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -62740,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 62740,6 тысяч тенге.»;
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
«4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Камыстинского района на 2014 год в сумме 0,0 тенге.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Секретарь Камыстинского
районного маслихата
Б. Козлов
Б. Рахимжанов
Приложение
к решению маслихата

Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 167 "Қамысты ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2014 жылғы 28 қазандағы № 236 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 қарашада № 5141 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 167 «Қамысты ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4383 тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтарда «Қамысты жаңалықтары – Камыстинские новости» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Қамысты ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2113015,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 531340,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6594,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 461,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1574620,1 мың теңге;
2) шығындар – 2163402,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12353,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 18463,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6109,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 62740,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 62740,6 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«7. 2014 жылға арналған Қамысты ауданы жергілікті атқарушы органының резерві 0,0 теңге сомасында бекітілсін.»;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Козлов
Б. Рахимжанов
Мәслихаттың