Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 4 августа 2014 года № 299. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 сентября 2014 года № 5071. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 29 июня 2016 года № 165
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 29.06.2016 № 165.
В соответствии с подпунктом 12) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", с Методикой расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, утвержденной Приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306, акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме, расположенном по адресу: поселок Карабалык, улица Гоголя, дом 6, в размере 78,72 тенге (семьдесят восемь тенге семьдесят два тиын) за один квадратный метр общей площади в месяц.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Карабалыкского района Султанова А.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Исмагулов

Мемлекеттік жалға берілетін үйдегі коммуналдық тұрғын үй қорындағы тұрғын үйдi пайдаланғаны үшiн төлемақы мөлшерiн белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 4 тамыздағы № 299 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қыркүйекте № 5071 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 маусымдағы № 165 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 29.06.2016 № 165 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 12) тармақшасына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97- бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 Бұйрығымен бекітілген, Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесіне сәйкес, Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарабалық кенті, Гоголь көшесі, 6 үй мекен-жайы бойынша орналасқан, мемлекеттік жалға берілетін үйдегі коммуналдық тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін, жалпы алаңның бір шаршы метріне айына 78,72 теңге (жетпіс сегіз теңге жетпіс екі тиын) көлемінде төлемақы мөлшері белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарабалық ауданы әкімінің орынбасары А.Т. Сұлтановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Исмағұлов