О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 163 "О районном бюджете Карасуского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 18 февраля 2014 года № 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 февраля 2014 года № 4455
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 163 "О районном бюджете Карасуского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4385, опубликовано 15 января 2014 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2244030,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 693424,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1525,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12190,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1536891,0 тысяча тенге;
2) затраты – 2293389,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45544,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 51930,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6386,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -94903,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 94903,9 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в республиканский бюджет в сумме 11048,1 тысяч тенге.";
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
внеочередной сессии                        С. Дарбаев
Секретарь Карасуского
районного маслихата                        С. Казиев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
_______________ Е. Биркель
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 163 "Қарасу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 18 ақпандағы № 168 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 ақпанда № 4455 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 163 "Қарасу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4385 тіркелген, 2014 жылғы 15 қаңтарда "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2244030,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 693424,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1525,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 12190,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1536891,0 мың теңге;
2) шығындар – 2293389,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 45544,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 51930,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 6386,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -94903,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 94903,9 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1-тармағымен толықтырылсын:
"2-1. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджетке нысаналы трансферттердің 11048,1 мың теңге сомасында қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы                         С. Дарбаев
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасу ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ Е. Биркель
Мәслихаттың