О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 153 "О районном бюджете Костанайского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 8 августа 2014 года № 229. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 августа 2014 года № 5008. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Аппарата маслихата Костанайского района Костанайской области от 16 января 2015 года № 02-30-3)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Аппарата маслихата Костанайского района Костанайской области от 16.01.2015 № 02-30-3).
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 153 "О районном бюджете Костанайского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4384, опубликовано 10 января 2014 года в газете "Арна") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 5883423,1 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2438045,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 8555,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 23400,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3413423,1 тысячи тенге;
2) затраты - 5995540,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 38131,4 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 52531,4 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 14400,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -150249,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 150249,1 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Костанайского района на 2014 год в сумме 13707,0 тысяч тенге.";
пункты 9151717-2 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 6015,6 тысяч тенге;
15. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на развитие транспортной инфраструктуры в сумме 542943,9 тысячи тенге;

Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 153 "Қостанай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2014 жылғы 8 тамыздағы № 229 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 тамызда № 5008 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихат аппаратының 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 02-30-3 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихат аппаратының 16.01.2015 № 02-30-3 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 153 "Қостанай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4384 тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтарда "Арна" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5883423,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 2438045,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 8555,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 23400,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 3413423,1 мың теңге;
2) шығындар - 5995540,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 38131,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 52531,4 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 14400,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -150249,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 150249,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2014 жылға арналған Қостанай ауданының жергілікті атқарушы органының резерві 13707,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 9151717-2-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде коммуналдық меншік объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға 6015,6 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін;
15. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде көлік инфрақұрылымын дамытуға 542943,9 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін;

17. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов на развитие из областного бюджета на ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020 в сумме 66630,6 тысяч тенге;
17-2. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 12073,5 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 3,4 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 17-8 следующего содержания:
"17-8. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрены расходы на обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 22,2 тысячи тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
сессии Костанайского
районного маслихата                        С. Байгабулов
Секретарь Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов" акимата Костанайского
района
________________ З. Кенжегарина
Приложение 1
к решению маслихата
от 8 августа 2014 года № 229
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 153
Районный бюджет на 2014 год
Категория
сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

17. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге 66630,6 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін;
17-2. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде келесі мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін:
республикалық бюджетке 12073,5 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 3,4 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 17-8-тармағымен толықтырылсын:
"17-8. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсетуге 22,2 мың теңге сомасында шығындар көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   С. Байгабулов
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ З. Кенжегарина
Мәслихаттың
2014 жылғы 8 тамыздағы
№ 229 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 153 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер