О внесении изменения и дополнения в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 173 "О районном бюджете Наурзумского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 20 февраля 2014 года № 185. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 февраля 2014 года № 4457
В соответствии со статьями 44 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 173 "О районном бюджете Наурзумского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4389, опубликовано 23 января 2014 года в газете "Науырзым тынысы") следующее изменение и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 1333912,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 166567,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6433,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1160912,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1334492,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8727,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10386,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1659,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9307,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9307,1 тысяч тенге:
поступление займов – 10386,0 тысяч тенге;
погашение займов – 1659,0 тысяч тенге.
дополнить указанное решение пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 0,1 тысячи тенге;
в областной бюджет в сумме 580,0 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        А. Султанов
Секретарь
районного маслихата                        З. Алдажуманова
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
Наурзумского района"
_________________ Р. Будекенова
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики,
бюджетного планирования
и предпринимательства
Наурзумского района"
_________________ Н. Дехтярева
Приложение
к решению маслихата
от 20 февраля 2014 года № 185
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 173
Бюджет Наурзумского района на 2014 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 173 "Науырзым ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы № 185 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 ақпанда № 4457 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 44 және 109-баптарына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандығы № 173 "Науырзым ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4389 тіркелген, 2014 жылғы 23 қаңтарда "Науырзым тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Науырзым ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1333912,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 166567,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6433,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1160912,0 мың теңге;
2) шығындар – 1334492,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 8727,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 10386,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 1659,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9307,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9307,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 10386,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1659,0 мың теңге;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-1 тармағымен толықтырылсын:
"3-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 0,1 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 580,0 мың теңге сомасында.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Ә. Сұлтанов
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        З. Алдажұманова
КЕЛІСІЛДІ:
"Науырзым ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ Р. Будекенова
"Науырзым ауданының
экономика, бюджеттік
жоспарлау және кәсіпкерлік
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ Н. Дехтярева
Мәслихаттың
2014 жылғы 20 ақпандағы
№ 185 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 173 шешіміне 1-қосымша
Науырзым ауданының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер