О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 167 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 18 февраля 2014 года № 173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 февраля 2014 года № 4447
В соответствии с пунктом 7 статьи 44 и статьями 104109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 167 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4393, опубликовано 9 января 2014 года в газете "Маяк") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2689642,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1431506,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5262,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5320,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1247554,0 тысячи тенге;
2) затраты – 2765941,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36198,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 47306,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11108,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -112497,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 112497,9 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 81,4 тысяч тенге, в том числе трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 81,2 тысяч тенге и трансфертов, выделенных из областного бюджета в сумме 0,2 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа Тарановского района на 2014 год в сумме 2460,0 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель тридцать третьей,
внеочередной сессии                        Т. Ибрашев
Секретарь
районного маслихата                        С. Жолдыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Тарановского района"
_________________ В. Ересько
Приложение
к решению маслихата

Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 167 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2014 жылғы 18 ақпандағы № 173 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 ақпанда № 4447 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 44-бабының 7-тармағына және 104109-баптарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 167 "2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4393 тіркелген, 2014 жылғы 9 қаңтарда "Маяк" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2689642,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1431506,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5262,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5320,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1247554,0 мың теңге;
2) шығындар – 2765941,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 36198,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 47306,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11108,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -112497,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 112497,9 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте 81,4 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің, оның ішінде республикалық бюджеттен бөлінген 81,2 мың теңге сомасында трансферттердің және облыстық бюджеттен бөлінген 0,2 мың теңге сомасында трансферттердің қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Таран ауданы жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 2460,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Отыз үшінші, кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   Т. Ибрашев
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        С. Жолдыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_________________ В. Ересько
Мәслихаттың