О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 167 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 4 мая 2014 года № 202. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 мая 2014 года № 4689
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 167 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4393, опубликовано 9 января 2014 года в газете "Маяк") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 836 002,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 456 506,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 262,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 320,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 368 914,8 тысячи тенге;
2) затраты – 2 874 302,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36 198,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 47 306,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 108,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 38 000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 38 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -112 497,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 112 497,9 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения дополнить подпунктами 4)5)6) следующего содержания:
"4) на выплату государственной адресной социальной помощи;
5) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
6) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемого из местного бюджета.";
пункт 6 указанного решения дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) целевого трансферта на развитие на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено поступление средств из областного бюджета, в том числе:
целевого трансферта на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
целевого текущего трансферта на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны с 1 мая 2014 года с 6 до 10 месячных расчетных показателей.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:

Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 167 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2014 жылғы 4 мамырдағы № 202 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 мамырда № 4689 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 167 "2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4393 тіркелген, 2014 жылғы 9 қаңтарда "Маяк" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 836 002,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 456 506,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 262,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5 320,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 368 914,8 мың теңге;
2) шығындар – 2 874 302,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 36 198,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 47 306,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 108,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 38 000,0 мың теңге, оның ішіңде:
қаржы активтерін сатып алу – 38 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -112 497,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 112 497,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы мынадай мазмұндағы 4)5)6) тармақшаларымен толықтырылсын:
"4) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
5) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
6) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстеме төлеуге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы мынадай мазмұндағы 3) тармақшасымен толықтырылсын:
"3) мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферті.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен қаражаттар түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға нысаналы трансферт;
2) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне 2014 жылғы 1 мамырдан бастап 6-дан 10 айлық есептік көрсеткішіне дейін тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмек көлемін ұлғайтуға ағымдағы нысаналы трансферт.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа Тарановского района на 2014 год в сумме 1 460,0 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель тридцать восьмой,
внеочередной сессии                        А. Даданова
Секретарь
районного маслихата                        С. Жолдыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Тарановского района"
________________ В. Ересько
Приложение 1
к решению маслихата

"8. Таран ауданы жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 1 460,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Отыз сегізінші, кезектен тыс
сессиясының төрайымы                       А. Даданова
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        С. Жолдыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
________________ В. Ересько
Мәслихаттың