О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 167 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 28 ноября 2014 года № 242. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 декабря 2014 года № 5187
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 167 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4393, опубликовано 9 января 2014 года в газете "Маяк") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 858 087,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 484 574,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9 062,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 452,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 360 999,3 тысяч тенге;
2) затраты – 2 896 387,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35 628,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 46 737,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 108,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 38 000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 38 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -111 928,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 111 928,5 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сорок пятой,
внеочередной сессии
Секретарь районного маслихата              С. Жолдыбаев
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 ноября 2014 года № 242
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 167
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 167 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2014 жылғы 28 қарашадағы № 242 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 желтоқсанда № 5187 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 167 "2014–2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4393 тіркелген, 2014 жылғы 9 қаңтарда "Маяк" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2014–2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 858 087,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 484 574,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9 062,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3 452,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 360 999,3 мың теңге;
2) шығындар – 2 896 387,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35 628,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 46 737,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 108,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 38 000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 38 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -111 928,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 111 928,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қырық бесінші, кезектен
тыс сессияның төрағасы
Аудандық мәслихат хатшысы                  С. Жолдыбаев
Мәслихаттың
2014 жылғы 28 қарашадағы
№ 242 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 167 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер