О внесении изменений и дополнения в решение Павлодарского городского маслихата от 26 декабря 2013 года № 223/29 "О бюджете города Павлодара на 2014 – 2016 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 06 августа 2014 года № 292/40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 августа 2014 года № 3910. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 10 февраля 2015 года N 1-09/51)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 10.02.2015 N 1-09/51).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Павлодарского областного маслихата от 11 июля 2014 года № 279/32 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 26 декабря 2013 года № 223/29 «О бюджете города Павлодара на 2014 - 2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3666, опубликовано в газете «Шаhар» 17 января 2014 года № 2, 24 января 2014 года № 3, 31 января 2014 года № 4, 7 февраля 2014 года № 5, 14 февраля 2014 года № 6 и в газете «Версия» 20 января 2014 года № 2, 24 января 2014 года № 3, 3 февраля 2014 года № 4, 10 февраля 2014 года № 5) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «36 942 895» заменить цифрами «38 306 892»;
цифры «27 567 114» заменить цифрами «28 089 414»;
цифры «1 499 072» заменить цифрами «2 192 772»;
цифры «7 044 388» заменить цифрами «7 192 385»;
в подпункте 2) цифры «37 484 246» заменить цифрами «38 892 604»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;»;
в подпункте 4) цифры «370 000» заменить цифрами «325 639»;
дополнить абзацем следующего содержания:
«поступление от продажи финансовых активов государства – 44 361 тысяч тенге;»;
в подпункте 5) цифры «-916 907» заменить цифрами «-911 351»;
в подпункте 6) цифры «916 907» заменить цифрами «911 351»;

Павлодар қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 223/29 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 06 тамыздағы № 292/40 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 тамызда № 3910 болып тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 10 ақпандағы N 1-09/51 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 10.02.2015 N 1-09/51 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағына, Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 шілдедегі «Облыстық мәслихаттың (V сайланған XXVI (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» № 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» № 279/32 шешіміне сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы «Павлодар қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» № 223/29 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3666 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 2, 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 3, 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 4, 2014 жылғы 7 ақпандағы № 5, 2014 жылғы 14 ақпандағы № 6 «Шаhар» газетінде және 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 2, 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 3, 2014 жылғы 3 ақпандағы № 4, 2014 жылғы 10 ақпандағы № 5 «Версия» газетінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«36 942 895» сандары «38 306 892» сандарымен ауыстырылсын;
«27 567 114» сандары «28 089 414» сандарымен ауыстырылсын;
«1 499 072» сандары «2 192 772» сандарымен ауыстырылсын;
«7 044 388» сандары «7 192 385» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада «37 484 246» сандары «38 892 604» сандарына ауыстырылсын;
3) тармақша мына редакцияда жазылсын:
«3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;»;
4) тармақшадағы «370 000» сандары «325 639» сандарымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 44 361 мың теңге;»;
5) тармақшадағы «-916 907» сандары «-911 351» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы «916 907» сандары «911 351» сандарымен ауыстырылсын;

017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
212462
464
Отдел образования района (города областного значения)
3568
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3568
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
80193
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
72852
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
59691
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1739
021
Капитальные расходы государственного органа
5875
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5547
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7341
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
7341
Жилищно-коммунальное хозяйство
9794395
1
Жилищное хозяйство
6811722
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4085
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4085
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
49476
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
42170
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
743
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
6563
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
202189
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
202189
464
Отдел образования района (города областного значения)
2740
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2740
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6541679
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
4277919
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2252071
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища, развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020

017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
212462
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3568
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3568
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
80193
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
72852
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59691
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1739
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5875
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5547
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7341
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
7341
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9794395
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6811722
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4085
027
Жұмыспен қамту-2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
4085
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
49476
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
42170
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
743
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
6563
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
202189
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
202189
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2740
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2740
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6541679
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
4277919
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
2252071
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға, инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және (немесе) сатып алуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, сатып алуға, салып бітіруге берілітін нысаналы даму трансферттері