О бюджете города Павлодара на 2015 - 2017 годы
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 24 декабря 2014 года № 341/48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 января 2015 года № 4258
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", решением областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 299/37 "Об областном бюджете на 2015 – 2017 годы", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Павлодара на 2015 – 2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 662 011 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 28 608 645 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 244 686 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 229 055 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 579 625 тысяча тенге;
2) затраты – 40 221 524 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 339 224 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства –339 224 тысячи тенге;
5) профицит бюджета – -1 220 289 тысячи тенге;
6) использование профицита бюджета – 1 220 289 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Павлодара Павлодарской области от 18.03.2015 N 369/51 (вводится в действие с 01.01.2015); от 26.05.2015 N 389/53 (вводится в действие с 01.01.2015); от 24.08.2015 № 421/57 (вводится в действие с 01.01.2015); от 04.11.2015 № 430/59 (вводится в действие с 01.01.2015); от 22.12.2015 № 439/61 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Учесть, что в бюджете города Павлодара на 2015 год предусмотрены бюджетные изъятия из бюджета города Павлодара в областной бюджет в сумме 14 490 615 тысяч тенге.
3. Утвердить на 2015 год резерв местного исполнительного органа города Павлодара в сумме 140 430 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04.11.2015 № 430/59 (вводится в действие с 01.01.2015).
4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Павлодара на 2015 год, согласно приложению 4.

Павлодар қаласының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 341/48 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 қаңтарда № 4258 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына, облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 299/37 шешіміне сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 662 011 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 28 608 645 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 244 686 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 229 055 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 7 579 625 мың теңге;
2) шығындар – 40 221 524 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 339 224 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 339 224 мың теңге;
5) бюджет профициті – -1 220 289 мың теңге;
6) бюджет профицитін пайдалану – 1 220 289 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 18.03.2015 N 369/51 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.05.2015 N 389/53 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 24.08.2015 № 421/57 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.11.2015 № 430/59 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.12.2015 № 439/61 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Павлодар қаласының 2015 жылға арналған бюджетінде Павлодар қаласының бюджетінен облыстық бюджетке 14 490 615 мың теңге сомасында бюджеттік алулар көзделгені ескерілсін.
3. Павлодар қаласының 2015 жылға арналған жергілікті атқарушы органының резерві 140 430 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 04.11.2015 № 430/59 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Павлодар қаласының 2015 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5. Утвердить перечень бюджетных программ аппаратов акимов Кенжекольского сельского округа, села Мойылды, села Павлодарское, поселка Ленинский, села Жетекши, согласно приложениям 5, 6, 7, 8, 9.
5-1. Утвердить объемы распределения сумм трансфертов органам местного самоуправления на 2015 год, согласно приложению 10.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 26.05.2015 N 389/53 (вводится в действие с 01.01.2015).

5. Кенжекөл ауылдық округі, Мойылды ауылы, Павлодар ауылы, Ленин кенті, Жетекші ауылы әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5, 6, 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
5-1. 2015 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер сомаларын бөлу көлемдері 10-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 5-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 26.05.2015 N 389/53 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

6. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, установить повышение на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

6. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға сондай-ақ мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

7. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года и утрачивает силу с введением в действие решения маслихата о бюджете города Павлодара на следующий плановый период.
Председатель сессии И. Теренченко
Секретарь городского маслихата М. Желнов
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата
от 24 декабря 2014 года

7. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
8. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және келесі жоспарлау кезеңіне арналған Павлодар қаласының бюджеті туралы мәслихат шешімінің қолданысқа енгізілуімен күшін жояды.
Сессия төрағасы И. Теренченко
Қалалық мәслихаттың хатшысы М. Желнов
Павлодар қалалық
мәслихатының 2014 жылғы
24 желтоқсандағы

3326
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка -сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
107219
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) -сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8934
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
19999
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1447393
1
Социальное обеспечение
7661
464
Отдел образования района (города областного значения)
7661
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7661
2
Социальная помощь
1380574
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка,села, сельского округа
4195
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4195
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1372811
002
Программа занятости
208831
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3499
005
Государственная адресная социальная помощь
12619
006
Оказание жилищной помощи
58222
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
521228
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
15470
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
83488
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
140541
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
86528
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
10181
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
232204
464
Отдел образования района (города областного значения)
3568
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3568
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
59158
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
59158
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

3326
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
107219
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
8934
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
19999
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1447393
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
7661
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7661
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7661
2
Әлеуметтiк көмек
1380574
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4195
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
4195
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1372811
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
208831
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3499
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12619
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
58222
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
521228
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
15470
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
83488
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
140541
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
86528
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
10181
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
232204
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3568
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3568
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
59158
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
59158
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер