О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата (XXV сессия, V созыв) от 25 декабря 2013 года N 171/25 "О бюджете города Аксу на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 04 февраля 2014 года N 193/27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 февраля 2014 года N 3700
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии областного маслихата (XXVIII (внеочередная) сессия, V созыв от 10 января 2014 года N 233/28 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года N 198/26 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы", Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (XXV сессия, V созыв) от 25 декабря 2013 года N 171/25 "О бюджете города Аксу на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3658, опубликованное 18 января 2014 года в газете "Аксу жолы", "Новый Путь" N 5) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5038466" заменить цифрами "7162187";
цифры "75044" заменить цифрами "2198765";
в подпункте 2) цифры "5038466" заменить цифрами "7308089";
в подпункте 3):
цифры "-11462" заменить цифрами "125695";
дополнить абзацем следующего содержания:
"бюджетные кредиты – 137157 тысяч тенге;";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 38500 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 38500 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) дефицит бюджета – -310097 тысяч тенге;";
дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) финансирование дефицита бюджета – 310097 тысяч тенге.";
приложения 123 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.

Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған XXV сессиясы) 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 171/25 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 ақпандағы N 193/27 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 ақпанда N 3700 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағы 4) тармақшасына, 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған XXVIII (кезектен тыс) сессиясы) 2014 жылғы 10 қаңтардағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XXVІ (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 233/28 шешіміне сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "2014-2016 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 171/25 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3658 тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газетінің N 5 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"5038466" деген сандар "7162187" деген сандармен ауыстырылсын;
"75044" деген сандар "2198765" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "5038466" деген сандар "7308089" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
" - 11462" деген сандар "125695" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджеттік кредиттер – 137157 мың теңге;";
4) тармақша мына редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 38500 мың теңге:
қаржы активтерін стып алу – 38500 мың теңге;";
5) тармақша мына редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы – - 310097 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 310097 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 123 қосымшалары осы шешімнің 1,2,3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

7500
012
Капитальные расходы государственного органа
300
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей
33187
022
Выплаты единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей
2393
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
326796
2
Социальная помощь
287082
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17585
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17585
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
268592
002
Программа занятости
69586
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8130
005
Государственная адресная социальная помощь
1950
006
Оказание жилищной помощи
40000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов
84000
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2667
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного места жительства
13627
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25643
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2800
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
20189
464
Отдел образования района (города областного значения)
905
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
905
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
39714
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
39714
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38329
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособии и других социальных выплат
980
021
Капитальные расходы государственного органа
405
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
409626
1
Жилищное хозяйство
29681
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

7500
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
015
Қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата - анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) қамтамасыз етуге ай сайын ақшалай қаражат төлеу
33187
022
Жетім-баланы (жетім-балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алған Қазақстан азаматтарына біржолғы ақшалай қаражат төлеу
2393
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
326796
2
Әлеуметтік көмек
287082
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17585
003
Мұқтаж азаматтарға үйге барып әлеуметтік көмек көрсету
17585
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
268592
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
69586
004
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ауылдық жердегі денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсету
8130
005
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек
1950
006
Тұрғын үй көмегі
40000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
84000
010
Үйден оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2667
013
Анықталған тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
13627
014
Мұқтаж азаматтарға үйге барып әлеуметтік көмек көрсету
25643
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2800
017
Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
20189
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
905
008
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
905
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
39714
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
39714
001
Тұрғындар үшін әлеуметтік бағдарламаларды, жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету саласында мемлекеттік саясатты жергілікті деңгейде іске асыру жөніндегі қызметтер
38329
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
980
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
405
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
409626
1
Тұрғын үй шаруашылығы
29681
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі