О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата от 23 июля 2012 года N 38/7 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи на территории города Аксу"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 27 марта 2014 года N 202/29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 апреля 2014 года N 3768. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 17 марта 2017 года № 87/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 17.03.2017 № 87/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях",постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года N 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 23 июля 2012 года N 38/7 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи на территории города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-205, опубликованное в газетах "Ақсу жолы", "Новый путь" 15 августа 2012 года N 27) следующие изменения и дополнения:
в пункте 2:
подпункты 2), 3) изложить в следующей редакции:
"2) потребления коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, семьям (гражданам), являющимся собственниками или нанимателями (поднанимателями) жилища;
3) арендной платы за пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде.";
подпункт 4) исключить;
пункта 5 изложить в новой редакции:
"5. При назначении жилищной помощи состав семьи собственника или нанимателя (поднанимателя) жилища определяется по данным книги регистрации граждан или адресной справки.
При оказании жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) учитывается следующая нормативная площадь:
для одиноко проживающих граждан – 33 квадратных метра (от общей площади жилища), но не менее однокомнатной квартиры;
для семьи из двух человек – общая площадь жилища, но не более 40 квадратных метров;
для семьи из трех и более человек - 18 квадратных метров на каждого члена семьи, но не более общей площади жилища.";
пункт 7 исключить;
в пункте 8 слово "месяц" заменить словом "квартал";
в пункте 10:
цифру "7" заменить цифрой "3", цифру "55" заменить цифрой "61", цифру "50" заменить цифрой "56";
слова "неработающие инвалиды 3 группы" заменить словами "неработающие инвалиды 1, 2, 3 группы";

Ақсу қалалық мәслихатының 2012 жылғы 23 шілдедегі "Ақсу қаласы аймағында тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" N 38/7 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы N 202/29 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 сәуірде N 3768 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 87/11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілед) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 17.03.2017 № 87/11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілед) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" N 2314 Қаулысына сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2012 жылғы 23 шілдедегі "Ақсу қаласы аймағында тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" N 38/7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-2-205 болып тіркелген, 2012 жылғы 15 тамызда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінің N 27 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2-тармақта:
2), 3) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"2) тұрғын үйдің меншік иелері немесе жалдаушылары (қосымша жалдаушылар) болып табылатын отбасыларға (азаматтарға) коммуналдық қызметтерді және телекоммуникация желісіне қосылған телефонға абоненттік төлемақының өсуі бөлігінде байланыс қызметтерін тұтынуына;
3) жергілікті атқарушы орган жеке тұрғын үй қорынан жалға алған тұрғын үй-жайды пайдаланғаны үшін жалға алу төлемақысын төлеуге.";
4) тармақша алынып тасталсын;
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Тұрғын үй көмегін тағайындағанда тұрғын үйдің меншік иесінің жалдаушының (қосымша жалдаушының) отбасы құрамы азаматтарды тіркеу кітабы не мекенжай анықтамасы бойынша анықталады.
Аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегі көрсетілген кезде келесі нормативтік алаңы есепке алынады:
жалғыз тұратын азаматтарға - 33 шаршы метр (тұрғын үйдің жалпы алаңы), бірақ бір бөлмелі пәтердің ауданынан кем емес;
құрамында екі адамы бар отбасына - 40 шаршы метр, бірақ пәтердің жалпы ауданынан артық емес;
құрамында үш және одан да көп адамы бар отбасыларға - әр адамға 18 шаршы метр, бірақ пәтердің жалпы ауданынан артық емес.";
7-тармақ алынып тасталсын;
8-тармақтағы "айына" деген сөз "тоқсанына" деген сөзбен ауыстырылсын;
10-тармақта:
"7" саны "3" санына, "55" сандары "61" сандарына, "50" сандары "56" сандарына, "жұмыс істемейтін 3-топтағы мүгедектерді" деген сөздер "жұмыс істемейтін 1, 2, 3 топтардағы мүгедектерді" деген сөздермен ауыстырылсын;

подпункт 3) пункта 13 после слова "граждан" дополнить словами "или адресной справки;".
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социальной политики, законности и правопорядка городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти каледарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Алпысбаева
Секретарь городского маслихата М. Омаргалиев

13-тармақтың 3) тармақшасы "кітабының көшірмесі" деген сөздерден кейін "не мекенжай анықтамасы;" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік саясат, заңдылық және құқық тәртібі мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Г. Алпысбаева
Қалалық мәслихаттың хатшысы М. Омарғалиев