О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата (XXV сессия, V созыв) от 25 декабря 2013 года № 171/25 "О бюджете города Аксу на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 06 мая 2014 года № 225/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 мая 2014 года № 3799
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии Павлодарского областного маслихата (XXX (внеочередная) сессия, V созыв) от 14 апреля 2014 года № 260/30 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (XXV сессия, V созыв) от 25 декабря 2013 года № 171/25 "О бюджете города Аксу на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3658, опубликованное 18 января 2014 года в газете "Аксу жолы", "Новый Путь" № 5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7162187" заменить цифрами "7869570";
цифры "2198765" заменить цифрами "2906148";
в подпункте 2) цифры "7308089" заменить цифрами "7960695";
в подпункте 4):
цифры "38500" заменить цифрами "148500";
цифры "38500" заменить цифрами "148500";
в подпункте 5) цифры "-310097" заменить цифрами "-365320";
в подпункте 6) цифры "310097" заменить цифрами "365320.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии,
секретарь городского
маслихата                                  М. Омаргалиев
Приложение
к решению Аксуского
городского маслихата
(XXXI внеочередная сессия, V созыв)
от 6 мая 2014 года № 225/31
Приложение 1
к решению Аксуского
городского маслихата
(XXV сессия, V созыв)
от 25 декабря 2013 года № 171/25
Бюджет города Аксу на 2014 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
6
I. Доходы

Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған XXV сессиясы) 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 171/25 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 06 мамырдағы № 225/31 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 мамырда № 3799 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған XXX (кезектен тыс) сессиясы) 2014 жылғы 14 сәуірдегі "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XXVІ (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 260/30 шешіміне сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 171/25 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3658 тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газетінің № 5 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7162187" деген сандар "7869570" деген сандармен ауыстырылсын;
"2198765" деген сандар "2906148" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "7308089" деген сандар "7960695" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"38500" деген сандар "148500" деген сандармен ауыстырылсын;
"38500" деген сандар "148500" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-310097" деген сандар "-365320" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "310097" деген сандар "365320" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
(V сайланған XXXI кезектен
тыс сессия) 2014 жылғы
6 мамырдағы № 225/31 шешіміне
қосымша
Ақсу қалалық мәслихатының
(V сайланған XXV сессия)
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 171/25 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған Ақсу қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
6
I. Кірістер