О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Экибастуза от 17 января 2014 года № 45/1 "Об организации общественных работ в городе Экибастузе на 2014 год"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 25 апреля 2014 года № 439/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 мая 2014 года № 3823 Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Экибастуза Павлодарской области от 06 января 2015 года N 24/1-07/6)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Экибастуза Павлодарской области от 06.01.2015 N 24/1-07/6).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7, пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Экибастуза от 17 января 2014 года № 45/1 "Об организации общественных работ в городе Экибастузе на 2014 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3694 от 17 февраля 2014 года, опубликовано 20 февраля 2014 года в газетах "Отарқа" № 7 (1205) и "Голос Экибастуза" № 7 (3017), (далее – постановление), следующие изменения и дополнения:
приложение 1 постановления дополнить строкой "28" согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
приложение 2 постановления дополнить строкой "28" согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
в приложении 2 в строке 17, в графах 3 "Спрос (заявленная потребность рабочих мест)", 4 "Предложение (утверждено рабочих мест)" цифру "10" заменить цифрой "20".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города ЭкибастузаА. Вербняк
Приложение 1
к постановлению акимата
города Экибастуза
от 25 апреля 2014 года № 439/4
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные
работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда и источники их финансирования на 2014 год
№ п/пПеречень организацийВиды общественных работОбъемы и конкретные условия общественных работРазмеры оплаты труда участников и источники их финансирования

Екібастұз қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 17 қаңтардағы "Екібастұз қаласында 2014 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 45/1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 439/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 мамырда № 3823 болып тіркелді Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімі аппарат басшысының 2015 жылғы 06 қаңтардағы N 24/1-07/6 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімі аппарат басшысының 06.01.2015 N 24/1-07/6 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңы 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" № 836 қаулысымен бекітілген, Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережесіне сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 17 қаңтардағы "Екібастұз қаласында 2014 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 17 ақпанда № 3694 болып тіркелген, 2014 жылғы 20 ақпанда № 7 (1205) "Отарқа" және № 7 (3017) "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған) № 45/1 қаулысына (бұдан әрі – қаулы) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
қаулының 1-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес "28" жолымен толықтырылсын;
қаулының 2-қосымшасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес "28" жолымен толықтырылсын;
2-қосымшадағы 17 - жолда "Сұраным (жұмыс орындарының жарияланған қажеттілігі)" 3, "Ұсыныс (жұмыс орындары бекітілді)" 4-бағандарындағы "10" сандары "20" сандарымен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің әлеуметтік мәселелер жөнінде жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкіміА. Вербняк
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2014 жылғы "25" сәуір
№ 439/4 қаулысына
1-қосымша
2014 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі,
қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi және нақты жағдайлары,
еңбек төлемінің мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi
р/с №Ұйымдар тізбесіҚоғамдық жұмыстардың түрлеріҚоғамдық жұмыстардың көлемi және нақты жағдайларыҚатысушылар дың еңбек төлемінің мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi

12345
28.Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 11 "Қарлығаш" бөбектер бақшасы" аппарата акима поселка Шидерты города Экибастуза, акимата города ЭкибастузаПодсобные работыДежурство на вахте - 1960 часов в год 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени - не превышает 40 часов в неделюМинимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан на 2014 год, местный бюджет
Приложение 2
к постановлению акимата
города Экибастуза
от 25 апреля 2014 года № 439/4
Спрос и предложения на общественные работы на 2014 год
№ п/пПеречень организацийСпрос (заявленная потребность рабочих мест)Предложение (утверждено рабочих мест)

12345
28.Екібастұз қаласы әкімдігінің, Екібастұз қаласы Шідерті кенті әкімі аппаратының № 11 "Қарлығаш" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорныҚосалқы жұмыстарВахтада кезекшілік ету – жылына 1960 сағат Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды2014 жылға Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленгенең төменгі еңбекақы, жергілікті бюджет
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2014 жылғы "25" сәуір
№ 439/4 қаулысына
2-қосымша
2014 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраным мен ұсыныс
р/с №Ұйымдар тізбесіСұраным (жұмыс орындарының жарияланған қажеттілігі)Ұсыныс (жұмыс орындары бекітілді)