Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 21 августа 2014 года № 256/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 сентября 2014 года № 4028. Утратило силу решением Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 10 августа 2020 года № 447/56 (вводится в действие с 01.01.2020)
Сноска. Утратило силу решением Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 10.08.2020 № 447/56 (вводится в действие с 01.01.2020).

Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 21 тамыздағы № 256/31 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 қыркүйекте № 4028 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 10 тамыздағы № 447/56 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 10.08.2020 № 447/56 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для налогоплательщиков по городу Экибастузу согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.

Қазақстан Республикасының Кодексінің "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" 422 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Екібастұз қаласы бойынша салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері тұрақты комиссиясына жүктелсін.