Об утверждении схем зонирования земель города Экибастуза и сельской зоны города Экибастуза для целей налогооблажения
Решение маслихата города Экибастуза от 23 декабря 2014 года № 292/34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 января 2015 года № 4280.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить схемы зонирования земель города Экибастуза и сельской зоны города Экибастуза для целей налогообложения согласно приложениям 1-14 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по развитию агропромышленного сектора, экологии и природопользования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Бекбергенова Л.Е.
Секретарь городского маслихата Куспеков Б.К.
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 23 декабря 2014 года № 292/34
Схема зонирования земель сельскохозяйственного назначения и земель
недропользования города Экибастуза для целей налогооблажения
Схема зонирования земель населенного пункта
города Экибастуза для целей налогооблажения
Приложение 2
к решению Экибастузского
городского маслихата от 23
декабря 2014 года № 292/34
Схема зонирования земель для целей налогооблажения в селе имени
академика Алькея Маргулана сельской зоны города Экибастуза
Приложение 3
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 23 декабря 2014 года № 292/34
Схема зонирования земель для целей налогообложения Торт-Кудукского сельского
округа сельской зоны города Экибастуза
Сноска. Приложение 3 - в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 30.12.2020 № 492/63 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения:
Приложение 4
к решению Экибастузского
городского маслихата от 23
декабря 2014 года № 292/34
Схема зонирования земель для целей налогооблажения
села Шикылдак сельской зоны города Экибастуза
Приложение 5
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 23 декабря 2014 года № 292/34
Схема зонирования земель для целей налогообложения Железнодорожного сельского
округа сельской зоны города Экибастуз
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 30.12.2020 № 492/63 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения:
Условные обозначения:
Приложение 6
к решению Экибастузского
городского маслихата от 23
декабря 2014 года № 292/34
Схема зонирования земель для целей налогооблажения
Кудайкольского сельского округа сельской зоны города Экибастуза

Екібастұз қаласы және Екібастұз қаласы ауылдық аймағының жерлерін салық салу мақсатында аймаққа бөлу сұлбаларын бекіту туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 292/34 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 қаңтарда № 4280 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екібастұз қаласы және Екібастұз қаласы ауылдық аймағының жерлерін салық салу мақсатында аймаққа бөлу сұлбалары осы шешімнің 1-14–қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының агроөнеркәсіптік сектор, экология және табиғат пайдалануды дамыту бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Л.Е. Бекбергенова
Қалалық мәслихат хатшысы
Б.Қ. Құспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2014 жылғы 23
желтоқсандағы № 292/34
1-қосымша
Екібастұз қаласының ауыл шаруашылығы мақсатындағы және жер қойнауын
пайдалану жөніндегі жерлерін салық салу мақсатында аймаққа бөлу сұлбасы
Екібастұз қаласы елді мекеннің жерлерін
салық салу мақсатында аймаққа бөлу сұлбасы
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2014 жылғы 23
желтоқсандағы № 292/34
2-қосымша
Екібастұз қаласының ауылдық аймағы академик Әлкей Марғұлан атындағы
ауылының жерлерін салық салу мақсатында аймаққа бөлу сұлбасы
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2014 жылғы 23
желтоқсандағы № 292/34
3-қосымша
Екібастұз қаласы ауылдық аймағы Төрт-Құдық ауылдық округінің жерлерін салық
салу мақсатында аймаққа бөлу сұлбасы
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 30.12.2020 № 492/63 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Шартты белгілер:
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2014 жылғы 23
желтоқсандағы № 292/34
4-қосымша
Екібастұз қаласы ауылдық аймағы Шиқылдақ ауылының
жерлерін салық салу мақсатында аймаққа бөлу сұлбасы
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2014 жылғы 23
желтоқсандағы № 292/34
5-қосымша
Екібастұз қаласы ауылдық аймағы Теміржол ауылдық округінің жерлерін салық салу
мақсатында аймаққа бөлу сұлбасы
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 30.12.2020 № 492/63 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Шартты белгілер:
Шартты белгілер:
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2014 жылғы 23
желтоқсандағы № 292/34
6-қосымша
Екібастұз қаласы ауылдық аймағы Құдайкөл ауылдық округінің
жерлерін салық салу мақсатында аймаққа бөлу сұлбасы

Сноска. Приложение 6 исключено решением Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 30.12.2020 № 492/63 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Приложение 7
к решению Экибастузского
городского маслихата от 23
декабря 2014 года № 292/34
Схема зонирования земель для целей налогооблажения
Байетского сельского округа сельской зоны города Экибастуза
Приложение 8
к решению Экибастузского
городского маслихата от 23
декабря 2014 года № 292/34
Схема зонирования земель для целей налогообложения Қояндинского сельского округа
сельской зоны города Экибастуза
Сноска. Приложение 8 - в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 30.12.2020 № 492/63 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Условные обозначения:
Условные обозначения:
Приложение 9
к решению Экибастузского
городского маслихата от 23
декабря 2014 года № 292/34
Схема зонирования земель для целей налогооблажения
Экибастузского сельского округа сельской зоны города Экибастуза
Схема зонирования земель для целей налогооблажения
Экибастузского сельского округа сельской зоны города Экибастуза
Приложение 10
к решению Экибастузского
городского маслихата от 23
декабря 2014 года № 292/34
Схема зонирования земель для целей налогооблажения
Аккольского сельского округа сельской зоны города Экибастуза
Приложение 11
к решению Экибастузского
городского маслихата от 23
декабря 2014 года № 292/34
Схема зонирования земель для целей налогооблажения
села Бескауга сельского округа сельской зоны города Экибастуза
Сноска. Приложение 11 исключено решением Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 30.12.2020 № 492/63 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Приложение 12
к решению Экибастузского
городского маслихата от 23
декабря 2014 года № 292/34
Схема зонирования земель для целей налогооблажения
Сарыкамыского сельского округа сельской зоны города Экибастуза
Приложение 13
к решению Экибастузского
городского маслихата от 23
декабря 2014 года № 292/34
Схема зонирования земель для целей налогооблажения
поселка Солнечный сельской зоны города Экибастуза
Приложение 14
к решению Экибастузского
городского маслихата от 23
декабря 2014 года № 292/34
Схема зонирования земель для целей налогооблажения
поселка Шидерты сельской зоны города Экибастуза

Ескерту. 6-қосымша алынып тасталды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 30.12.2020 № 492/63 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2014 жылғы 23
желтоқсандағы № 292/34
7-қосымша
Екібастұз қаласы ауылдық аймағы Бәйет ауылдық округінің
жерлерін салық салу мақсатында аймаққа бөлу сұлбасы
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2014 жылғы 23
желтоқсандағы № 292/34
8-қосымша
Екібастұз қаласы ауылдық аймағы Қоянды ауылдық округінің жерлерін салық салу
мақсатында аймаққа бөлу сұлбасы
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 30.12.2020 № 492/63 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Шартты белгілер:
Шартты белгілер:
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2014 жылғы 23
желтоқсандағы № 292/34
9-қосымша
Екібастұз қаласы ауылдық аймағы Екібастұз ауылдық округінің
жерлерін салық салу мақсатында аймаққа бөлу сұлбасы
Екібастұз қаласы ауылдық аймағы Екібастұз ауылдық округінің
жерлерін салық салу мақсатында аймаққа бөлу сұлбасы
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2014 жылғы 23
желтоқсандағы № 292/34
10-қосымша
Екібастұз қаласы ауылдық аймағы Ақкөл ауылдық округінің
жерлерін салық салу мақсатында аймаққа бөлу сұлбасы
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2014 жылғы 23
желтоқсандағы № 292/34
11-қосымша
Екібастұз қаласы ауылдық аймағы Бесқауға ауылының
жерлерін салық салу мақсатында аймаққа бөлу сұлбасы
Ескерту. 11-қосымша алынып тасталды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 30.12.2020 № 492/63 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2014 жылғы 23
желтоқсандағы № 292/34
12-қосымша
Екібастұз қаласы ауылдық аймағы Сарықамыс ауылдық округінің
жерлерін салық салу мақсатында аймаққа бөлу сұлбасы
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2014 жылғы 23
желтоқсандағы № 292/34
13-қосымша
Екібастұз қаласы ауылдық аймағы Солнечный поселкесінің
жерлерін салық салу мақсатында аймаққа бөлу сұлбасы
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2014 жылғы 23
желтоқсандағы № 292/34
14-қосымша
Екібастұз қаласы ауылдық аймағы Шідерті поселкесінің
жерлерін салық салу мақсатында аймаққа бөлу сұлбасы