О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (XXV (внеочередная) сессия, V созыв) от 24 декабря 2013 года № 99/25 "О бюджете Актогайского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 30 апреля 2014 года № 115/30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 мая 2014 года № 3796
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решения Павлодарского областного маслихата от 14 апреля 2014 года № 260/30 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХХVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 99/25 "О бюджете Актогайского района на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов 10 января 2014 года № 3665, опубликованное 18 января 2014 года в газетах "Ауыл тынысы" № 2, "Пульс села" № 2), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2226758" заменить цифрами "2361337";
цифры "1967531" заменить цифрами "2102110";
в подпункте 2) цифры "2226758" заменить цифрами "2379405";
в подпункте 5) цифры "(-47026)" заменить цифрами "(-65094)";
в подпункте 6) цифры "47026" заменить цифрами "65094";
в пункте 2 цифры "38523" заменить цифрами "101623";
в пункте 2-1 цифры "37599" заменить цифрами "35804";
дополнить абзацем следующего содержания:
"2222 тысяч тенге - на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
71052 тысяч тенге - на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың (V шақырылған, XXV (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 99/25 "2014 - 2016 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 115/30 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 мамырда № 3796 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және 2014 жылғы 14 сәуірдегі Павлодар облыстық мәслихатының "Облыстық мәслихаттың (V шақырылған, ХХVІ (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 198/26 шешіміне өзерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 260/30 шешіміне сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 99/25 "2014 – 2016 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 10 қаңтарда № 3665 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы № 2 "Ауыл тынысы", № 2 "Пульс села" газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағының:
1) тармақшасында:
"2226758" деген сандар "2361337" деген сандармен ауыстырылсын;
"1967531" деген сандар "2102110" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2226758" деген сандар "2379405" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "(-47026)" деген сандар "(-65094)" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "47026" деген сандар "65094" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармағында "38523" деген сандар "101623" деген сандармен ауыстырылсын;
2-1 тармағында "37599" деген сандар "35804" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"2222 мың теңге - 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге;
71052 мың теңге - жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмысшылардың, мемлекеттік қызметші емес жұмысшылардың лаузымдық еңбек ауысына, ерекше еңбек жағдайына айсайынғы қосымша төлемге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.