О внесении изменений в решение районного маслихата (XXV (внеочередная) сессия, V созыв) от 24 декабря 2013 года № 99/25 "О бюджете Актогайского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 24 декабря 2014 года № 165/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 декабря 2014 года № 4230
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решения Павлодарского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 300/37 "О внесении изменений в решение областного маслихата (ХХVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы" Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 99/25 "О бюджете Актогайского района на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов 10 января 2014 года № 3665, опубликованное 18 января 2014 года в газетах "Ауыл тынысы" № 2, "Пульс села" № 2), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2359961" заменить цифрами "2351794";
цифры "2087731" заменить цифрами "2079564";
в подпункте 2) цифры "2378029" заменить цифрами "2369862";
в пункте 2-1:
цифры "35804" заменить цифрами "32487";
цифры "71052" заменить цифрами "66202";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Секретарь маслихата
Б. Нурмагамбетов
Т. Муканов
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата

Аудандық мәслихаттың (V шақырылған XXV (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 99/25 "2014 - 2016 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 165/39 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 желтоқсанда № 4230 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және 2014 жылғы 12 желтоқсандағы Павлодар облыстық мәслихатының "Облыстық мәслихаттың (V сайланған ХХVІ (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 198/26 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 300/37 шешіміне сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 99/25 "2014 – 2016 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 10 қаңтарда № 3665 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы № 2 "Ауыл тынысы", № 2 "Пульс села" газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағының:
1)-тармақшасында:
"2359961" деген сандар "2351794" деген сандармен ауыстырылсын;
"2087731" деген сандар "2079564" деген сандармен ауыстырылсын;
2)-тармақшасында "2378029" деген сандар "2369862" деген сандармен ауыстырылсын;
2-1-тармағының:
"35804" деген сандар "32487" деген сандармен ауыстырылсын;
"71052" деген сандар "66202 деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Мәслихат хатшысы
Б. Нұрмағамбетов
Т. Мұқанов
Ақтоғай аудандық мәслихаттың