О внесении изменений и дополнений в решение Иртышского районного маслихата (XXVI сессия, V созыв) от 25 декабря 2013 года N 115-26-5 "О бюджете Иртышского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 23 января 2014 года N 120-27-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 февраля 2014 года N 3695
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Павлодарского областного маслихата от 10 января 2014 года N 233/28 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года N 198/26 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата (XXVI сессия, V созыв) от 25 декабря 2013 года N 115-26-5 "О бюджете Иртышского района на 2014 - 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3662, опубликовано 18 января 2014 года в газетах "Иртыш" и "Ертіс нұры") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 748 653" заменить цифрами "3 681 260";
цифры "2 386 202" заменить цифрами "3 318 809";
в подпункте 2) цифры "2 748 653" заменить цифрами "3 689 108";
подпункт 3) изложить в новой редакции:
"3) чистое бюджетное кредитование - 32 450 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 36 114 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 3 664 тысяч тенге;";
в подпункте 5) цифры "3 664" заменить цифрами "-40 298";
в подпункте 6) цифры "-3 664" заменить цифрами "40 298";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить на 2014 год повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XXVI сессиясы) 2013 жылдың 25 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 115-26-5 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 қаңтардағы N 120-27-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 17 ақпанда N 3695 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 қаңтардағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған, XXVI (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 233/28 шешіміне сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XXVI сессиясы) 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 115-26-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3662 тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы "Ертіс нұры" және "Иртыш" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2 748 653" деген сандар "3 681 260" сандармен ауыстырылсын;
"2 386 202" деген сандар "3 318 809" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2 748 653" деген сандар "3 689 108" сандармен ауыстырылсын;
3) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"3) таза бюджеттік кредиттеу - 32 450 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 36 114 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 3 664 мың теңге;";
5) тармақшада "3 664" деген сандар "-40 298" сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "-3 664" деген сандар "40 298" сандармен ауыстырылсын;
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда 2014 жылға жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.