Об организации и финансировании общественных работ в Иртышском районе на 2014 год
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 06 мая 2014 года № 147/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 мая 2014 года N 3834
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 " О мерах реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях организации общественных работ для безработных граждан, акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Организовать общественные работы в Иртышском районе на 2014 год.
2. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на 2014 год согласно приложению 1.
3. Определить спрос и предложение на общественные работы на 2014 год согласно приложению 2.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Иртышского района курирующего социальные вопросы.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Пшенбаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Иртышского района
от "6" мая 2014 года № 147/4
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда участников
и источники их финансирования на 2014 год
№ п/п Наименование организаций Виды общественных работ Объемы и конкретные условия общественных работ Размер оплаты труда участников и источники их финансирования
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Голубовка"
1. Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
Посадка деревьев – 120 штук; устройство цветников – 150 квадратных метров; сбор и ликвидация мусора- 300 тонн; обработка деревьев – 800 штук.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятий (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)
Проведение переписи скота - 9570 голов.
3. Оказание помощи престарелым и одиноким инвалидам
Заготовка дров - 10 кубических метров; занос угля - 25 тонн.
4. Оказание помощи на территории школ (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)
Уборка территории, работы по кухне.
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Агашорынского сельского округа"

Ертіс ауданында 2014 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 06 мамырдағы N 147/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 мамырда N 3834 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7- бабының 5) тармақшасына, 20-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесіне сәйкес, жұмыссыз азаматтар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында, Ертіс ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылы Ертіс ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. 2014 жылға ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерінің тізбесі 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2014 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 2-қосымшаға сәйкес айқындалсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Ертіс ауданы әкімінің әлеуметтік сұрақтарына жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н. Пішенбаев
Ертіс ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "6" мамырдағы
№ 147/4 қаулысына
1-қосымшасы
2014 жылға ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың
түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың
еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды
қаржыландыру көздерінің тізбесі
р/қ № Ұйымдар тізбесі Қоғамдық жұмыстардың түрлері Қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақынын мөлшері, қаржыландыру көзі
1.
"Голубовка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
Ағаштарды отырғызу - 120 дана;
гүлзарларды орналастыру - 150 шаршы метр;
қоқыстарды жинау және жою - 300 тонна;
ағаштарды өңдеу - 800 дана.
Ең төмен жалақының мөлшері, аудандық бюджет
2. Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)
Мал санағын өткізу - 9570 бас.
3. Қарияларға және жалғызілікті мүгедектерге көмек көрсету
Отын даярлау - 10 текше метр;
көмір енгізу - 25 тонна.
4. Мектеп аумағында көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)
Аумақты жинау, асхана бойынша жұмыс.
2.
"Ағашорын ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

1. Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
Посадка деревьев – 60 штук; устройство цветников – 200 квадратных метров; благоустройство памятников - 2 штуки; обелисков - 1 штука; сбор и ликвидация мусора - 200 тонн; обработка деревьев - 120 штук.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятий (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)
Проведение переписи скота - 8300 голов.
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Амангельды"
1. Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
Посадка деревьев – 17 штук; устройство цветников – 65 квадратных метров; благоустройство памятников - 1 штука; обелисков - 1 штук; сбор и ликвидация мусора - 75 тонн; обработка деревьев- 50 штук.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятий (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)
Проведение переписи скота - 7230 голов.
3. Оказание помощи престарелым и одиноким инвалидам
Заготовка кормов - 12 тонн; заготовка дров - 4,5 кубических метров; занос угля - 8 тонн.
4. Оказание помощи на территории школ (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)
Уборка территории, работы по кухне.
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Байзаковского сельского округа"
1 .Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
Посадка деревьев – 180 штук; устройство цветников – 100 квадратных метров; благоустройство памятников - 1 штука; обелисков - 1 штука; сбор и ликвидация мусора - 120 тонн; обработка деревьев - 300 штук.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятий (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)
Проведение переписи скота - 16583 голов.
3. Оказание помощи на территории школ (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)
Уборка территории, работы по кухне.
5.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Коскольского сельского округа"
1. Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
Посадка деревьев – 80 штук; устройство цветников – 530 квадратных метров; благоустройство памятников - 1 штука; обелисков - 1 штука; сбор и ликвидация мусора - 2300 тонн; обработка деревьев - 600 штук.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятий (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)
Проведение переписи скота - 5526 голов.

1. Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
Ағаштарды отырғызу - 60 дана;
гулзарларды орналастыру - 200 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 2 дана;
обелискілер - 1 дана;
қоқыстарды жинау және жою - 200 тонна;
ағаштарды өндеу - 120 дана.
Ең төмен жалақының мөлшері, аудандық бюджет
2. Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)
Мал санағын өткізу - 8300 бас.
3.
"Амангелді ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
Ағаштарды отырғызу - 17 дана;
гулзарларды орналастыру - 65 шаршы метр; ескерткіштерді көріктендіру - 1 дана;
обелискілер - 1 дана;
қоқыстарды жинау және жою – 75 тонна;
ағаштарды өндеу - 50 дана.
Ең төмен жалақының мөлшері, аудандық бюджет
2. Ветеринарлық  іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)
Мал санағын өткізу - 7230 бас.
3. Қарияларға және жалғызілікті мүгедектерге көмек көрсету
Мал азығын даярлау - 12 тонна;
отын даярлау - 4,5 текше метр;
көмір енгізу - 8 тонна.
4. Мектеп аумағында көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)
Аумақты жинау, асхана бойынша жұмыс.
4.
"Байзақов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
Ағаштарды отырғызу - 180 дана;
гулзарларды орналастыру - 100 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 1 дана;
обелискілер - 1 дана;
қоқыстарды жинау және жою - 120 тонна;
ағаштарды өндеу - 300 дана.
Ең төмен жалақының мөлшері, аудандық бюджет
2. Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)
Мал санағын өткізу - 16583 бас.
3. Мектеп аумағында көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)
Аумақты жинау, асхана бойынша жұмыс.
5.
"Қоскөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1 .Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
Ағаштарды отырғызу - 80 дана;
гулзарларды орналастыру - 530 шаршы метр,
ескерткіштерді көріктендіру - 1 дана, обелискілерді - 1 дана,
қоқыстарды жинау және жою -2300 тонна,
ағаштарды өндеу - 600 дана.
Ең төмен жалақының мөлшері, аудандық бюджет
2. Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)
Мал санағын өткізу - 5526 бас.

4. Оказание помощи на территории школ (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)
Уборка территории, работы по кухне.
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Ленино"
1. Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство
Посадка деревьев – 60 штук; устройство цветников – 100 квадратных метров; обелисков - 1 штука; сбор и ликвидация мусора - 200 тонн; обработка деревьев- 100 штук.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятий (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)
Проведение переписи скота – 3764 голов.
3. Оказание помощи на территории школ (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)
Уборка территории, работы по кухне.
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Луговского сельского округа"
1. Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
Посадка деревьев – 100 штук; устройство цветников – 100 квадратных метров; благоустройство памятников- 1 штука; сбор и ликвидация мусора - 300 тонн; обработка деревьев- 150 штук.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятий (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)
Проведение переписи скота – 700 голов.
3. Оказание помощи на территории школ (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)
Уборка территории, работы по кухне.
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Майконыр"
1. Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
Посадка деревьев – 60 штук; устройство цветников – 30 квадратных метров; благоустройство обелисков - 1 штука; сбор и ликвидация мусора - 300 тонн; обработка деревьев- 100 штук.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятий (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)
Проведение переписи скота – 10799 голов.
3. Оказание помощи на территории школ (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)
Уборка территории, работы по кухне.
12
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Панфиловского сельского округа"
1. Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
Посадка деревьев – 200 штук; устройство цветников – 330 квадратных метров; благоустройство памятников - 3 штуки; обелисков - 2 штуки; сбор и ликвидация мусора - 6500 тонн; обработка деревьев - 950 штук.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет

4. Мектеп аумағында көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)
Аумақты жинау, асхана бойынша жұмыс.
9.
"Ленин ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
Ағаштарды отырғызу - 60 дана;
гулзарларды орналастыру - 100 шаршы метр,
обелискілерді - 1 дана;
қоқыстарды жинау және жою - 200 тонна, ағаштарды өндеу - 100 дана.
Ең төмен жалақының мөлшері, аудандық бюджет
2. Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)
Мал санағын өткізу - 3764 бас.
3. Мектеп аумағында көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)
Аумақты жинау, асхана бойынша жұмыс.
10.
"Луговой ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
Ағаштарды отырғызу - 100 дана;
гулзарларды орналастыру - 100 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 1 дана; қоқыстарды жинау және жою – 300 тонна;
ағаштарды өндеу - 150 дана.
Ең төмен жалақының мөлшері, аудандық бюджет
2. Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)
Мал санағын өткізу - 700 бас.
3. Мектеп аумағында көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)
Аумақты жинау, асхана бойынша жұмыс.
11.
"Майқоныр ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
Ағаштарды отырғызу - 60 дана;
гулзарларды орналастыру - 30 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 1 дана; қоқыстарды жинау және жою – 300 тонна;
ағаштарды өндеу - 100 дана.
Ең төмен жалақының мөлшері, аудандық бюджет
2. Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)
Мал санағын өткізу - 10799 бас.
3. Мектеп аумағында көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)
Аумақты жинау, асхана бойынша жұмыс.
12.
"Панфилов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
Ағаштарды отырғызу - 200 дана;
гулзарларды орналастыру - 330 шаршы метр;
ескерткіштерді көріктендіру - 3 дана; обелискілерді - 2 дана; қоқыстарды жинау және жою -6500 тонна, ағаштарды өндеу - 950 дана.
Ең төмен жалақының мөлшері, аудандық бюджет

4. Оказание помощи на территории школ (не требует предварительной профессиональной подготовки работника).
Уборка территории, работы кухне.
16.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Иртышск"
1. Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
Посадка деревьев – 65 штук; устройство цветников – 80 квадратных метров; благоустройство памятников - 3 штуки; обелисков - 3 штуки; сбор и ликвидация мусора - 260 тонн; обработка деревьев - 720 штук.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет

4. Мектеп аумағында көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)
Аумақты жинау, асхана бойынша жұмыс.
16.
"Ертіс ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
Ағаштарды отырғызу - 65 дана;
гулзарларды орналастыру - 80 шаршы метр; ескерткіштерді көріктендіру - 3 дана;
обелискілерді - 3 дана; қоқыстарды жинау және жою -260 тонна,
ағаштарды өндеу - 720 дана.
Ең төмен жалақының мөлшері,
аудандық бюджет