Об организации и финансировании общественных работ в Иртышском районе на 2015 год
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 25 декабря 2014 года № 360/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 января 2015 года № 4273
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 « О мерах реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях организации общественных работ для безработных граждан, акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Иртышском районе на 2015 год.
2. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на 2015 год согласно приложению 1.
3. Определить спрос и предложение на общественные работы на 2015 год согласно приложению 2.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Иртышского района курирующего социальные вопросы.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким районаН. Пшембаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Иртышского района
от «25» декабря 2014 года
№ 360/10
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда участников
и источники их финансирования на 2015 год
№ п/пНаименование организацийВиды общественных работОбъемы и конкретные условия общественных работРазмер оплаты труда участников и источники их финансирования
1.Государственное учреждение «Аппарат акима села Голубовка»1. Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)Посадка деревьев – 120 штук; устройство цветников – 150 квадратных метров; сбор мусора - 300 тонн; обработка деревьев – 800 штук;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятий (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Проведение переписи скота - 9570 голов.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
3. Оказание помощи престарелым и одиноким инвалидамЗаготовка дров - 10 кубических метров;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
4. Оказание помощи на территории школ (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Уборка территории;

Ертіс ауданында 2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 360/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 қаңтарда № 4273 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесіне сәйкес, жұмыссыз азаматтар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында, Ертіс ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылы Ертіс ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. 2015 жылға ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерінің тізбесі 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 2 қосымшаға сәйкес айқындалсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкіміН. Пішембаев
Ертіс ауданы әкімдігінің
2014 жылғы «25»
желтоқсандағы
№ 360/10 қаулысына
1-қосымшасы
2015 жылға ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстарды түрлері, көлемі
мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының
мөлшері және оларды қаржыландыру көздерінің тізбесі
р/қҰйымдар тізбесіҚоғамдық жұмыстардың түрлеріҚоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайларыҚатысушылардың еңбегіне төленетін ақынын мөлшері, қаржыландыру көзі
1.«Голубовка ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі1. Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)Ағаштарды отырғызу - 120 дана; гүлзарларды орналастыру - 150 шаршы метр; қоқыстарды жинау - 300 тонна; ағаштарды өндеу - 800 дана;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшері,
аудандық
бюджет
2. Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Мал санағын өткізу - 9570 бас;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
3. Қарияларға және жалғызілікті мүгедектерге көмек көрсетуОтын даярлау - 10 текше метр;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
4. Мектеп аумағында көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Аумақты жинау;

8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
2.Государственное учреждение «Аппарат акима Агашорынского сельского округа»1. Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)Посадка деревьев – 60 штук; устройство цветников – 200 квадратных метров; благоустройство памятников - 2 штуки; обелисков - 1 штука; сбор мусора - 200 тонн; обработка деревьев - 120 штук;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятий (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Проведение переписи скота - 8300 голов;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
3.Государственное учреждение «Аппарат акима селаАмангельды»1. Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)Посадка деревьев – 17 штук; устройство цветников – 65 квадратных метров; благоустройство памятников - 1 штука; обелисков - 1 штук; сбор мусора - 75 тонн; обработка деревьев - 50 штук;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятий (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Проведение переписи скота - 7230 голов;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
3. Оказание помощи престарелым и одиноким инвалидамЗаготовка кормов - 12 тонн; заготовка дров - 4,5 кубических метров;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
4. Оказание помощи на территории школ (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Уборка территории;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
4.Государственное учреждение «Аппарат акима Байзаковского сельского округа»1. Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)Посадка деревьев – 180 штук; устройство цветников – 100 квадратных метров; благоустройство памятников - 1 штука; обелисков - 1 штука; сбор мусора - 120 тонн; обработка деревьев - 300 штук;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятий (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Проведение переписи скота - 16583 голов;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
3. Оказание помощи на территории школ (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Уборка территории;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
5.Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Коскольского сельского округа»1. Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)Посадка деревьев – 80 штук; устройство цветников – 530 квадратных метров; благоустройство памятников - 1 штука; обелисков - 1 штука; сбор мусора - 2300 тонн; обработка деревьев - 600 штук;

8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
2.«Ағашорын ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі1. Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)Ағаштарды отырғызу - 60 дана; гүлзарларды орналастыру - 200 шаршы метр; ескерткіштерді көріктендіру - 2 дана; обелискілер - 1 дана; қоқыстарды жинау - 200 тонна; ағаштарды өндеу - 120 дана;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшері,
аудандық
бюджет
2. Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Мал санағын өткізу - 8300 бас;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
3.«Амангелді ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі1. Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)Ағаштарды отырғызу - 17 дана; гүлзарларды орналастыру - 65 шаршы метр; ескерткіштерді көріктендіру - 1 дана; обелискілер - 1 дана; қоқыстарды жинау – 75 тонна; ағаштарды өндеу - 50 дана;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшері,
аудандық
бюджет
2. Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Мал санағын өткізу - 7230 бас;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
3. Қарияларға және жалғызілікті мүгедектерге көмек көрсетуМал азығын даярлау - 12 тонна; отын даярлау - 4,5 текше метр;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
4. Мектеп аумағында көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Аумақты жинау;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
4.«Байзақов ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі1. Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)Ағаштарды отырғызу - 180 дана; гүлзарларды орналастыру - 100 шаршы метр; ескерткіштерді көріктендіру - 1 дана; обелискілер - 1 дана; қоқыстарды жинау - 120 тонна; ағаштарды өндеу - 300 дана;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшері,
аудандық
бюджет
2. Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Мал санағын өткізу - 16583 бас;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
3. Мектеп аумағында көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Аумақты жинау;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
5.«Қоскөл ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі1. Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)Ағаштарды отырғызу - 80 дана; гүлзарларды орналастыру - 530 шаршы метр, ескерткіштерді көріктендіру - 1 дана, обелискілерді - 1 дана, қоқыстарды жинау - 2300 тонна, ағаштарды өндеу - 600 дана;

8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятий (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Проведение переписи скота - 5526 голов;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
3. Оказание помощи престарелым и одиноким инвалидамЗаготовка кормов -20 тонн; заготовка дров - 15 кубических метров;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
4. Оказание помощи на территории школ (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Уборка территории;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
6.Государственное учреждение «Аппарат акима Каракудукского сельского округа»1. Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)Посадка деревьев – 150 штук; устройство цветников – 125 квадратных метров; обелисков - 1 штука; сбор мусора - 250 тонн; обработка деревьев - 180 штук;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятий (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Проведение переписи скота - 9901 голов;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
3. Оказание помощи престарелым и одиноким инвалидамЗаготовка кормов - 20 тонн; заготовка дров - 10 кубических метров;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
4. Оказание помощи на территории школ (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Уборка территории;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
7.Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылжарского сельского округа1. Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)Посадка деревьев – 100 штук; устройство цветников – 120 квадратных метров; благоустройство памятников - 1 штука; сбор мусора - 500 тонн; обработка деревьев - 250 штук;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятий (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Проведение переписи скота - 7459 голов;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
3. Оказание помощи престарелым и одиноким инвалидамЗаготовка дров - 50 кубических метров; посадка картофеля - 6 тонн;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
4. Оказание помощи на территории школ (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Уборка территории;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
8.Государственное учреждение «Аппарат акима Косагашского сельского округа»1. Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)Посадка деревьев – 100 штук; устройство цветников – 150 квадратных метров; благоустройство памятников - 1 штука; обелисков - 1 штука; сбор мусора - 500 тонн;

8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшері,
аудандық
бюджет
2. Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Мал санағын өткізу - 5526 бас;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
3. Қарияларға және жалғызілікті мүгедектерге көмек көрсетуМал азығын даярлау - 20 тонна; отын даярлау - 15 текше метр;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
4. Мектеп аумағында көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Аумақты жинау;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
6.«Қарақұдық ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі1. Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)Ағаштарды отырғызу - 150 дана; гүлзарларды орналастыру - 125 шаршы метр; обелискілер - 1 дана; қоқыстарды жинау - 250 тонна; ағаштарды өндеу - 180 дана;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшері,
аудандық
бюджет
2. Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Мал санағын өткізу - 9901 бас;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
3. Қарияларға және жалғызілікті мүгедектерге көмек көрсетуМал азығын даярлау - 20 тонна; ағаш даярлау - 10 текше метр;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
4. Мектеп аумағында көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Аумақты жинау;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
7.«Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.1. Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)Ағаштарды отырғызу - 100 дана; гүлзарларды орналастыру - 120 шаршы метр; ескерткіштерді көріктендіру - 1 дана; қоқыстарды жинау - 500 тонна; ағаштарды өңдеу - 250 дана;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшері,
аудандық
бюджет
2. Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Мал санағын өткізу - 7459 бас;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
3. Қарияларға және жалғызілікті мүгедектерге көмек көрсетуАғаш даярлау - 50 текше метр; картоп отырғызу - 6 тонна;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
4. Мектеп аумағында көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Аумақты жинау;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
8.«Қосағаш ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.1. Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)Ағаштарды отырғызу - 100 дана; гүлзарларды орналастыру - 150 шаршы метр; ескерткіштерді көріктендіру - 1 дана; обелискілерді - 1 дана; қоқыстарды жинау - 500 тонна;

8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятий (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Проведение переписи скота - 7520 голов;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
3. Оказание помощи престарелым и одиноким инвалидамЗаготовка дров - 0,5 кубических метров;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
4. Оказание помощи на территории школ (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Уборка территории;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
9.Государственное учреждение «Аппарат акима села Ленино»1. Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройствоПосадка деревьев – 60 штук; устройство цветников – 100 квадратных метров; обелисков - 1 штука; сбор мусора - 200 тонн; обработка деревьев - 100 штук;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятий (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Проведение переписи скота – 3764 голов;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
3. Оказание помощи на территории школ (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Уборка территории;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
10.Государственное учреждение «Аппарат акима Луговского сельского округа»1. Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)Посадка деревьев – 100 штук; устройство цветников – 100 квадратных метров; благоустройство памятников - 1 штука; сбор мусора - 300 тонн; обработка деревьев - 150 штук;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятий (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Проведение переписи скота – 700 голов;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
3. Оказание помощи на территории школ (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Уборка территории;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
11.Государственное учреждение «Аппарат акима села Майконыр»1. Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)Посадка деревьев – 60 штук; устройство цветников – 30 квадратных метров; благоустройство обелисков - 1 штука; сбор мусора - 300 тонн; обработка деревьев - 100 штук;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет

8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшері,
аудандық бюджет
2. Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Мал санағын өткізу - 7520 бас;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
3. Карияларға және жалғызілікті мүгедектерге көмек көрсетуАғаш даярлау - 0,5 текше метр;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
4. Мектеп аумағында көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Аумақты жинау;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
9.«Ленин ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі1. Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)Ағаштарды отырғызу - 60 дана; гүлзарларды орналастыру - 100 шаршы метр, обелискілерді - 1 дана; қоқыстарды жинау - 200 тонна, ағаштарды өңдеу - 100 дана;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшері,
аудандық бюджет
2. Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Мал санағын өткізу - 3764 бас;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
3. Мектеп аумағында көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Аумақты жинау;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
10.«Луговой ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі1. Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)Ағаштарды отырғызу - 100 дана; гүлзарларды орналастыру - 100 шаршы метр; ескерткіштерді көріктендіру - 1 дана; қоқыстарды жинау – 300 тонна; ағаштарды өндеу - 150 дана;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшері,
аудандық бюджет
2. Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Мал санағын өткізу - 700 бас;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
3. Мектеп аумағында көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Аумақты жинау;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
11.«Майқоныр ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі1. Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)Ағаштарды отырғызу - 60 дана; гүлзарларды орналастыру - 30 шаршы метр; ескерткіштерді көріктендіру - 1 дана; қоқыстарды жинау – 300 тонна; ағаштарды өндеу - 100 дана;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшері,
аудандық бюджет

2. Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятий (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Проведение переписи скота – 10799 голов;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
3. Оказание помощи на территории школ (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Уборка территории;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
12.Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Панфиловского сельского округа»1. Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)Посадка деревьев – 200 штук; устройство цветников – 330 квадратных метров; благоустройство памятников - 3 штуки; обелисков - 2 штуки; сбор мусора - 6500 тонн; обработка деревьев - 950 штук;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятий (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Проведение переписи скота - 9080 голов;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
3. Оказание помощи на территории школ (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Уборка территории;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
13.Государственное учреждение «Аппарат акима Селетинского сельского округа»1. Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)Посадка деревьев – 42 штук; устройство цветников – 40 квадратных метров; благоустройство памятников - 1 штука; сбор мусора - 300 тонн; обработка деревьев - 70 штук;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятий (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Проведение переписи скота – 16890 голов;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
3. Оказание помощи на территории школ (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Уборка территории;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
14.Государственное учреждение «Аппарат акима Северного сельского округа»1. Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)Посадка деревьев – 150 штук; устройство цветников – 200 квадратных метров; благоустройство памятников - 4 штуки; обелисков - 10 штуки; сбор мусора - 1000 тонн; обработка деревьев - 500 штук;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятий (не требует предварительной профессиональной подготовки работника).Проведение переписи скота – 15968 голов;

2. Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Мал санағын өткізу - 10799 бас;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
3. Мектеп аумағында көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Аумақты жинау;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
12.«Панфилов ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі1. Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)Ағаштарды отырғызу - 200 дана; гүлзарларды орналастыру - 330 шаршы метр; ескерткіштерді көріктендіру - 3 дана; обелискілерді - 2 дана; қоқыстарды жинау -6500 тонна, ағаштарды өңдеу - 950 дана;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшері,
аудандық бюджет
2. Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Мал санағын өткізу - 9080 бас;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
3. Мектеп аумағында көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Аумақты жинау;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
13.«Сілеті ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі1. Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)Ағаштарды отырғызу - 42 дана; гүлзарларды орналастыру - 40 шаршы метр, ескерткіштерді көріктендіру - 1 дана; қоқыстарды жинау - 300 тонна, ағаштарды өндеу - 70 дана;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшері,
аудандық бюджет
2. Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Мал санағын өткізу - 16890 бас;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
3. Мектеп аумағында көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Аумақты жинау;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
14.«Северный ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі1. Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)Ағаштарды отырғызу - 150 дана; гүлзарларды орналастыру - 200 шаршы метр; ескерткіштерді көріктендіру - 4 дана; обелискілерді - 10 дана; қоқыстарды жинау - 1000 тонна; ағаштарды өндеу - 500 дана;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшері,
аудандық бюджет
2. Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Мал санағын өткізу - 15968 бас;

8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
3. Оказание помощи престарелым и одиноким инвалидамЗаготовка кормов - 10 тонн; заготовка дров - 50 кубических метров;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
4. Оказание помощи на территории школ (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Уборка территории;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
15.Государственное учреждение «Аппарат акима Узынсуского сельского округа»1. Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)Посадка деревьев – 50 штук; устройство цветников – 70 квадратных метров; обелисков - 1 штук; сбор мусора - 1000 тонн; обработка деревьев - 200 штук;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятий (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Проведение переписи скота – 1000 голов;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
3. Оказание помощи престарелым и одиноким инвалидамЗаготовка кормов - 50 тонн; заготовка дров – 10 кубических метров;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
4. Оказание помощи на территории школ (не требует предварительной профессиональной подготовки работника).Уборка территории;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
16.Государственное учреждение «Аппарат акима села Иртышск»1. Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)Посадка деревьев – 65 штук; устройство цветников – 80 квадратных метров; благоустройство памятников - 3 штуки; обелисков - 3 штуки; сбор мусора - 260 тонн; обработка деревьев - 720 штук;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи при проведении ветеринарных мероприятий (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Проведение переписи скота - 29887 голов;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
3. Оказание помощи престарелым и одиноким инвалидамЗаготовка дров - 126 кубических метров; очистка снега - 1500 квадратных метров;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
4. Оказание помощи на территории школ (не требует предварительной профессиональной подготовки работника)Уборка территории;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
5. Оказание помощи в приписной кампании отделу по делам обороны (не требует предварительной профессиональной подготовки работника).Подшивка и подклейка документов в личные дела призывников;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
Приложение 2
к постановлению акимата
Иртышского района

8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
3. Қарияларға және жалғызілікті мүгедектерге көмек көрсетуМал азығын даярлау - 10 тонна; ағаш даярлау - 0,5 текше метр;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
4. Мектеп аумағында көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Аумақты жинау;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
15.«Ұзынсу ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.1. Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)Ағаштарды отырғызу - 50 дана; гүлзарларды орналастыру - 70 шаршы метр, обелискілерді - 1 дана; қоқыстарды жинау - 1000 тонна, ағаштарды өндеу - 200 дана;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшері,
аудандық бюджет
2. Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Мал санағын өткізу - 1000 бас;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
3. Қарияларға және жалғызілікті мүгедектерге көмек көрсетуМал азығын даярлау - 50 тонна; ағаш даярлау - 10 текше метр;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
4. Мектеп аумағында көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Аумақты жинау;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
16.«Ертіс ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі1. Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)Ағаштарды отырғызу - 65 дана; гүлзарларды орналастыру - 80 шаршы метр; ескерткіштерді көріктендіру - 3 дана; обелискілерді - 3 дана; қоқыстарды жинау - 260 тонна, ағаштарды өндеу - 720 дана;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшері,
аудандық бюджет
2. Ветеринарлық іс-шараларды өткізген кезде көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Мал санағын өткізу - 29887 бас;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
3. Қарияларға және жалғызілікті мүгедектерге көмек көрсетуАғаш даярлау - 126 текше метр; қар тазалау - 1500 шаршы метр;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
4. Мектеп аумағында көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Аумақты жинау;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
5. Шақырту кампаниясында қорғаныс істері бөліміне көмек көрсету (жұмыскердің бастапқы кәсіби даярлығын қажет етпейді)Әскери шақырылушылардың жеке істеріне құжаттарда тігу мен желімдеу;
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
Ертіс ауданы әкімдігінің

от «25» декабря 2014 года
№ 360/10
Спрос и предложение на общественные работы
Перечень организацийСпрос (человек)Предложение (человек)
1.Государственное учреждение «Аппарат акима села Голубовка»11
2.Государственное учреждение «Аппарат акима Агашорынского сельского округа»33
3.Государственное учреждение «Аппарат акима села Амангельды»88
4.Государственное учреждение «Аппарат акима Байзаковского сельского округа»2020
5.Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Коскольского сельского округа»88
6.Государственное учреждение «Аппарат акима Каракудукского сельского округа»1515
7.Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылжарского сельского округа»2323
8.Государственное учреждение «Аппарат акима Косагашского сельского округа»88
9.Государственное учреждение «Аппарат акима села Ленино»66
10.Государственное учреждение «Аппарат акима Луговского сельского округа»1212
11.Государственное учреждение «Аппарат акима села Майконыр»88
12.Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Панфиловского сельского округа»2121
13.Государственное учреждение «Аппарат акима Селетинского сельского округа»1818
14.Государственное учреждение «Аппарат акима Северного сельского округа»1414
15.Государственное учреждение «Аппарат акима Узынсуского сельского округа»22
16.Государственное учреждение «Аппарат акима села Иртышск»133133
Всего по району300300

2014 жылғы «25»
желтоқсандағы
№ 360/10 қаулысына
2-қосымшасы
Қоғамдық жұмыстарға сұраныстар мен ұсыныстар
Ұйымдар тізбесіСұраныс (адам саны)Ұсыныс (адам саны)
1.«Голубовка ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі11
2.«Ағашорын ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі33
3.«Аманкелді ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі88
4.«Байзақов ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі2020
5.«Қоскөл ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі88
6.«Қарақұдық ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі1515
7.«Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі2323
8.«Қосағаш ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі88
9.«Ленин ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі66
10.«Луговой ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі1212
11.«Майқоңыр ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі88
12.«Панфилов ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі2121
13.«Сілеті ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі1818
14.«Северный ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі1414
15«Ұзынсу ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі22
16.«Ертіс ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі133 133
Аудан бойынша барлығы300 300