Об организации и финансировании общественных работ в Качирском районе на 2014 год
Постановление акимата Качирского района Павлодарской области от 19 февраля 2014 года N 62/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 февраля 2014 года N 3717 Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Качирского района Павлодарской области от 13 января 2015 года N 30/1-17/29)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Качирского района Павлодарской области от 13.01.2015 N 30/1-17/29).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях организации общественных работ для безработных граждан акимат Качирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Качирском районе на 2014 год.
2. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на 2014 год согласно приложению 1.
3. Определить спрос и предложение на общественные работы на 2014 год согласно приложению 2.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Качирского района курирующего социальные вопросы.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким районаН. Күлжан
Приложение 1
к постановлению акимата
Качирского района
от 19 февраля 2014 года N 62/2
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда участников
и источники их финансирования на 2014 год
N п/пНаименование организацийВиды общественных работОбъемы и конкретные условия общественных работРазмер оплаты труда участников и источники их финансирования
1.Государственное учреждение "Аппарат акима Теренкольского сельского округа"Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)посадка деревьев/кустарников – 3100 штук; устройство цветников – 300 квадратных метров; благоустройство памятников и обелисков – 1 штука/4000 квадратных метров; обработка деревьев – 750 штук; ликвидация неорганизованных свалок – 3 штуки/850 кубических метров; буртовка свалок – 50000 кубических метров; вывоз мусора – 4000 тонн; ремонт уличного ограждения – 700 погонных метров; приведение в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов – 55000 квадратных метровв размере минимальной заработной платы, районный бюджет

Качир ауданында 2014 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 19 ақпандағы N 62/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 ақпанда N 3717 болып тіркелді Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Качир ауданы әкімі аппарат басшысының 2015 жылғы 13 қаңтардағы N 30/1-17/29 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Качир ауданы әкімі аппарат басшысының 13.01.2015 N 30/1-17/29 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесіне сәйкес, жұмыссыз азаматтар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында Качир ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылы Качир ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. 2014 жылға ұйымдардың тiзбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерінің тiзбесi 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2014 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 2 қосымшаға сәйкес айқындалсын.
4. Осы қаулының орындалауын бақылау Качир ауданы әкімінің әлеуметтік сұрақтарына жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкіміН. Күлжан
Качир ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 19 ақпандағы
N 62/2 қаулысына
1-қосымша
2014 жылға ұйымдардың тiзбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлерi,
көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін
ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерінің тiзбесi
р/с NҰйымдар тiзбесiҚоғамдық жұмыстардың түрлерiҚоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайларыҚатысушылардың еңбегіне төленетiн ақынын мөлшерi, қаржыландыру көзi
1."Тереңкөл ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесіАумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)ағаштарды/бұталарды отырғызу – 3100 дана; гүлзарларды орнату – 300 шаршы метр; ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 1 дана/4000 шаршы метр; ағаштарды өңдеу – 750 дана; рұқсат етілмеген қоқыс орындарын жою – 3 дана/850 текше метр; күл-қоқыс орындарын жинау – 50000 текше метр; қоқыстарды шығару – 4000 тонна; көше қоршауларын жөндеу – 700 погон метр; ішкі үй ауласы аумағын және елді мекендер шетін тәртіпке келтіру – 55000 шаршы метрең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет

2.Государственное учреждение "Аппарат акима Октябрьского сельского округа"Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)посадка деревьев/кустарников – 1500 штук; устройство цветников – 5 квадратных метров; благоустройство памятников и обелисков – 1 штука/50 квадратных метров; обработка деревьев – 1000 штук; ликвидация неорганизованных свалок – 2 штуки/20 кубических метров; буртовка свалок – 5000 кубических метров; вывоз мусора – 200 тонн; приведение в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов – 12600 квадратных метровв размере минимальной заработной платы, районный бюджет
3.Государственное учреждение "Аппарат акима Бобровского сельского округа"Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)посадка деревьев/кустарников – 1600 штук; благоустройство памятников и обелисков – 2 штуки/50 квадратных метров; обработка деревьев – 700 штук; снос и вывоз остатков ветхих строений – 1 штука/25 тонн; буртовка свалок – 3600 кубических метров; вывоз мусора – 60 тонн; приведение в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов – 3000 квадратных метровв размере минимальной заработной платы, районный бюджет
4.Государственное учреждение "Аппарат акима Берегового сельского округа"Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)посадка деревьев/кустарников – 1600 штук; устройство цветников – 100 квадратных метров; благоустройство памятников и обелисков – 3 штуки/1234 квадратных метров; обработка деревьев – 1536 штук; буртовка свалок – 2000 кубических метров; вывоз мусора – 35 тонн; ремонт уличного ограждения – 200 погонных метров; приведение в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов – 4000 квадратных метровв размере минимальной заработной платы, районный бюджет
5.Государственное учреждение "Аппарат акима Жана-Курлусского сельского округа"Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)посадка деревьев/кустарников – 2000 штук; устройство цветников – 2500 квадратных метров; благоустройство памятников и обелисков – 5 штук/180 квадратных метров; обработка деревьев – 800 штук; снос и вывоз остатков ветхих строений – 6 штук/400 тонн; ликвидация неорганизованных свалок – 3 штуки/380 кубических метров; буртовка свалок – 6000 кубических метров; вывоз мусора – 780 тонн; ремонт уличного ограждения – 320 погонных метров; приведение в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов – 10000 квадратных метровв размере минимальной заработной платы, районный бюджет

2."Октябрь ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесіАумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)ағаштарды/бұталарды отырғызу – 1500 дана; гүлзарларды орнату – 5 шаршы метр; ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 1 дана/50 шаршы метр; ағаштарды өңдеу – 1000 дана; рұқсат етілмеген қоқыс орындарын жою – 2 дана/20 текше метр; күл-қоқыс орындарын жинау – 5000 текше метр; қоқыстарды шығару – 200 тонна; ішкі үй ауласы аумағын және елді мекендер шетін тәртіпке келтіру – 12600 шаршы метрең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
3."Бобровка ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесіАумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)ағаштарды/бұталарды отырғызу – 1600 дана; ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 2 дана/50 шаршы метр; ағаштарды өңдеу – 700 дана; тозығы жеткен құрылыстарды бұзу және шығару – 1 дана/25 тонна; күл-қоқыс орындарын жинау – 3600 текше метр; қоқыстарды шығару – 60 тонна; ішкі үй ауласы аумағын және елді мекендер шетін тәртіпке келтіру – 3000 шаршы метрең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
4."Береговой ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесіАумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)ағаштарды/бұталарды отырғызу – 1600 дана; гүлзарларды орнату – 100 шаршы метр; ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 3 дана/1234 шаршы метр; ағаштарды өңдеу – 1536 дана; күл-қоқыс орындарын жинау – 2000 текше метр; қоқыстарды шығару – 35 тонна; көше қоршауларын жөндеу – 200 погон метр; ішкі үй ауласы аумағын және елді мекендер шетін тәртіпке келтіру – 4000 шаршы метрең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
5."Жаңа-Құрылыс ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесіАумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)ағаштарды/бұталарды отырғызу – 2000 дана; гүлзарларды орнату – 2500 шаршы метр; ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 5 дана/180 шаршы метр; ағаштарды өндеу – 800 дана; тозығы жеткен құрылыстарды бұзу және шығару – 6 дана/400 тонна; рұқсат етілмеген қоқыс орындарын жою – 3 дана/380 текше метр; күл-қоқыс оырндарын жинау – 6000 текше метр; қоқыстарды шығару – 780 тонна; көше қоршауларын жөндеу – 320 погон метр; ішкі үй ауласы аумағын және елді мекендер шетін тәртіпке келтіру – 10000 шаршы метрең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет

6.Государственное учреждение "Аппарат акима Воскресенского сельского округа"Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)посадка деревьев/кустарников – 1500 штук; благоустройство памятников и обелисков – 3 штуки/20000 квадратных метров; обработка деревьев – 120 штук; ликвидация неорганизованных свалок – 4 штуки/160 кубических метров; буртовка свалок – 4600 кубических метров; вывоз мусора – 600 тонн; приведение в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов – 60500 квадратных метровв размере минимальной заработной платы, районный бюджет
7.Государственное учреждение "Аппарат акима Верненского сельского округа"Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)посадка деревьев/кустарников – 1500 штук; устройство цветников – 75 квадратных метров; благоустройство памятников и обелисков – 2 штуки/200 квадратных метров; обработка деревьев – 200 штук; снос и вывоз остатков ветхих строений – 1 штука/16 тонн; ликвидация неорганизованных свалок – 1 штука/150 кубических метров; буртовка свалок – 2600 кубических метров; вывоз мусора – 25 тонн; ремонт уличного ограждения – 600 погонных метров; приведение в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов – 8000 квадратных метровв размере минимальной заработной платы, районный бюджет
8.Государственное учреждение "Аппарат акима Ивановского сельского округа"Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)посадка деревьев/кустарников – 1000 штук; устройство цветников – 150 квадратных метров; благоустройство памятников и обелисков – 1 штука/400 квадратных метров; обработка деревьев – 250 штук; снос и вывоз остатков ветхих строений – 1 штука/15 тонн; ликвидация неорганизованных свалок – 2 штуки/20 кубических метров; буртовка свалок – 1500 кубических метров; вывоз мусора – 300 тонн; ремонт уличного ограждения – 200 погонных метров; приведение в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов – 1800 квадратных метровв размере минимальной заработной платы, районный бюджет
9.Государственное учреждение "Аппарат акима Федоровского сельского округа"Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)посадка деревьев/кустарников – 1000 штук; устройство цветников – 500 квадратных метров; благоустройство памятников и обелисков – 2 штуки/1200 квадратных метров; обработка деревьев – 1000 штук; ликвидация неорганизованных свалок – 3 штуки/40 кубических метров; буртовка свалок – 3200 кубических метров; вывоз мусора – 160 тонн; приведение в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов – 3000 квадратных метровв размере минимальной заработной платы, районный бюджет

6."Воскресенка ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесіАумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)ағаштарды/бұталарды отырғызу – 1500 дана; ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 3 дана/20000 шаршы метр; ағаштарды өңдеу – 120 дана; рұқсат етілмеген қоқыс орындарын жою – 4 дана/160 текше метр; күл-қоқыс оырндарын жинау – 4600 текше метр; қоқыстарды шығару – 600 тонна; ішкі үй ауласы аумағын және елді мекендер шетін тәртіпке келтіру – 60500 шаршы метрең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
7."Верненка ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесіАумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)ағаштарды/бұталарды отырғызу – 1500 дана; гүлзарларды орнату – 75 шаршы метр; ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 2 дана/200 шаршы метр; ағаштарды өндеу – 200 дана; тозығы жеткен құрылыстарды бұзу және шығару – 1 дана/16 тонна; рұқсат етілмеген қоқыс орындарын жою – 1 дана/150 текше метр; күл-қоқыс орындарын жинау – 2600 текше метр; қоқыстарды шығару – 25 тонна; көше қоршауларын жөндеу – 600 погон метр; ішкі үй ауласы аумағын және елді мекендер шетін тәртіпке келтіру – 8000 шаршы метрең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
8."Ивановка ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесіАумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)ағаштарды/бұталарды отырғызу – 1000 дана; гүлзарларды орнату – 150 шаршы метр; ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 1 дана/400 шаршы метр; ағаштарды өңдеу – 250 дана; тозығы жеткен құрылыстарды бұзу және шығару – 1 дана/15 тонна; рұқсат етілмеген қоқыс орындарын жою – 2 дана/20 текше метр; күл-қоқыс орындарын жинау – 1500 текше метр; қоқыстарды шығару – 300 тонна; көше қоршауларын жөндеу – 200 погон метр; ішкі үй ауласы аумағын және елді мекендер шетін тәртіпке келтіру – 1800 шаршы метрең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
9."Федоровка ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесіАумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)ағаштарды/бұталарды отырғызу – 1000 дана; гүлзарларды орнату – 500 шаршы метр; ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 2 дана/1200 шаршы метр; ағаштарды өңдеу – 1000 дана; рұқсат етілмеген қоқыс орындарын жою – 3 дана/40 текше метр; күл-қоқыс орындарын жинау – 3200 текше метр; қоқыстарды шығару – 160 тонна; ішкі үй ауласы аумағын және елді мекендер шетін тәртіпке келтіру – 3000 шаршы метрең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет

10.Государственное учреждение "Аппарат акима Калиновского сельского округа"Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)посадка деревьев/кустарников – 1000 штук; устройство цветников – 50 квадратных метров; благоустройство памятников и обелисков – 1 штука/800 квадратных метров; обработка деревьев – 150 штук; снос и вывоз остатков ветхих строений – 5 штук/120 тонн; ликвидация неорганизованных свалок – 3 штуки/150 кубических метров; буртовка свалок – 2000 кубических метров; вывоз мусора – 200 тонн; ремонт уличного ограждения – 10 погонных метров; приведение в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов – 2000 квадратных метровв размере минимальной заработной платы, районный бюджет
11.Государственное учреждение "Аппарат акима Байконысского сельского округа"Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)посадка деревьев/кустарников – 1500 штук; устройство цветников – 85 квадратных метров; благоустройство памятников и обелисков – 1 штука/792 квадратных метров; обработка деревьев – 365 штук; снос и вывоз остатков ветхих строений – 2 штуки/280 тонн; ликвидация неорганизованных свалок – 3 штуки/35 кубических метров; буртовка свалок – 4000 кубических метров; вывоз мусора, тонн – 250 тонн; приведение в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов – 2250 квадратных метровв размере минимальной заработной платы, районный бюджет
12.Государственное учреждение "Аппарат акима Ивановского сельского округа"Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)посадка деревьев/кустарников – 1500 штук; устройство цветников – 120 квадратных метров; благоустройство памятников и обелисков – 2 штуки/250 квадратных метров; обработка деревьев – 1900 штук; буртовка свалок – 9200 кубических метров; вывоз мусора – 250 тонн; приведение в порядок внутридомовых территорий и окраин населенных пунктов – 1600 квадратных метровв размере минимальной заработной платы, районный бюджет
Приложение 2
к постановлению акимата
Качирского района
от 19 февраля 2014 года N 62/2
Спрос и предложение на общественные работы на 2014 год
N п/пНаименование организацийСпрос (количество человек)Предложение (количество человек)
1.Государственное учреждение "Аппарат акима Теренкольского сельского округа"9090
2.Государственное учреждение "Аппарат акима Октябрьского сельского округа"1212
3.Государственное учреждение "Аппарат акима Бобровского сельского округа"1616
4.Государственное учреждение "Аппарат акима Берегового сельского округа"1515

10."Калиновка ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесіАумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)ағаштарды/бұталарды отырғызу – 1000 дана; гүлзарларды орнату – 50 шаршы метр; ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 1 дана/800 шаршы метр; ағаштарды өңдеу – 150 дана; тозығы жеткен құрылыстарды бұзу және шығару – 5 дана/120 тонна; рұқсат етілмеген қоқыс орындарын жою – 3 дана/150 текше метр; күл-қоқыс орындарын жою – 2000 текше метр; қоқыстарды шығару – 200 тонна; көше қоршауларын жөндеу – 10 погон метр; ішкі үй ауласы аумағын және елді мекендер шетін тәртіпке келтіру – 2000 шаршы метрең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
11."Байқоныс ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесіАумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)ағаштарды/бұталарды отырғызу – 1500 дана; гүлзарларды орнату – 85 шаршы метр; ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 1 дана/792 шаршы метр; ағаштарды өңдеу – 365 дана; тозығы жеткен құрылыстарды бұзу және шығару – 2 дана/280 тонна; рұқсат етілмеген қоқыс орындарын жою – 3 дана/35 текше метр; күл-қоқыс орындарын жинау – 4000 текше метр; қоқыстарды шығару, тонна – 250 тонна; ішкі үй ауласы аумағын және елді мекендер шетін тәртіпке келтіру – 2250 шаршы метрең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
12."Песчан ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесіАумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)ағаштарды/бұталарды отырғызу – 1500 дана; гүлзарларды орнату – 120 шаршы метр; ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 2 дана/250 шаршы метр; ағаштарды өңдеу – 1900 дана; күл-қоқыс орындарын жинау – 9200 текше метр; қоқыстарды шығару – 250 тонна; ішкі үй ауласы аумағын және елді мекендер шетін тәртіпке келтіру – 1600 шаршы метрең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
Качир ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 19 ақпандағы
N 62/2 қаулысына
2-қосымша
2014 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
р/с NҰйымдар тiзбесiСұраныс (адам саны)Ұсыныс (адам саны)
1."Тереңкөл ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі9090
2."Октябрь ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі1212
3."Бобровка ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі1616
4."Береговой ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі1515

5.Государственное учреждение "Аппарат акима Жана-Курлусского сельского округа"1212
6.Государственное учреждение "Аппарат акима Воскресенского сельского округа"2020
7.Государственное учреждение "Аппарат акима Верненского сельского округа"2020
8.Государственное учреждение "Аппарат акима Ивановского сельского округа"1515
9.Государственное учреждение "Аппарат акима Федоровского сельского округа"1515
10.Государственное учреждение "Аппарат акима Калиновского сельского округа"1515
11.Государственное учреждение "Аппарат акима Байконысского сельского округа"1515
12.Государственное учреждение "Аппарат акима Песчанского сельского округа"3535
Всего по району280280

5."Жаңа-Құрылыс ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі1212
6."Воскресенка ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі2020
7."Верненка ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі2020
8."Ивановка ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі1515
9."Федоровка ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі1515
10."Калиновка ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі1515
11."Байқоныс ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі1515
12."Песчан ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі3535
Барлығы аудан бойынша:280280