О внесении изменения в решение Лебяжинского районного маслихата от 5 марта 2014 года № 1/27 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Лебяжинского района"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 26 декабря 2014 года № 3/40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 января 2015 года № 4278
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 «Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан», Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Лебяжинского районного маслихата от 05 марта 2014 года № 1/27 «Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Лебяжинского района» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3736 опубликованное в газете «Аққу үні»-«Вести Акку» от 29 марта 2014 года № 12) следующее изменение:
абзац седьмой подпункта 2) пункта 9 исключить.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социального и культурного развития.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Секретарь районного маслихата
К. Жиеналин
К. Альтаев

Лебяжі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 наурыздағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Лебяжі ауданындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" № 1/27 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 3/40 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қаңтарда № 4278 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 21 мамырдағы «Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы» № 504 Қаулысына сәйкес, Лебяжі ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Лебяжі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 наурыздағы «Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Лебяжі ауданындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы» № 1/27 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3736 тіркелген, 2014 жылғы 29 наурыздағы «Аққу үні»-«Вести Акку» № 12 газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
9-тармағының 2) тармақшасындағы жетінші абзац жойылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік сала және мәдени даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Қ. Жиеналин
Аудандық мәслихат хатшысы
Қ. Әлтаев