Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в Майском районе
Постановление акимата Майского района Павлодарской области от 11 июня 2014 года № 180/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 июня 2014 года № 3856. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Майского района Павлодарской области от 02 марта 2016 года № 1-27/246)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Майского района Павлодарской области от 02.03.2016 № 1-27/246).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Майского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в Майском районе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел образования Майского района", в порядке установленном законодательством Республики Казахстан, принять необходимые организационные меры.

Май ауданы бойынша 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2014 жылғы 11 маусымдағы № 180/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 маусымда № 3856 болып тіркелді. Күші жойылды – қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Май ауданы әкімі аппарат басшысының 2016 жылғы 02 наурыздағы № 1-27/246 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды – қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Май ауданы әкімі аппарат басшысының 02.03.2016 № 1-27/246 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Май ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Май ауданы бойынша 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Май ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпке сәйкес, қажетті шаралар қабылдасын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ахамбаева М.Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Жармагамбетов
Приложение
к постановлению
акимата Майского
района от "11" июня
2014 года № 180/6
Государственный образовательный заказ на дошкольное
воспитание и обучение, размер подушевого финансирования
и родительской платы на 2014 год в Майском районе
Наименование
Государственный образовательный заказ, мест
Размер подушевого финансирования в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
1
2
3
4
5
1
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли сад Ақбота" аппарата акима Коктубекского сельского округа, акимата Майского района
70 (республиканский бюджет)

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Е. Ахамбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Жармағамбетов
Май ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "11" мамырдағы
№ 180/6 қаулысына
қосымша
Май ауданы бойынша 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие
мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына
шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Атауы
Мемлекеттік білім беретін тапсырыс орындары
Мемлекеттік қаржыландырудың айлық өлшемі, теңге
Ата-аналардың айлық төлем ақысы, теңге
1
2
3
4
5
1
Май ауданы әкімдігінің Көктүбек селолық округі әкімі аппаратының "Ақбота" бөбектер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
70 (республикалық бюджет)

27021
от 1 до 3 лет – 6400;
от 3 до 7 лет - 6800
2
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли сад Қарлығаш" аппарата акима Кентубекского сельского округа, акимата Майского района
50 (республиканский бюджет)
32242
от 1 до 3 лет – 6000;
от 3 до 7 лет - 6400
3
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли сад Балбөбек" аппарата акима Каратерекского сельского округа, акимата Майского района
70 (республиканский бюджет)
22251
от 1 до 3 лет – 5250;
от 3 до 7 лет - 6300
4
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли сад Айгөлек" аппарата акима Коктубекского сельского округа, акимата Майского района
70 (республиканский бюджет)
29671
от 1 до 3 лет – 6400;
от 3 до 6 лет - 6800
5
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли сад Балауса" аппарата акима Акшиманского сельского округа, акимата Майского района
30 (республиканский бюджет)
21397
от 1 до 3 лет – 6400;
от 3 до 7 лет - 6800
6
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детский сад Балдәурен" акимата Майского района
45 (местный бюджет)
40265

27021
1 – ден 3 жасқа дейін - 6400;
3 – тен 7 жасқа дейін - 6800
2
Май ауданы әкімдігінің, Кентүбек селолық округі әкімі аппаратының "Қарлығаш" бөбектер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
50
(республикалық бюджет)
32242
1 – ден 3 жасқа дейін - 6000;
3-тен 7 жасқа дейін - 6400
3
Май ауданы әкімдігінің Қаратерек селолық округі әкімі аппаратының "Балбөбек" бөбектер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
70
(республикалық бюджет)
22251
1 – ден 3 жасқа дейін - 5250;
3-тен 7 жасқа дейін - 6300
4
Май ауданы әкімдігінің, Көктүбек селолық округі әкімі аппаратының "Айгөлек" бөбектер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
70
(республикалық бюджет)
29671
1 – ден 3 жасқа дейін - 6400;
3-тен 7 жасқа дейін - 6800
5
Май ауданы әкімдігінің, Ақшиман селолық округі әкімі аппаратының "Балауса" бөбектер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
30 (республикалық бюджет)
21397
1 – ден 3 жасқа дейін - 6400;
3-тен 7 жасқа дейін - 6800
6
Май ауданы әкімдігінің "Балдәурен" балабақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
45 (жергілікті бюджет)
40265

от 3 до 7 лет - 6800
7
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли сад Әйгерім" аппарата акима Сатинского сельского округа, акимата Майского района
20 (республиканский бюджет)
51600
от 1 до 3 лет – 6400;
от 3 до 7 лет - 6800

3-тен 7 жасқа дейін - 6800
7
Май ауданы әкімдігінің, Саты селолық округі әкімі аппаратының "Айгерім" бөбектер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
20 (республикалық бюджет)
51600
1- ден 3 жасқа дейін - 6400;
3-тен 7 жасқа дейін – 6800