Об организации общественных работ в Успенском районе на 2014 год
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 12 февраля 2014 года N 41/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 февраля 2014 года N 3720. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 10 февраля 2015 года N 1-18/82)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 10.02.2015 N 1-18/82).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7 и статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях организации общественных работ для безработных граждан, акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда участников и источники их финансирования, согласно приложению 1.
2. Определить спрос и предложение на общественные работы, согласно приложению 2.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района курирующего социальные вопросы.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Солтангазинов
Приложение 1
к постановлению акимата
Успенского района
от "12" февраля 2014 года N 40/2
Перечень организаций, в которых будут проводится общественные
работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ,
размер оплаты труда участников и источники их финансирования
N п/п
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размер оплаты труда и источник их финансирования
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Белоусовского сельского округа" Успенского района
1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, погрузка мусора, вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог населенных пунктов, очистка от снега мест общего пользования населенных пунктов в ручную, проведение антигололедных работ;
Очистка от мусора территории и окраин четырех населенных пунктов; погрузка мусора в ручную - 20 кубических метров; весенняя обработка деревьев 1400 штук;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;

2014 жылы Успен ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 12 ақпандағы N 41/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 ақпанда N 3720 болып тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен ауданы әкімі аппаратының 2015 жылғы 10 ақпандағы N 1-18/82 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен ауданы әкімі аппаратының 10.02.2015 N 1-18/82 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20-бабына және 7-бабының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын іске асыру бойынша шаралар туралы" қаулысымен бекітілген коғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру Ережесіне сәйкес, жұмыссыз азаматтар үшін коғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында Успен ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстардың нақты шарттары, қатысушылардың еңбекақы мөлшері және оларды қаржыландыру көздері, көлемі, түрі, қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізімі 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстардың ұсынысы мен сұранысы 2 қосымшаға сәйкес анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау әлеуметтік мәселелерді жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Аудан әкімі А. Солтанғазинов
Успен ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "12" ақпан
N 40/2 қаулысына
1 қосымша
Қоғамдық жұмыстардың нақты шарттары, қатысушылардың еңбекақы
мөлшері және оларды қаржыландыру көздері, көлемі, түрі,
қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізімі
N р/с
Мекеменің атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың жылдық мөлшерлері және нақты шарттары
Еңбекақы мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
1
Успен ауданының "Белоусов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендердің аумақтарын қолмен жинау, қоқысты тиеу, елді мекендердің автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору бойынша жұмыстары, елді мекендердің жалпы қолдану орындарын қолмен қардан тазалау, көктайғаққа қарсы жұмыстарды жүргізу;
Төрт елді мекеннің аймағы мен шеттерінің қоқыстарын жинау жұмыстары; қоқыстарды қолмен тиеу – 20 шаршы метр; талдарды көктемгі өңдеу – 1400 дана;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;

2. Помощь в проведении республиканских и региональных общественных кампаний (опросов общественного мнения, участие в переписи населения, скота);
Подворный обход дворов – 351, для переписи домашних хозяйств и уточнения записей в похозяйственных книгах;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района
3. Оказание помощи (не требующей наличия специальной квалификации) в восстановлении и ремонте памятников истории и культуры;
Частичная штукатурка, побелка и покраска трех обелисков - 250 квадратных метров; уборка территории обелисков;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района
4. Экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) населенных пунктов;
Разбивка цветников и клумб – 180 квадратных метров, прополка и полив; посадка деревьев и кустарников;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;
5. Помощь одиноким престарелым и больным инвалидам в заготовке кормов, дров, погрузке, разгрузке угля.
Разгрузка угля 120 тонн, заготовка дров 40 кубических метров, ремонт ограждений, уборка прилегающей территории.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района.
2
Государственное учреждение "Аппарат акима села Богатырь" Успенского района
1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, погрузка мусора, вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог населенных пунктов, очистка от снега мест общего пользования населенных пунктов в ручную, проведение антигололедных работ;
Очистка от мусора территории и окраин населенных пунктов; погрузка мусора в ручную - 10 кубических метров; вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог - 400 квадратных метров, сезонная обработка высохших деревьев 250 штук; очистка снега;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района
2. Оказание помощи (не требующей наличия специальной квалификации) в восстановлении и ремонте памятников истории и культуры;
Уборка территории - 480 квадратных метров; разбивка цветника 10 квадратных метров, ежедневный уход;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;
3. Экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) населенных пунктов.
Сезонная обработка деревьев - 250 штук; разбивка цветников и клумб на площади 150 квадратных метров, полив и уход; посадка саженцев - 40 штук.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района.
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Конырозекского сельского округа" Успенского района
1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, погрузка мусора, вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог населенных пунктов, очистка от снега мест общего пользования населенных пунктов в ручную, проведение антигололедных работ;

2. Республикалық және аймақтық қоғамдық науқандарды өткізуде көмек (қоғамдық пікір сауалнамалары, халық және мал санағына қатысу);
Үй шаруашылықтарының санағын жүргізу мен шаруашылық бойынша есепке алу кітаптарының жазбаларын анықтау - 351;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
3. Мәдениет және тарих ескірткіштерді қалпына келтіру және жөндеу жұмыстарына көмек көрсету (арнаулы біліктілік қажет етпейтін);
Үш ескерткіштің ішінара сылау, әктеу және бояу - 250 шаршы метр; обелиск аумағын жинау;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
4. Ауылдық елді мекендерді экологиялық жақсарту (көріктендіру және көгалдандыру);
Гүлзарларды жасау - 180 шаршы метр, шөптеу және суару; талдар мен бұталар егу;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
5. Жалғызбасты қарттарға және сырқат мүгедектерге азықтар мен отынды дайындауға, көмір түсіру мен тиеуге көмек көрсету.
Көмір түсіру – 120 тонна, отын дайындау - 40 текше метр, қоршауларды жөндеу және үй маңындағы аумақты жинау.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті.
2
Успен ауданының "Богатырь ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендердің аумақтарын қолмен жинау, қоқысты тиеу, елді мекендердің автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору бойынша жұмыстары, елді мекендердің жалпы қолдану орындарын қолмен қардан тазалау, көктайғаққа қарсы жұмыстарды жүргізу;
Елді мекендер аумағы мен шеттерінің қоқыстарын жинау жұмыстары; қоқыстарды қолмен тиеу – 10 текше метр; автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору - 400 шаршы метр; құрғақ талдарды маусымдық өңдеу – 250 дана; қарды тазалау;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
2. Мәдениет және тарихи ескірткіштерді қалпына келтіру және жөндеу жұмыстарына көмек көрсету (арнаулы біліктілік қажет етпейтін);
Ескерткіш маңындағы аймақты жинау - 480 шаршы метр; гүлзарлар егу, күнделікті күту - 10 шаршы метр;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
3. Елді мекендерді экологиялық жақсарту (көріктендіру және көгалдандыру).
Талдарды маусымдық өңдеу - 250 дана; гүлзарларды егу, суару және күту - 150 шаршы метр; көшеттер егу – 40 дана.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті.
3
Успен ауданының "Коңырөзек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендердің аумақтарын қолмен жинау, қоқысты тиеу, елді мекендердің автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору бойынша жұмыстары, елді мекендердің жалпы қолдану орындарын қолмен қардан тазалау, көктайғаққа қарсы жұмыстарды жүргізу;

Очистка от мусора территории и окраин населенных пунктов, погрузка мусора в ручную - 10 кубических метров; вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог - 1200 квадратных метров; весенняя обработка деревьев 500 штук; очистка снега; покраска ограждений – 1500 квадратных метров;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;
2. Оказание помощи (не требующей наличия специальной квалификации) в восстановлении и ремонте памятников истории и культуры;
Частичная штукатурка, побелка и покраска двух обелисков - 82 квадратных метров; уборка территории обелисков - 200 квадратных метров;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;
3. Экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) населенных пунктов;
Весенняя обрезка и подбелка деревьев 500 штук, кустарников - 300 штук; посадка саженцев - 500 штук; прополка сорной травы на пустырях села; уборка территории вокруг кладбищ; разбивка цветников - 500 квадратных метров, полив и уход; ремонт заборов - 100 метров;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;
4. Помощь в проведении республиканских и региональных общественных кампаний (опросов общественного мнения, участие в переписи населения, скота).
Подворный обход дворов – 320, для переписи домашних хозяйств и уточнения записей в похозяйственных книгах.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района.
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Ковалевского сельского округа" Успенского района
1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, погрузка мусора, вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог населенных пунктов, очистка от снега мест общего пользования населенных пунктов в ручную, проведение антигололедных работ;
Очистка от мусора территории и окраин населенных пунктов, погрузка мусора в ручную; вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог - 5000 квадратных метров, весенняя обработка высохших деревьев 1000 штук, очистка снега; покраска ограждений – 3500 квадратных метров;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;
2. Экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) населенных пунктов;
Посадка деревьев - 1000 штук, полив кустарников и деревьев 1500 штук; разбивка цветников - 200 квадратных метров, полив, прополка;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;
3. Помощь одиноким престарелым и больным инвалидам в заготовке кормов, дров, погрузке, разгрузке угля.
Разгрузка угля 60 тонн, заготовка дров 20 кубических метров, ремонт ограждений, уборка прилегающей территории.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района.
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Козыкеткенского аульного округа" Успенского района

Елді мекендердің аумағы мен шеттерінің қоқыстарын жинау жұмыстары, қоқыстарды қолмен тиеу - 10 текше метр; автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору - 1200 шаршы метр; талдарды көктемгі өңдеу - 500 дана, қарды тазалау; қоршауларды бояу – 1500 шаршы метр;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
2. Мәдениет және тарих ескірткіштерін қалпына келтіру және жөндеу жұмыстарына көмек көрсету (арнаулы біліктілік қажет етпейтін);
Екі ескерткіштің ішінара сылау, әктеу және бояу - 82 шаршы метр; обелиск аумағын жинау – 200 шаршы метр;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
3. Елді мекендерді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көріктендіру);
Талдарды - 500 дана, бұталарды – 300 дана көктемгі кесу және әктеу; көшеттерді егу – 500 дана; ауылдың бос жерлерінің арам шөптерін жұлу, зират маңындағы аумақты жинау; гүлзарлар жасау – 500 шаршы метр; күту, суару; қоршауларды жөндеу - 100 метр;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
4. Республикалық және аймақтық қоғамдық науқандарды өткізуде көмек (қоғамдық пікір сауалнамалары, халық және мал санағына қатысу).
Үй шаруашылықтарының санағын жүргізу мен шаруашылық бойынша есепке алу кітаптарының жазбаларын анықтау - 320.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті.
4
Успен ауданының "Ковалев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендердің аумақтарын қолмен жинау, қоқысты тиеу, елді мекендердің автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору бойынша жұмыстары, елді мекендердің жалпы қолдану орындарын қолмен қардан тазалау, көктайғаққа қарсы жұмыстарды жүргізу;
Елді мекендердің аумағы мен шеттерінің қоқыстарын жинау жұмыстары, қоқыстарды қолмен тиеу; автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору - 5000 шаршы метр; құрғақ талдарды көктемгі өңдеу – 1000 дана; қарды тазалау; қоршауларды бояу – 3500 шаршы метр;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
2. Елді мекендерді экологиялық жақсарту (көріктендіру және көгалдандыру);
Талдарды егу - 1000 дана, бұталар мен талдарды су құю - 1500 дана, гүлзарлар жасау, су құю, күту - 200 шаршы метр;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
3. Жалғызбасты қарттарға және сырқат мүгедектерге отын дайындауға, көмір түсіру мен тиеуге көмек көрсету.
Көмір түсіру - 60 тонна, отын дайындау – 20 текше метр, қоршауларды жөндеу және үй маңындағы аумақты жинау.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті.
5
Успен ауданының "Қозыкеткен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, погрузка мусора, вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог населенных пунктов, очистка от снега мест общего пользования населенных пунктов в ручную, проведение антигололедных работ;
Очистка от мусора территории и окраин населенных пунктов; погрузка мусора в ручную - 10 кубических метров; вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог - 4000 квадратных метров; весенняя обработка высохших деревьев 300 штук, очистка снега;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;
2. Экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) населенных пунктов;
Посадка саженцев - 100 штук, разбивка цветников - 320 квадратных метров, полив и прополка;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;
3. Помощь в проведении республиканских и региональных общественных кампаний (опросов общественного мнения, участие в переписи населения, скота).
Подворный обход дворов – 219, для переписи домашних хозяйств и уточнения записей в похозяйственных книгах.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района.
6
Государственное учреждение "Аппарат акима села Каратай" Успенского района
1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, погрузка мусора, вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог населенных пунктов, очистка от снега мест общего пользования населенных пунктов в ручную, проведение антигололедных работ;
Очистка от мусора территории и окраин населенных пунктов; погрузка мусора в ручную - 10 кубических метров; весенняя обработка высохших деревьев 100 штук, очистка снега;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;
2. Оказание помощи (не требующей наличия специальной квалификации) в восстановлении и ремонте памятников истории и культуры;
Уборка прилегающей территории - 560 квадратных метров, разбивка цветников, полив и прополка;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;
3. Экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) населенных пунктов.
Сезонная обработка деревьев - 400 штук, разбивка цветников и клумб на площади 150 квадратных метров, полив и прополка.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района.
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Новопокровского сельского округа" Успенского района
1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, погрузка мусора, вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог населенных пунктов, очистка от снега мест общего пользования населенных пунктов в ручную, проведение антигололедных работ;
Очистка от мусора территории и окраин населенных пунктов; погрузка мусора в ручную, вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог - 5000 квадратных метров; весенняя вырубка высохших деревьев 1000 штук, очистка снега 29000 кубических метров; покраска ограждений – 3500 квадратных метров;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;

1. Елді мекендердің аумақтарын қолмен жинау, қоқысты тиеу, елді мекендердің автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору бойынша жұмыстары, елді мекендердің жалпы қолдану орындарын қолмен қардан тазалау, көктайғаққа қарсы жұмыстарды жүргізу;
Елді мекендердің аумағы мен шеттерінің қоқыстарын жинау жұмыстары - 10 текше метр; қоқыстарды қолмен тиеу; автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору - 4000 шаршы метр; құрғақ талдарды көктемгі өңдеу – 300 дана, қарды тазалау;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
2. Елді мекендерді экологиялық жақсарту (көріктендіру және көгалдандыру);
Көшеттерді егу - 100 дана, гүлзарлар жасау, су құю, күту - 320 шаршы метр;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
3. Республикалық және аймақтық қоғамдық науқандарды өткізуде көмек (қоғамдық пікір сауылнама, халық және мал санағына қатысу).
Үй шаруашылықтарының санағын жүргізу мен шаруашылық бойынша есепке алу кітаптарының жазбаларын анықтау - 219.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті.
6
Успен ауданының "Қаратай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендердің аумақтарын қолмен жинау, қоқысты тиеу, елді мекендердің автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору бойынша жұмыстары, елді мекендердің жалпы қолдану орындарын қолмен қардан тазалау, көктайғаққа қарсы жұмыстарды жүргізу;
Елді мекендер аумағы мен шеттерінің қоқыстарын жинау жұмыстары; қоқыстарды қолмен тиеу – 10 текше метр; құрғақ талдарды көктемгі өңдеу – 100 дана, қарды тазалау;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
2. Мәдениет және тарих ескірткіштерді қалпына келтіру және жөндеу жұмыстарына көмек көрсету (арнаулы біліктілік қажет етпейтін);
Ескірткіш маңындағы аумақты жинау - 560 шаршы метр; гүлзарлар егу, суару және күту;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
3. Елді мекендерді экологиялық жақсарту (көріктендіру және көгалдандыру).
Талдарды маусымдық өңдеу - 400 дана, гүлзарларды егу, күту, суару - 150 шаршы метр.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті.
7
Успен ауданының "Новопокров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендердің аумақтарын қолмен жинау, қоқысты тиеу, елді мекендердің автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору бойынша жұмыстары, елді мекендердің жалпы қолдану орындарын қолмен қардан тазалау, көктайғаққа қарсы жұмыстарды жүргізу;
Елді мекендердің аумағы мен шеттерінің қоқыстарын жинау жұмыстары; қоқыстарды қолмен тиеу, автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору - 5000 шаршы метр: кұрғақ талдарды көктемгі шабу – 1000 дана, қарды тазалау - 29000 текше метр; қоршауларды бояу – 3500 шаршы метр;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;

2. Помощь одиноким престарелым и больным инвалидам в заготовке кормов, дров, погрузке, разгрузке угля;
Разгрузка угля 96 тонн, заготовка дров 32 кубических метра, ремонт ограждений, уборка прилегающей территории;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;
3.Экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) населенных пунктов.
Посадка деревьев - 1000 штук, полив кустарников и деревьев; разбивка, посадка и полив цветников - 180 квадратных метров.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района.
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Надаровского сельского округа" Успенского района
1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, погрузка мусора, вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог населенных пунктов, очистка от снега мест общего пользования населенных пунктов в ручную, проведение антигололедных работ;
Очистка от мусора территории и окраин населенных пунктов, погрузка мусора в ручную - 10 кубических метра; весенняя обработка деревьев 500 штук, очистка снега 5000 кубических метров; покраска ограждений - 150 квадратных метров;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;
2. Экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) населенных пунктов;
Посадка, полив саженцев - 50 штук; посадка, полив цветочных клумб - 100 квадратных метров;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;
3. Помощь одиноким престарелым и больным инвалидам в заготовке кормов, дров, погрузке, разгрузке угля;
Разгрузка угля 60 тонн, заготовка дров 20 кубических метров, ремонт ограждений, уборка прилегающей территории;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;
4. Оказание помощи (не требующей наличия специальной квалификации) в восстановлении и ремонте памятников истории и культуры;
Частичная штукатурка, побелка и покраска четырех обелисков - 100 квадратных метров; уборка прилегающей территории обелисков;
В размере инимальной заработной платы, бюджет района;
5. Помощь в проведении республиканских и региональных общественных кампаний (опросов общественного мнения, участие в переписи населения, скота).
Подворный обход дворов – 153, для переписи домашних хозяйств и уточнения записей в похозяйственных книгах.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района.
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Лозовского сельского округа" Успенского района
1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, погрузка мусора, вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог населенных пунктов, очистка от снега мест общего пользования населенных пунктов в ручную, проведение антигололедных работ;

2. Жалғызбасты қарттарға және сырқат мүгедектерге азықтар мен отынды дайындауға, көмір түсіру мен тиеуге көмек көрсету;
Көмір түсіру – 96 тонна, отын дайындау - 32 текше метр, қоршауларды жөндеу және үй маңындағы аумақты жинау;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
3. Елді мекендерді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көріктендіру).
Талдарды егу - 1000 дана, бұталар мен талдарды суару, гүлзарларды жасау егу және суару - 180 шаршы метр.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті.
8
Успен ауданының "Надаров селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендердің аумақтарын қолмен жинау, қоқысты тиеу, елді мекендердің автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору бойынша жұмыстары, елді мекендердің жалпы қолдану орындарын қолмен қардан тазалау, көктайғаққа қарсы жұмыстарды жүргізу;
Елді мекендердің аумағы мен шеттерінің қоқыстарын жинау жұмыстары, қоқыстарды қолмен тиеу - 10 текше метр, талдарды көктемгі өңдеу – 500 дана, қарды тазалау - 5000 текше метр; қоршауларды бояу – 150 шаршы метр;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
2. Елді мекендерді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көріктендіру);
Көшеттерді егу, суару - 50 дана, гүлзарларды егу, суару - 100 шаршы метр;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
3. Жалғызбасты қарттарға және сырқат мүгедектерге азықтар мен отынды дайындауға, көмір түсіру мен тиеуге көмек көрсету;
Көмір түсіру – 60 тонна, отын дайындау - 20 текше метр, қоршауларды жөндеу және үй маңындағы аумақты жинау;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
4. Мәдениет және тарих ескірткіштерін қалпына келтіру және жөндеу жұмыстарына көмек көрсету (арнаулы біліктілік қажет етпейтін);
Төрт ескерткіштің ішінара сылау, әктеу және бояу - 100 шаршы метр; обелиск маңындағы аумақты жинау;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
5. Республикалық және аймақтық қоғамдық науқандарды өткізуде көмек (қоғамдық пікір сауалнамалары, халық және мал санағына қатысу).
Үй шаруашылықтарының санағын жүргізу мен шаруашылық бойынша есепке алу кітаптарының жазбаларын анықтау - 153.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті.
9
Успен ауданының "Лозов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендердің аумақтарын қолмен жинау, қоқысты тиеу, елді мекендердің автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору бойынша жұмыстары, елді мекендердің жалпы қолдану орындарын қолмен қардан тазалау, көктайғаққа қарсы жұмыстарды жүргізу;

Очистка от мусора территории и окраин населенных пунктов; погрузка мусора в ручную - 10 кубических метра; вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог - 2800 квадратных метров, весенняя обработка высохших деревьев 2500 штук, очистка снега;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;
2. Оказание помощи (не требующей наличия специальной квалификации) в строительстве и ямочном ремонте дорог, прокладке водопроводных, канализационных коммуникаций, весенних дренажных работах;
Ручная подсыпка ям шлаком на дорогах – 360 квадратных метров, работы по устройству водоперепусков в период весеннего паводка 100 квадратных метров;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;
3. Экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) населенных пунктов;
Посадка деревьев – 30 штук, подрезка деревьев вдоль дорог, протяженностью 4 километра, подбелка деревьев 500 штук, посадка цветников 70 квадратных метров, уход за цветниками;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;
4. Помощь в организации масштабных мероприятий культурного назначения (спортивных соревнований, фестивалей), организация зимнего и летнего досуга трудящихся, заливка катков, устройство лыжных трасс, зимних городков, детских спортивных летних площадок;
Заливка, чистка катка - 1 штука, размером 66 квадратных метров;
уборка и благоустройство детской площадки - 80 квадратных метров;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;
5. Помощь в проведении республиканских и региональных общественных кампаний (опросов общественного мнения, участие в переписи населения, скота);
Подворный обход дворов – 300, для переписи домашних хозяйств и уточнения записей в похозяйственных книгах;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;
6. Помощь одиноким престарелым и больным инвалидам в заготовке кормов, дров, погрузке, разгрузке угля.
Разгрузка угля 156 тонн, заготовка дров 52 кубических метра, ремонт ограждений, уборка прилегающей территории.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района.
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Равнопольского сельского округа"
1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, погрузка мусора, вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог населенных пунктов, очистка от снега мест общего пользования населенных пунктов в ручную, проведение антигололедных работ;
Очистка от мусора территории и окраин населенных пунктов; погрузка мусора в ручную - 40 кубических метров, вырубка сухих кустарников;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;

Елді мекендердің аумағы мен шеттерінің қоқыстарын жинау жұмыстары; қоқыстарды қолмен тиеу – 10 текше метр; автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору - 2800 шаршы метр; құрғақ талдарды көктемгі өңдеу – 2500 дана, қарды тазалау;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
2. Жолдардың құрылысы мен шұңқырлық жөндеуіне, су құбырларының, канализациялық коммуникацияларды, салуға көктемгі сусіңгіш жұмыстарға көмек көрсету (арнаулы біліктілікті қажет етпейтін);
Жол шұңқырларын қолмен күлді еселеп жабу - 360 шаршы метр;
көктемгі су тасуы кезінде су өткелдерін орналастыру бойынша жұмыстар - 100 шаршы метр;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
3. Елді мекендерді экологиялық жақсарту (көріктендіру және көгалдандыру);
Талдарды егу - 30 дана, жол бойындағы талдардың бұталарын кесу - 4 километр, талдарды әктеу - 500 дана, гүлзарларды егу, күту - 70 шаршы метр;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
4. Мәдениет маңызындағы ауқымды шараларды өткізуге көмек көрсету (спорттық жарыстар, фестивальдар), жұмысшылардың қысқы және жазғы сауығын ұйымдастыру, мұз айдындарын құю, шаңғы жолдарын, қысқы қалашықтарды, жазғы балалар спорттық алаңдарын орналастыру;
Көлемі 66 шаршы метр; мұз айдынын құю, тазалау - 1 дана; балалар алаңын жинау және аббатандыру - 80 шаршы метр;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
5. Республикалық және аймақтық қоғамдық науқандарды өткізуде көмек (қоғамдық пікір сауылнама, халық және мал санағына қатысу);
Үй шаруашылықтарының санағын жүргізу мен шаруашылық бойынша есепке алу кітаптарының жазбаларын анықтау - 300;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
6. Жалғызбасты қарттарға және сырқат мүгедектерге отын дайындауда, көмір түсіруде, тиеуде көмек көрсету.
Көмір түсіру - 156 тонна, отын дайындау - 52 шаршы метр; қоршауларды жөндеу, үй маңындағы аумақты жинау.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті.
10
"Равнополь ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендердің аумақтарын қолмен жинау, қоқысты тиеу, елді мекендердің автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору бойынша жұмыстары, елді мекендердің жалпы қолдану орындарын қолмен қардан тазалау, көктайғаққа қарсы жұмыстарды жүргізу;
Елді мекендердің аумағы мен шеттерінің қоқыстарын; қоқыстарды қолмен тиеу - 40 текше метр, құрғақ бұталарды шабу;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;

2. Экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) населенных пунктов;
Подрезка и подбелка деревьев 800 штук, разбивка цветников, клумб и уход за ними - 120 квадратных метров;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;
3. Помощь в проведении республиканских и региональных общественных кампаний (опросов общественного мнения, участие в переписи населения, скота);
Подворный обход дворов – 445, для переписи домашних хозяйств и уточнения записей в похозяйственных книгах;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;
4. Помощь одиноким престарелым и больным инвалидам в заготовке кормов, дров, погрузке, разгрузке угля.
Разгрузка угля 84 тонн, заготовка дров 28 кубических метров, ремонт ограждений, уборка прилегающей территории.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района.
11
Государственное учреждение "Аппарат акима села Таволжан" Успенского района
1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, погрузка мусора, вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог населенных пунктов, очистка от снега мест общего пользования населенных пунктов в ручную, проведение антигололедных работ;
Очистка от мусора территории и окраин населенных пунктов, погрузка мусора в ручную – 10 кубических метров; вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог - 2000 квадратных метров; весенняя обработка деревьев 100 штук; очистка снега;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;
2. Оказание помощи (не требующей наличия специальной квалификации) в восстановлении и ремонте памятников истории и культуры
Штукатурка и покраска памятника - 10 квадратных метров, покраска ограждений - 20 квадратных метров; уборка прилегающей территории.
В размере минимальной заработной платы, бюджет района.
12
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима села Успенка Успенского района"
1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, погрузка мусора, вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог населенных пунктов, очистка от снега мест общего пользования населенных пунктов в ручную, проведение антигололедных работ;
Очистка от мусора территории и окраин населенных пунктов; погрузка мусора в ручную – 10 кубических метров; вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог - 40000 квадратных метров; очистка снега, уборка наледи 15 кубических метров;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;
2. Оказание помощи (не требующей наличия специальной квалификации) в строительстве и ямочном ремонте дорог, прокладке водопроводных, канализационных коммуникаций, весенних дренажных работах;

2. Елді мекендерді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көріктендіру);
Талдарды кесу және әктеу – 800 дана, гүлзарларды жасау және оларды күту – 120 шаршы метр;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
3. Республикалық және аймақтық қоғамдық науқандарды өткізуде көмек (қоғамдық пікір сауалнамалары, халық және мал санағына қатысу);
Үй шаруашылықтарының санағын жүргізу мен шаруашылық бойынша есепке алу кітаптарының жазбаларын анықтау - 445;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
4. Жалғызбасты қарттарға және сырқат мүгедектерге азықтар мен отынды дайындауға, көмір түсіру мен тиеуге көмек көрсету.
Көмір түсіру – 84 тонна, отын дайындау - 28 текше метр, қоршауларды жөндеу және үй маңындағы аумақты жинау.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті.
11
Успен ауданының "Таволжан ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендердің аумақтарын қолмен жинау, қоқысты тиеу, елді мекендердің автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору бойынша жұмыстары, елді мекендердің жалпы қолдану орындарын қолмен қардан тазалау, көктайғаққа қарсы жұмыстарды жүргізу;
Елді мекендердің аумағы мен шеттерінің қоқыстарын жинау жұмыстары, қоқыстарды қолмен тиеу - 10 текше метр; автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору - 2000 шаршы метр; талдарды көктемгі өңдеу – 100 дана; қарды тазалау;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
2. Мәдениет және тарих ескірткіштерін қалпына келтіру және жөндеу жұмыстарына көмек көрсету (арнаулы біліктілік қажет етпейтін).
Ескерткішті сылау және бояу - 10 шаршы метр; қоршауларды бояу - 20 шаршы метр; ескерткіш маңындағы аумақты жинау.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті.
12
"Успен ауданының Успен ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендердің аумақтарын қолмен жинау, қоқысты тиеу, елді мекендердің автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору бойынша жұмыстары, елді мекендердің жалпы қолдану орындарын қолмен қардан тазалау, көктайғаққа қарсы жұмыстарды жүргізу;
Елді мекендердің аумағы мен шеттерінің қоқыстарын жинау жұмыстары; қоқыстарды қолмен тиеу - 10 текше метр, автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору - 40000 шаршы метр; қарды, мұзды тазалау -15 текше метр;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
2. Жолдардың құрылысы мен шұңқырлық жөндеуіне, су құбырларының, канализациялық коммуникацияларды, салуға көктемгі сусіңгіш жұмыстарға көмек көрсету (арнаулы біліктілікті қажет етпейтін);

Ручная подсыпка ям на дорогах 500 квадратных метров, работы по устройству водоперепусков в период весеннего паводка 500 квадратных метров;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;
3. Оказание помощи (не требующей наличия специальной квалификации) в восстановлении и ремонте памятников истории и культуры;
Покраска постаментов обелисков, частичное оштукатуривание – 30 квадратных метров, ремонт и покраска ограждений – 172 квадратных метров;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;
4. Экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) населенных пунктов;
Весенняя обработка и обрезка деревьев 3000 штук, полив и уход за цветниками и зелеными насаждениями;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;

Жол шұңқырларын қолмен еселеп жабу - 500 шаршы метр; Көктемгі су тасуы кезінде су өткелдерін орналастыру бойынша жұмыстар - 500 шаршы метр;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
3. Мәдениет және тарих ескірткіштерін қалпына келтіру және жөндеу жұмыстарына көмек көрсету (арнаулы біліктілік қажет етпейтін);
Ескерткіштердің тұғырларын бояу, ішінара сылау - 30 шаршы метр; қоршауларды жөндеу және бояу - 172 шаршы метр;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;
4. Елді мекендерді экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көріктендіру);
Талдарды көктемгі өңдеу және кесу - 3000 дана, гүлзарлар мен жас көшеттерді суару, күту;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;

5. Помощь в организации масштабных мероприятий культурного назначения (спортивных соревнований, фестивалей), организация зимнего и летнего досуга трудящихся, заливка катков, устройство лыжных трасс, зимних городков, детских спортивных летних площадок;
Подготовка, помощь в оформлении и уборка площади для проведения культурно-массовых мероприятий (13 мероприятий). Помощь в заливке катков - 3 штук, ремонте детских спортивных площадок - 4 штук;
В размере минимальной заработной платы, бюджет района;

5. Мәдениет маңызындағы ауқымды шараларды өткізуге көмек көрсету (спорттық жарыстар, фестивальдар), жұмысшылардың қысқы және жазғы сауығын ұйымдастыру, мұз айдындарын құю, шаңғы жолдарын, қысқы қалашықтарды, жазғы балалар спорттық алаңдарын орналастыру;
Мәдени-бұқаралық шараларды өткізу үшін алаңдарды дайындауға, рәсімдеуге көмек көрсету, жинау (13 шара). Мұз айдынын құюға - 3 дана, балалар спорт алаңдарын жөндеуге - 4 дана көмек көрсету;
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудан бюджеті;