О внесении дополнений в решение Успенского районного маслихата (XXXI внеочередная сессия, V созыва) от 30 января 2014 года N 138/31 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 10 апреля 2014 года N 160/33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 апреля 2014 года N 3774. Утратило силу решением Успенского районного маслихата Павлодарской области от 12 апреля 2021 года № 27/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Успенского районного маслихата Павлодарской области от 12.04.2021 № 27/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (ХХХI внеочередная сессия, V созыва) от 30 января 2014 года № 138/31 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3706 от 21 февраля 2014 года, опубликованное в газетах "Апта айнасы" от 28 февраля 2014 года № 9, "Сельские будни" от 28 февраля 2014 года № 9), следующие дополнения:
в пункте 7:
подпункт 7) дополнить абзацем пятым в следующей редакции:
"инвалиды 3 группы;";
подпункт 10) дополнить абзацами пятым, шестым в следующей редакции:
"получатели государственной адресной социальной помощи;
получатели ежемесячного государственного пособия, назначаемого и выплачиваемого на детей до восемнадцати лет;";
в пункте 8:
подпункт 2) дополнить абзацами седьмым, восьмым в следующей редакции:
"для категорий указанных в абзацах втором, третьем, пятом подпункта 7) пункта 7 - в размере 17619 (семнадцать тысяч шестьсот девятнадцать) тенге – на основании списка предоставляемого уполномоченной организацией с указанием индивидуального идентификационного номера, номера лицевого счета в банках второго уровня, а также в организациях имеющих соответствующую лицензию на осуществление отдельных видов банковских операций;

Успен аудандық мәслихатының (V сайланған XXXI кезектен тыс сессиясы) 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" N 138/31 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 сәуірдегі N 160/33 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 сәуірде N 3774 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 сәуірдегі № 27/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 12.04.2021 № 27/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 2-3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының (V сайланған ХХХI кезектен тыс сессиясы) 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 138/31 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылдың 21 ақпанында № 3706 болып тіркелген, 2014 жылдың 28 ақпанында "Апта айнасы" № 9, 2014 жылдың 28 ақпанында "Сельские будни" № 9 газеттерінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
7-тармақта:
7) тармақша бесінші абзацпен келесі редакцияда толықтырылсын:
"3 топ мүгедектері;";
10) тармақша бесінші, алтыншы абзацтармен келесі редакцияда толықтырылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушылар;
он сегіз жасқа дейінгі балаларға тағайындалатын және төленетін ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы алушылар;";
8-тармақта:
2) тармақша жетінші, сегізінші абзацтармен келесі редакцияда толықтырылсын:
7-тармақтың 7) тармақшасының екінші, үшінші, бесінші абзацтарында көрсетілген санаттар үшін – 17619 (он жеті мың алты жүз он тоғыз) теңге мөлшерінде - екінші деңгейдегі банктерде, сонымен қатар банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын тиісті лицензиясы, жеке сәйкестендіру нөмірі бар ұйымдарда жеке есеп шотының нөмірі көрсетілген уәкілетті ұйыммен ұсынылатын тізім негізінде;

для категорий указанных в абзацах пятом, шестом подпункта 10) пункта 7 - в размере 35238 (тридцать пять тысяч двести тридцать восемь) тенге – на основании списка предоставляемого уполномоченным органом с указанием индивидуального идентификационного номера, номера лицевого счета в банках второго уровня, а также в организациях имеющих соответствующую лицензию на осуществление отдельных видов банковских операций;".
2. Контроль за реализацией настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
С. Смагулова
Секретарь
районного маслихата
Р. Бечелова

7-тармақтың 10) тармақшасының бесінші, алтыншы абзацтарында көрсетілген санаттар үшін – 35238 (отыз бес мың екі жүз отыз сегіз) теңге мөлшерінде - екінші деңгейдегі банктерде, сонымен қатар банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын тиісті лицензиясы, жеке сәйкестендіру нөмірі бар ұйымдарда жеке есеп шотының нөмірі көрсетілген уәкілетті органмен ұсынылатын тізім негізінде;".
2. Осы шешімнің жүзеге асырылуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
С. Смағұлова
Аудандық
мәслихат хатшысы
Р. Бечелова