О внесении изменений и дополнений в решение Щербактинского районного маслихата от 26 декабря 2013 года N 98/36 "О бюджете Щербактинского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 05 февраля 2014 года N 111/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 февраля 2014 года N 3701. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 10 февраля 2015 года № 192/54
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 10.02.2015 № 192/54.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного от 26 декабря 2013 года N 98/36 "О бюджете Щербактинского района на 2014–2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3660, опубликованное 16 января 2014 года в районной газете "Маралды" N 3, 16 января 2014 года в районной газете "Трибуна" N 3) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2407070" заменить цифрами "2398531";
цифры "1996065" заменить цифрами "1987526";
в подпункте 2) цифры "2407070" заменить цифрами "2425465";
в подпункте 3):
цифры "(-) 12818" заменить цифрами "28852";
дополнить абзацем следующего содержания:
"бюджетные кредиты – 41670 тысяч тенге;";
в подпункте 5) цифры "12818" заменить цифрами "(-) 28852";
в подпункте 6) цифры "(-) 12818" заменить цифрами "28852";
в пункте 3 абзац первый исключить;
решение дополнить пунктами 3–1, 3–2 следующего содержания:
"3–1. Утвердить в бюджете района на 2014 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
33651 тысяча тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
8810 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе.
3–2. Утвердить в бюджете района на 2014 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 41670 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:

Шарбақты аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы N 98/36 "Шарбақты ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 ақпандағы N 111/39 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 ақпанда N 3701 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 ақпандағы № 192/54 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 10.02.2015 № 192/54 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабы 2–тармағының 4) тармақшасына, 109–бабының 5–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы N 98/36 "Шарбақты ауданының 2014 – 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3660 тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінің N 3, 2014 жылғы 16 қаңтардағы "Трибуна" газетінің N 3 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2407070" сандары "2398531" деген сандармен ауыстырылсын;
"1996065" сандары "1987526" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2407070" сандары "2425465" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"(-) 12818" сандары "28852" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджеттік кредиттер – 41670 мың теңге;";
5) тармақшада "12818" сандары "(-) 28852" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "(-) 12818" сандары "28852" деген сандармен ауыстырылсын;
3 тармақтағы бірінші абзац алынып тасталсын;
шешім келесі мазмұндағы 3–1, 3–2 тармақтарымен толықтырылсын:
"3–1. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі көлемде бекітілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 33651 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақысын көтеруге – 8810 мың теңге.
3–2. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 41670 мың теңге сомасында бекітілсін.";
7 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:

"7. Специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов установить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"7. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, сондай–ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін көрсетілген мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған тарифтік ставкалар белгіленсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
18141
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10112
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
7800
015
Капитальные расходы государственного органа
229
12
Транспорт и коммуникации
251726
1
Автомобильный транспорт
250348
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16126
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
16126
458
Отдел жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
234222
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
37200
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
197022
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1378
458
Отдел жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1378
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
1378
13
Прочие
46103
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1000
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
1000
006
Поддержка предпринимательской деятельности
1000
9
Прочие
45103
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19099
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
19099
452
Отдел финансов района (города областного значения)
1000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1000
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
18140
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
17881
007
Капитальные расходы государственного органа
259
458
Отдел жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6864
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет қала құрылысы, құрылыс бөлімі
18141
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлау және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10112
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
7800
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
229
12
Көлік және коммуникация
251726
1
Автомобиль көлігі
250348
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16126
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
16126
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
234222
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
37200
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді–мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
197022
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
1378
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1378
024
Кентішілік (қалаішілік), қала маңындағы ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
1378
13
Басқалар
46103
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
1000
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
1000
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
1000
9
Басқалар
45103
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
19099
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
19099
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1000
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
18140
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17881
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
259
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6864
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер