Об утверждении нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Алматы
Решение XXXI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 сентября 2014 года N 262. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 14 октября 2014 года за N 1090. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 15 апреля 2024 года № 108
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 15.04.2024 № 108 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6-1) статьи 19 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Алматы, согласно приложению к настоящему решению.
2. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам градостроительства, благоустройства и коммунальной собственности маслихата города Алматы Шин Б.С. и заместителя акима города Алматы Шорманова Е.А. (по согласованию).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
ХХХI-й сессии маслихата
города Алматы V-го созыва
Х. Есенова
Секретарь
маслихата города Алматы
V-го созыва
Т. Мукашев
Согласовано:
Заместитель акима
города Алматы
Е. Шорманов
Руководитель налогового департамента
по городу Алматы
Ж. Инкербаев
Руководитель Управления природных
ресурсов и регулирования
природопользования города Алматы
А. Рахимбетов
Руководитель Управления финансов
города Алматы
А. Абдыкадырова
Руководитель Управления экономики
и бюджетного планирования
города Алматы
С. Кабдулов
Руководитель юридического
отдела аппарата акима города Алматы
А. Касымова
Приложение
к решению XXХІ-й сессии
маслихата города Алматы V-го созыва
от 10 сентября 2014 года № 262
Сноска. Приложение в редакции решения маслихата города Алматы от 17 марта 2015 года № 315 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Нормы
образования и накопления коммунальных
отходов по городу Алматы
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Расчетные
нормы
накопления*
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель

Алматы қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Алматы қаласы мәслихатының V сайланған ХХXІ сессиясының 2014 жылғы 10 қыркүйектегі N 262 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 қазанда N 1090 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2024 жылғы 15 сәуірдегі № 108 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 15.04.2024 № 108 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Казақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-бабының 6-1) тармақшасына, Казақстан Республикасының 2001.жылғы 23.қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, V.сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Алматы қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары бекітілсін.
2. Алматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының қала құрылысы, көріктендіру және коммуналдық меншік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы Б.С. Шинге және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Шормановқа (келісім бойынша) жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
V сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
ХХХI сессиясының төрайымы
V сайланған
Х. Есенова
Алматы қаласы мәслихатының
ХХХI сессиясының төрайымы
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Т. Мұқашев
Келісілді:
Алматы қаласы әкімінің
орынбасары
Е. Шорманов
Алматы қаласы бойынша
Салық департаментінің басшысы
Ж. Іңкербаев
Алматы қаласы Табиғи
ресурстар және табиғатты
пайдалануды реттеу
басқармасының басшысы
А. Рахимбетов
Алматы қаласы Қаржы
басқармасының басшысы
А. Әбдіқадырова
Алматы қаласы Экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының басшысы
С. Қабдолов
Алматы қаласы әкімі аппараты
заң бөлімінің басшысы
А. Қасымова
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының
XХХІ сессиясының
2014 жылғы 10 қыркүйектегі
№ 262 шешіміне қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Алматы қаласы мәслихатының 17.03.2015 № 315 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Алматы қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың
пайда болу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік
бірлік
Жинақталудың есептік нормалары*
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын