О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Алматы от 13 мая 2014 года № 2/350 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление туристской информации, в том числе о туристском потенциале, объектах туризма и лицах, осуществляющих туристскую деятельность"
Постановление акимата города Алматы от 16 октября 2014 года № 4/844. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 6 ноября 2014 года № 1097. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 03 июля 2015 года № 3/420
Сноска. Утратило силу  постановлением акимата города Алматы от 03.07.2015 № 3/420 ( вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах», руководствуясь приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 «Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг», акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 13 мая 2014 года № 2/350 «Об утверждении регламента государственной услуги «Предоставление туристской информации, в том числе о туристском потенциале, объектах туризма и лицах, осуществляющих туристскую деятельность» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1053, опубликовано в газетах «Вечерний Алматы» и «Алматы Ақшамы» от 5 июня 2014 года) следующие изменения и дополнения:
в регламенте государственной услуги «Предоставление туристской информации, в том числе о туристском потенциале, объектах туризма и лицах, осуществляющих туристскую деятельность», утвержденном вышеуказанным постановлением:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«7. Описание последовательности процедур (действий) работников услугодателя сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.»;
пункт 11 изложить в следующей редакции:
«11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.»;
приложение 1 к Регламенту государственной услуги изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 2 согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

Алматы қаласы әкімдігінің "Туристік ақпарат, оның ішінде туристік әлеует, туризм объектілері және туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар туралы ақпарат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 13 мамырдағы № 2/350 қаулысына өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 16 қазандағы № 4/844 қаулысы. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 қарашада № 1097 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 03 шілдедегі № 3/420 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 03.07.2015 № 3/420 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Заңына сәйкес, Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы» бұйрығын басшылыққа ала отырып, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің «Туристік ақпарат, оның ішінде туристік әлеует, туризм объектілері және туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар туралы ақпарат беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы» 2014 жылғы 13 мамырдағы № 2/350 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1053 болып тіркелген, «Вечерний Алматы» және «Алматы ақшамы» газеттерінде 2014 жылғы 5 маусымда жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда аталған қаулымен бекітілген «Туристік ақпарат, оның ішінде туристік әлеует, туризм обьектілері және туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар туралы ақпарат беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
7 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«7. Көрсетілетін қызметті беруші қызметкерлері рәсімдерінің (іс-әрекеттер) реттілігінің сипаттамасы осы регламенттің 1 қосымшасына сәйкес блок-схемамен қатар жүреді.»;
11 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«11. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдері (іс-әрекеттері) реттілігінің толық сипаттамасы осы Регламенттің 2 қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.»;
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 1 қосымшасы осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес 2 қосымшамен толықтырылсын.

2. Управлению туризма города Алматы разместить настоящее постановление на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы М. Кудышева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы
А. Есимов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Алматы
от 16 октября 2014 года № 4/844
Приложение 1
к Регламенту государственной
услуги «Предоставление
туристской информации, в том
числе о туристском потенциале,
объектах туризма и лицах,
осуществляющих туристскую
деятельность»
Блок-схема описания последовательности процедур (действий)
Приложение 2
к постановлению акимата
города Алматы
от 16 октября 2014 года № 4/844
Приложение 2
к Регламенту государственной
услуги «Предоставление
туристской информации, в том
числе о туристском потенциале,
объектах туризма и лицах,
осуществляющих туристскую
деятельность»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Предоставление туристской информации, в том числе о туристском потенциале, объектах туризма и лицах, осуществляющих туристскую деятельность»
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя;

2. Алматы қаласы Туризм басқармасы осы қаулыны интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары М. Құдышевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі
А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 16 қазандағы
№ 4/844 қаулысына
1 қосымша
«Туристік ақпарат, оның ішінде
туристік әлеует, туризм
обьектілері және туристік
қызметті жүзеге асыратын
тұлғалар туралы ақпарат беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне
1 қосымша
Рәсімдер (іс-әрекеттер) реттілігін сипаттаудың блок-схемасы
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 16 қазандағы
№ 4/844 қаулысына
2-қосымша
«Туристік ақпарат, оның ішінде
туристік әлеует, туризм
обьектілері және туристік
қызметті жүзеге асыратын
тұлғалар туралы туристік
ақпарат беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне
2-қосымша
«Туристік ақпарат, оның ішінде туристік әлеует, туризм обьектілері және туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар туралы туристік ақпарат беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
*ҚФБ- құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы;