О внесении дополнений в постановление акимата города Алматы от 29 апреля 2014 года № 2/310 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок"
Постановление акимата города Алматы от 20 октября 2014 года № 4/859. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 17 ноября 2014 года № 1098. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 05 августа 2015 года № 3/486
Сноска. Утратило силу  постановлением акимата города Алматы от 05.08.2015 № 3/486.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» и приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 «Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг», акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 29 апреля 2014 года № 2/310 «Об утверждении регламента государственной услуги «Выдача архивных справок» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1044, опубликовано в газетах «Алматы ақшамы» и «Вечерний Алматы» 17 мая 2014 года) следующие дополнения:
регламент государственной услуги «Выдача архивных справок», утвержденный вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 17 следующего содержания:
«17. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложениям 3, 4, 5 к настоящему Регламенту.»;
дополнить Регламент государственной услуги «Выдача архивных справок» приложениями 345 согласно приложениям 123 к настоящему постановлению.
2. Управлению по развитию языков, архивов и документации города Алматы обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы З. Аманжолову.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы
А. Есимов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Алматы
от 20 октября 2014 года № 4/859
Приложение 3
к Регламенту государственной
услуги «Выдача архивных
справок»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача архивных справок» через услугодателя
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 2
к постановлению акимата
города Алматы
от 20 октября 2014 года № 4/859
Приложение 4
к Регламенту государственной
услуги «Выдача архивных справок»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача архивных справок» через ЦОН
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 3
к постановлению акимата
города Алматы
от 20 октября 2014 года № 4/859
Приложение 5
к Регламенту государственной
услуги «Выдача архивных
справок»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача архивных справок» через веб-портал «электронного правительства»
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;

Алматы қаласы әкімдігінің "Мұрағаттық анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 2/310 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 20 қазандағы № 4/859 қаулысы. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 қарашада № 1098 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 05 тамыздағы № 3/486 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 05.08.2015   № 3/486 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Заңына және Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы» бұйрығына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің «Мұрағаттық анықтамалар беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы» 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 2/310 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1044 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 мамырда «Алматы ақшамы» және «Вечерний Алматы» газеттерінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда аталған қаулымен бекітілген «Мұрағаттық анықтамалар беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
келесі мазмұндағы 17 тармақпен толықтырылсын:
«17. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-әрекеттердің) кезектілігін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сонымен қатар халыққа қызмет көрсету орталығымен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы Регламенттің 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі»;
«Мұрағаттық анықтамалар беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының 123 қосымшаларына қосымшаларына сәйкес 345 қосымшалармен толықтырылсын.
2. Алматы қаласы Тілдерді дамыту, мұрағаттар және құжаттама басқармасы осы қаулыны интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары З. Аманжоловаға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі
А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 20 қазандағы
№ 4/859 қаулысына
1 қосымша
«Мұрағаттық анықтамалар
беру» мемлекеттік көрсетілетін
қызметтің регламентіне
3 қосымша
Көрсетілетін қызметті беруші арқылы «Мұрағаттық анықтамалар беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары;
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 20 қазандағы
№ 4/859 қаулысына
2 қосымша
«Мұрағаттық анықтамалар
беру» мемлекеттік көрсетілетін
қызметтің регламентіне
4 қосымша
ХҚО арқылы «Мұрағаттық анықтамалар беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары;
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 20 қазандағы
№ 4/859 қаулысына
3 қосымша
«Мұрағаттық анықтамалар беру» мемлекеттік көрсетілетін
қызметтің регламентіне
5 қосымша
«Электрондық үкіметтің» веб-порталы арқылы «Мұрағаттық анықтамалар беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары;