О внесении изменений в решение XXIII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 19 декабря 2013 года № 188 "О бюджете города Алматы на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Алматы от 18 ноября 2014 года N 284. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 24 ноября 2014 года N 1106. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 106, пунктом 1 статьи 108 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 7 ноября 2014 года № 247-V "О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014-2016 годы", постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2014 года № 1197 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014-2016 годы", маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXIII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 19 декабря 2013 года № 188 "О бюджете города Алматы на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1018, опубликовано 11 января 2014 года в газете "Алматы ақшамы" № 5-6 и 11 января 2014 года в газете "Вечерний Алматы" № 5-6), с изменениями, внесенными решениями XXIV-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 18 февраля 2014 года № 201 "О внесении изменений в решение XXIII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 19 декабря 2013 года № 188 "О бюджете города Алматы на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1025, опубликовано 15 марта 2014 года в газете "Алматы ақшамы" № 31 и 15 марта 2014 года в газете "Вечерний Алматы" № 32), внеочередной XXV-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 15 апреля 2014 года № 208 "О внесении изменений в решение XXIII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 19 декабря 2013 года № 188 "О бюджете города Алматы на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1032, опубликовано 29 апреля 2014 года в газете "Алматы ақшамы" № 49-51 и 29 апреля 2014 года в газете "Вечерний Алматы" № 49-50), внеочередной XXVIII-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 13 июня 2014 года № 237 "О внесении изменений в решение XXIII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 19 декабря 2013 года № 188 "О бюджете города Алматы на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1064, опубликовано 26 июня 2014 года в газете "Алматы ақшамы" № 81-83 и 26 июня 2014 года в газете "Вечерний Алматы" № 80-81), XXXI-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 10 сентября 2014 года № 259 "О внесении изменений в решение XXIII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 19 декабря 2013 года № 188 "О бюджете города Алматы на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1085, опубликовано 20 сентября 2014 года в газете "Алматы ақшамы" № 117 и 20 сентября 2014 года в газете "Вечерний Алматы" № 118), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XХIІІ сессиясының "Алматы қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2013 жылғы 19 желтоқсандағы № 188 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы мәслихатының 2014 жылғы 18 қарашадағы № 284 шешімі. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қарашада № 1106 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, 108-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына, Қазақстан Республикасының "2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгірістер енгізу туралы" 2014 жылғы 7 қарашадағы № 247-V Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "2014–2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 14 қарашадағы № 1197 Қаулысына сәйкес, V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы XXIІІ сессиясының "Алматы қаласының 2014–2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 188 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1018 рет санымен тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтардағы "Алматы ақшамы" газетінің № 5-6 санында және 2014 жылғы 11 қаңтардағы "Вечерний Алматы" газетінің № 5-6 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXIV сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIII сессиясының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы "2014-2016 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 188 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 18 ақпандағы № 201 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1025 рет санымен тіркелген, 2014 жылғы 15 наурыздағы "Алматы ақшамы" газетінің № 31 санында және 2014 жылғы 15 наурыздағы "Вечерний Алматы" газетінің № 32 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XXV сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIII сессиясының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы "2014-2016 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 188 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 208 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1032 рет санымен тіркелген, 2014 жылғы 29 сәуірдегі "Алматы ақшамы" газетінің № 49-51 санында және 2014 жылғы 29 сәуірдегі "Вечерний Алматы" газетінің № 49-50 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XXVIII сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIII сессиясының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы "2014-2016 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 188 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 13 маусымдағы № 237 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1064 рет санымен тіркелген, 2014 жылғы 26 маусымдағы "Алматы ақшамы" газетінің № 81-83 санында және 2014 жылғы 26 маусымдағы "Вечерний Алматы" газетінің № 80-81 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXXI сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIII сессиясының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы "2014-2016 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 188 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 259 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1085 рет санымен тіркелген, 2014 жылғы 20 қыркүйектегі "Алматы ақшамы" газетінің № 117 санында және 2014 жылғы 20 қыркүйектегі "Вечерний Алматы" газетінің № 118 санында жарияланған) шешімдерімен келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:

цифры "398 534 970,1" заменить цифрами "393 279 373,1";
в строке "налоговым поступлениям" цифры "265 042 566,1" заменить цифрами "263 082 871,1";
в строке "поступлениям трансфертов" цифры "128 882 497" заменить цифрами "125 586 595";
в подпункте 2):
цифры "413 913 535,1" заменить цифрами "408 641 135,1";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифры "- 21 888" заменить цифрами "-83 888";
в строке "погашение бюджетных кредитов" цифры "21 888" заменить цифрами "83 888";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифры "9 701 069" заменить цифрами "9 779 872";
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "9 951 069" заменить цифрами "9 967 872";
в пункте 6 цифры "3 768 214" заменить цифрами "3 714 068";
в пункте 7 цифры "4 822 000,3" заменить цифрами "4 501 959,3";
в пункте 8 цифры "13 417 875" заменить цифрами "13 404 798";
в пункте 9 цифры "69 828 267,5" заменить цифрами "69 428 601,5";
в пункте 10 цифры "46 169 731,8" заменить цифрами "46 304 618,8";
в пункте 11 цифры "8 314 094" заменить цифрами "6 880 448";
в пункте 12 цифры "49 988 775,5" заменить цифрами "51 594 809,7";
в пункте 13 цифры "27 019 803" заменить цифрами "27 332 356";
в пункте 14 цифры "21 774 517,7" заменить цифрами "21 754 510,5";
в пункте 15 цифры "6 023 699" заменить цифрами "6 077 702";
в пункте 16 цифры "11 371 585,3" заменить цифрами "11 313 649,3";
в пункте 17 цифры "63 204 474,9" заменить цифрами "60 795 537,9";
в пункте 18 цифры "25 970 608,6" заменить цифрами "23 314 430,6";
в пункте 19 цифры "9 249 789" заменить цифрами "9 250 349".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы С. Козлова и заместителя акима города Алматы М. Кудышева (по согласованию).
4. Секретарю маслихата города Алматы К. Казанбаеву произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
5. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года и распространяется на отношения, возникшие до введения его в действие.
Председатель
внеочередной XXXIII-й сессии,
секретарь маслихата города Алматы
V-го созыва
К. Казанбаев
Приложение 1
к решению внеочередной
XXXIII-й сессии маслихата
города Алматы V-го созыва
от 18 ноября 2014 года № 284
БЮДЖЕТ ГОРОДА АЛМАТЫ НА 2014 ГОД
Категория
Сумма
(тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
I. ДОХОДЫ

"398 534 970,1" сандары "393 279 373,1" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық түсімдерге" деген жолда "265 042 566,1" сандары "263 082 871,1" сандарымен ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" деген жолда "128 882 497" сандары "125 586 595" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"413 913 535,1" сандары "408 641 135,1" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"таза бюджеттік кредит беру" деген жолда "- 21 888" сандары "- 83 888" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" деген жолда "21 888" сандары "83 888" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" дегенжолда "9 701 069" сандары "9 779 872" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" деген жолда "9 951 069" сандары "9 967 872" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақтағы "3 768 214" сандары "3 714 068" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "4 822 000,3" сандары "4 501 959,3" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы "13 417 875" сандары "13 404 798" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы "69 828 267,5" сандары "69 428 601,5" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "46 169 731,8" сандары "46 304 618,8" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы "8 314 094" сандары "6 880 448" сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "49 988 775,5" сандары "51 594 809,7" сандарымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы "27 019 803" сандары "27 332 356" сандарымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы "21 774 517,7" сандары "21 754 510,5" сандарымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы "6 023 699" сандары "6 077 702" сандарымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы "11 371 585,3" сандары "11 313 649,3" сандарымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы "63 204 474,9" сандары "60 795 537,9" сандарымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы "25 970 608,6" сандары "23 314 430,6" сандарымен ауыстырылсын;
19-тармақтағы "9 249 789" сандары "9 250 349" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С. Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары М. Құдышевқа жүктелсін (келісім бойынша).
4. Алматы қаласы мәслихатының хатшысы Қ. Қазанбаевқа нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізу жүктелсін.
5. Алматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
6. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және оның қолданысқа енгізілуіне дейін, туындаған қатынастарға қолданылады.
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы, кезектен тыс
XXXIII сессиясының төрағасы
Қ. Қазанбаев
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс
XXXIII сессиясының
2014 жылғы 18 қарашадағы
№ 284 шешіміне
1 қосымша
АЛМАТЫ ҚАЛАСЫНЫҢ 2014 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН БЮДЖЕТІ
Санаты
Барлығы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Специфика
Атауы
1
2
3
I. КІРІСТЕР

403 781,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
213 614,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
213 614,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
7 443 847,0
018
Организация профессионального обучения
18 194,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
7 425 653,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
27 000,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
27 000,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
4 879 174,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
130 003,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
218 383,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
1 484 307,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
345 600,0
011
Капитальные расходы государственного органа
2 646,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
105 822,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
112 049,0
021
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
209 613,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 270 751,0
373
Управление строительства города республиканского значения
11 129 996,5
006
Сейсмоусиление объектов образования в городе Алматы
2 608 287,4
037
Строительство и реконструкция объектов образования
8 521 709,1
376
Управление по защите прав детей города республиканского значения, столицы
18 396,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
18 396,0
05
Здравоохранение
46 304 618,8
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
896 775,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектам здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета

403 781,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
213 614,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
213 614,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
7 443 847,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
18 194,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
7 425 653,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
27 000,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
27 000,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
4 879 174,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
130 003,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
218 383,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
1 484 307,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
345 600,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 646,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
105 822,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
112 049,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
209 613,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 270 751,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
11 129 996,5
006
Алматы қаласындағы білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту
2 608 287,4
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
8 521 709,1
376
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
18 396,0
001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 396,0
05
Денсаулық сақтау
46 304 618,8
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
896 775,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі

896 775,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
907 855,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
448 576,0
006
Услуги по охране материнства и детства
256 216,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
202 038,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 025,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
14 090 701,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
6 936 283,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
223 358,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
614 712,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
533 292,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
913 682,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
1 443 202,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
415 961,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
115 759,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 894 452,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
16 899 657,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 639 660,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
394 998,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения города республиканского значения, столицы амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
14 049 145,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
815 854,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
4 930 942,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета

896 775,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
907 855,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
448 576,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
256 216,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
202 038,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 025,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
14 090 701,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
6 936 283,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
223 358,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
614 712,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
533 292,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
913 682,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
1 443 202,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
415 961,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
115 759,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
2 894 452,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
16 899 657,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 639 660,0
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
394 998,0
039
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
14 049 145,0
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
815 854,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
4 930 942,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация

4 907 304,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
23 638,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
5 028 495,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
105 148,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
260 526,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
3 864,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
78 105,0
023
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
110 000,0
030
Капитальные расходы государственного органа
83 195,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 387 657,5
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
3 550 193,3
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы
489 887,0
010
Капитальный ремонт сейсмоусиляемых объектов здравоохранения в городе Алматы
1 936 484,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 123 822,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 880 448,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
1 869 394,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
446 863,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
882 730,0
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
196 970,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
342 831,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
919 775,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
862 208,0
037
Социальная реабилитация
57 567,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
42 750,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
42 750,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
247 171,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
247 171,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы

4 907 304,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
23 638,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
5 028 495,5
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
105 148,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
260 526,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
3 864,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
78 105,0
023
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды өтеу
110 000,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
83 195,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
4 387 657,5
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
3 550 193,3
009
Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
489 887,0
010
Алматы қаласында сейсмикалық күшейтілетін денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеу
1 936 484,0
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 123 822,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6 880 448,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 869 394,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
446 863,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулар-мен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
882 730,0
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
196 970,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
342 831,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
919 775,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
862 208,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
57 567,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
42 750,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
42 750,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
247 171,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
247 171,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы

2 848 309,0
003
Программа занятости
294 285,0
006
Государственная адресная социальная помощь
19 184,0
007
Оказание жилищной помощи
74 425,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 091 307,0
009
Социальная поддержка инвалидов
466 315,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
16 981,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
603 726,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
130 377,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
151 709,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
612 745,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
397 540,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
16 140,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
99 129,0
026
Капитальные расходы государственного органа
7 743,0
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
17 316,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
74 877,0
384
Управление пассажирского транспорта города Алматы
266 850,0
013
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
266 850,0
388
Управление государственной инспекции труда и миграции города Алматы
73 454,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области миграции и регулирования трудовых отношений на местном уровне
63 273,0
003
Капитальные расходы государственного органа
7 615,0
004
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
2 566,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
51 594 809,7
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
6 000 379,0
010
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
6 000 379,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
58 588,0
031
Ремонт объектов в рамках развития городов по Дорожной карте занятости 2020
58 588,0
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы

2 848 309,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
294 285,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
19 184,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
74 425,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 091 307,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
466 315,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
16 981,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
603 726,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
130 377,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
151 709,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
612 745,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
397 540,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
16 140,0
019
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты үкіметтік емес секторларға орналастыру
99 129,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 743,0
045
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
17 316,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
74 877,0
384
Алматы қаласы жолаушылар көлігі басқармасы
266 850,0
013
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
266 850,0
388
Алматы қаласының мемлекеттік еңбек инспекциясы және көші-қон басқармасы
73 454,0
001
Жергілікті деңгейде көші-қон және еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
63 273,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 615,0
004
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
2 566,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
51 594 809,7
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
6 000 379,0
010
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
6 000 379,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
58 588,0
031
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
58 588,0
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы

625 597,0
362
Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы
352 759,0
001
Услуги по реализации государственной, внутренней политики на местном уровне
281 820,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1 757,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
69 182,0
377
Управление по вопросам молодежной политики города республиканского значения, столицы
213 518,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по вопросам молодежной политики
32 887,0
004
Капитальные расходы государственного органа
1 431,0
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
179 200,0
381
Управленние физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
285 668,0
008
Обеспечение деятельности Международного комплекса лыжных трамплинов
285 668,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
21 754 510,5
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
21 754 510,5
012
Развитие теплоэнергетической системы
17 963 013,8
029
Развитие газотранспортной системы
3 791 496,7
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
6 077 702,0
389
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и сельского хозяйства города Алматы
150 076,0
009
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 629,0
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 638,0
023
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
141 783,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 182,0
067
Государственная поддержка племенного животноводства
1 552,0
068
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
292,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
357 072,0
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
357 072,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
5 380 424,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
81 477,0
004
Мероприятия по охране окружающей среды

625 597,0
362
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы
352 759,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік,ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
281 820,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 757,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
69 182,0
377
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жастар саясаты мәселелері басқармасы
213 518,0
001
Жергілікті деңгейде жастар саясаты мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 887,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 431,0
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
179 200,0
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
285 668,0
008
Халықаралық шаңғы трамплині кешенінің қызметін қамтамасыз ету
285 668,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
21 754 510,5
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
21 754 510,5
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
17 963 013,8
029
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
3 791 496,7
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
6 077 702,0
389
Алматы қаласының кәсіпкерлік, индустриялық- инновациялық даму және ауыл шаруашылығы басқармасы
150 076,0
009
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 629,0
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 638,0
023
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
141 783,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 182,0
067
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 552,0
068
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
292,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
357 072,0
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
357 072,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
5 380 424,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 477,0
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар

505 662,0
13
Прочие
13 346 558,6
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
5 200 000,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
5 200 000,0
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
291 245,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
291 245,0
369
Управление по делам религий города республиканского значения, столицы
61 394,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области религиозной деятельности на местном уровне
61 020,0
003
Капитальные расходы государственного органа
374,0
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
3 592 309,6
018
Развитие инфраструктуры специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий"
3 592 309,6
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
654 649,0
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
316 839,0
026
Капитальный ремонт с сейсмоусилением социально-культурных объектов в рамках Дорожной карты занятости 2020
337 810,0
389
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и сельского хозяйства города Алматы
3 546 961,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, индустриально-инновационного развития и сельского хозяйства
98 894,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 800,0
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
206 758,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
26 000,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2 889 017,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020"
115 000,0
019
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса -2020"
209 492,0
14
Обслуживание долга
808 349,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
808 349,0
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
806 000,0
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
2 349,0
15
Трансферты

505 662,0
13
Басқалар
13 346 558,6
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
5 200 000,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
5 200 000,0
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
291 245,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
291 245,0
369
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дін істері басқармасы
61 394,0
001
Жергілікті деңгейде дін қызметі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 020,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
374,0
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 592 309,6
018
"Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамыту
3 592 309,6
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
654 649,0
020
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
316 839,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде әлеметтік-мәдени нысандарын сейсмикалық күшейту және күрдели жөндеу
337 810,0
389
Алматы қаласының кәсіпкерлік, индустриялық- инновациялық даму және ауыл шаруашылығы басқармасы
3 546 961,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту, индустриялық-инновациялық даму және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98 894,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 800,0
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
206 758,0
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
26 000,0
017
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 889 017,0
018
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
115 000,0
019
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
209 492,0
14
Борышқа қызмет көрсету
808 349,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
808 349,0
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
806 000,0
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2 349,0
15
Трансферттер