О внесении дополнений в постановление акимата города Алматы от 11 мая 2014 года № 2/339 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области культуры, оказываемых в городе Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 23 октября 2014 года № 4/873. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 25 ноября 2014 года № 1107. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 9 сентября 2015 года N 3/540
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 09.09.2015 N 3/540 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» и руководствуясь приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 «Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг», акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 11 мая 2014 года № 2/339 «Об утверждении регламентов государственных услуг в области культуры, оказываемых в городе Алматы (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1054, опубликовано 5 июня 2014 года в газетах «Алматы ақшамы» и «Вечерний алматы») следующие дополнения:
регламенты государственных услуг «Выдача свидетельства на право временного вывоза культурных ценностей» и «Согласование проведение научно-реставрационных работ на памятниках истории и культуры местного значения», утвержденные вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 13 следующего содержания:
«13. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложениям 3 и 4 к настоящему Регламенту.»;
дополнить приложениями 3 и 4, согласно приложениям к настоящему постановлению.
2. Управлению культуры города Алматы обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы З. Аманжолову.

Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін мәдениет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" 2014 жылғы 11 мамырдағы № 2/339 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қазандағы № 4/873 қаулысы. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 қарашада № 1107 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 09 қыркүйектегі № 3/540 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 09.09.2015 № 3/540 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2013 жылғы 15 сәуірдегі «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Заңдарына сәйкес және Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы» бұйрығын басшылыққа ала отырып, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің «Алматы қаласында көрсетілетін мәдениет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы» 2014 жылғы 11 мамырдағы № 2/339 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімнде № 1054 болып тіркелген, 2014 жылғы 05 маусымда «Алматы ақшамы» және «Вечерний алматы» газеттерінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда аталған қаулымен бекітілген: «Мәдени құндылықтарды уақытша әкету құқығына куәлік беру» және «Жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштеріне ғылыми-реставрациялау жұмыстарын жүргізуге келісім беру» мемлекеттік қызметтер регламенттері:
келесі мазмұндағы 13 тармақпен толықтырылсын:
«13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен және мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 3 және 4 қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.»;
осы қаулының қосымшасына сәйкес 3 және 4 қосымшалармен толықтырылсын.
2. Алматы қаласы Мәдениет басқармасы осы қаулыны интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары З. Аманжоловаға жүктелсін.

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы       А. Есимов
Приложение к постановлению
акимата города Алматы
от 23 октября 2014 г. № 4/873
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги «Выдача свидетельства
на право временного вывоза
культурных ценностей»
Через услугодателя
Приложение к постановлению
акимата города Алматы
от 23 октября 2014 г. № 4/873
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги «Выдача свидетельства
на право временного вывоза
культурных ценностей»
Через портал
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 23 октября 2014 г.№ 4/813
Приложение 3 к регламенту
государственной услуги
«Согласование проведения
научно-реставрационных
работ на памятниках истории и
культуры местного значения»
Через услугодателя
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 23 октября 2014 г. № 4/873
Приложение 4 к регламенту
государственной услуги
«Согласование проведения
научно-реставрационных
работ на памятниках истории и
культуры местного значения»
Через портал

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі
А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 23 қазандағы
№ 4/813 қаулысына қосымша
«Мәдени құндылықтарды
уақытша әкету құқығына куәлік
беру» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
Қызмет беруші арқылы
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 23 қазандағы
№ 4/813 қаулысына қосымша
«Мәдени құндылықтарды
уақытша әкету құқығына куәлік
беру» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
Портал арқылы
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 23 қазандағы
№ 4/813 қаулысына қосымша
«Жергілікті маңызы бар тарих
және мәдениет ескерткіштеріне
ғылыми-реставрациялау
жұмыстарын жүргізуге келісім
беру» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
Қызмет беруші арқылы
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 23 қазандағы
№ 4/813 қаулысына қосымша
«Жергілікті маңызы бар тарих
және мәдениет ескерткіштеріне
ғылыми-реставрациялау
жұмыстарын жүргізуге келісім
беру» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
Портал арқылы