Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью в области ветеринарии"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 23 сентября 2014 года № 353. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 октября 2014 года № 2964. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 20 августа 2015 года N 309
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 20.08.2015 N 309 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью в области ветеринарии".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 23 сентября 2014 года № 353
Регламент государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью в области ветеринарии"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью в области ветеринарии" оказывается:
1) выдача лицензии на производство препаратов ветеринарного назначения – Комитетом ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;
2) выдача лицензии на ветеринарно-санитарную экспертизу продуктов и сырья животного происхождения (далее - государственная услуга) - местным исполнительным органом Северо-Казахстанской области (далее – услугодатель).
2. Форма оказываемой государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – лицензия и (или) приложение к лицензии, переоформление, дубликат лицензии и (или) приложение к лицензии для занятия деятельностью в области ветеринарии, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется канцелярией услугодателя, а также посредством веб-портала "Е-лицензирование" www.elicense.kz (далее – портал).

"Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 353 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қазанда N 2964 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы N 309 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 20.08.2015 N 309 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабының 3-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
әкімі
Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 353 қаулысымен бекітілген
"Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет):
1) ветеринариялық мақсаттарға арналған ветеринариялық препараттарды өндіруге лицензия беру бойынша – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті;
2) жануардан алынатын өнім мен шикізаттың ветеринариялық-санитариялық сараптамасына лицензия беру бойынша – Солтүстік Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органы (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі – ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензия және (немесе) лицензияға қосымша, қайта ресімдеу, лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқасы не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
Өтініштер қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі, сондай-ақ www.elicense.kz "Е-лицензиялау" веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.

2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является предоставление услугополучателем (либо его представителем по доверенности) следующих документов:
1) для получения лицензии:
через услугодателя:
заявление установленной формы согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги;
копия документа, подтверждающего уплату в бюджет лицензионного сбора за право занятия деятельностью в области ветеринарии;
сведения и документы в соответствии с квалификационными требованиями согласно приложению 2 к настоящему регламенту государственной услуги;
через портал:
запрос в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) услугополучателя;
документ, подтверждающий оплату в бюджет лицензионного сбора за право занятия деятельностью в области ветеринарии в виде электронной копии документа, за исключением случаев оплаты через платежный шлюз "электронного правительства" (далее - ПШЭП);
сведения и документы в соответствии с квалификационными требованиями, согласно приложению 2 к настоящему регламенту государственной услуги;
2) для выдачи приложения к лицензии в рамках вида деятельности, на который имеется лицензия:
через услугодателя:
заявление установленной формы согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги;
сведения и документы в соответствии с квалификационными требованиями к подвиду деятельности согласно приложению 2 к настоящему регламенту государственной услуги;
через портал:
запрос в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя;
сведения и документы в соответствии с квалификационными требованиями к подвиду деятельности, согласно приложению 2 к настоящему регламенту государственной услуги;
3) для переоформления лицензии:
через услугодателя:
заявление в произвольной форме;
копия документа, подтверждающего оплату в бюджет лицензионного сбора за переоформление лицензии;
через портал:
запрос в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя;
документ, подтверждающий оплату в бюджет лицензионного сбора за переоформление лицензии, в виде электронной копии документа, за исключением случаев оплаты через ПШЭП;
4) при утере, порче лицензии и (или) приложения к лицензии услугополучатель обращается к услугодателю для получения дубликата лицензии лишь при отсутствии возможности получения сведений о лицензии из соответствующих информационных систем на портале с предоставлением следующих документов:
через услугодателя:
заявление в произвольной форме об утере, порче лицензии и (или) приложения к лицензии;
документ, подтверждающий оплату в бюджет лицензионного сбора за выдачу дубликата лицензии.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылдары тәртібінің сипаттамасы
4. Көрсетілетін қызметті алушының (не сенімхат бойынша оның өкілінің) келесі құжаттарды ұсынуы мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімнің (іс-қимылдың) басталуына негіз болып табылады:
1) лицензияны алу үшін:
көрсетілетін қызметті беруші арқылы:
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 1-қосымшасына сәйкес белгіленген нысандағы өтініш;
ветеринария саласындағы қызметпен айналысу құқығына лицензиялық алымның бюджетке төленгенін растайтын құжаттың көшірмесі;
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 2-қосымшасына сәйкес біліктілік талаптары бойынша мәліметтер мен құжаттар;
портал арқылы:
көрсетілетін қызметті алушының электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі - ЭЦҚ) куәландырылған электрондық құжат нысанындағы сұрау салу;
"электрондық үкіметтің" төлем шлюзі (бұдан әрі – ЭҮТШ) арқылы төлеу жағдайларын қоспағанда, ветеринария саласындағы қызметпен айналысу құқығына лицензиялық алымның бюджетке төленгенін растайтын құжаттың электрондық көшірмесі түріндегі құжат;
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 2-қосымшасына сәйкес біліктілік талаптары бойынша мәліметтер мен құжаттар;
2) лицензиясы бар қызмет түрінің шеңберінде лицензияға қосымша беру үшін:
көрсетілетін қызметті беруші арқылы:
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 1-қосымшасына сәйкес белгіленген нысандағы өтініш;
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 2-қосымшасына сәйкес қызметтің кіші түріне қойылатын біліктілік талаптары бойынша мәліметтер мен құжаттар;
портал арқылы:
көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы сұрау салу;
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 2-қосымшасына сәйкес қызметтің кіші түріне қойылатын біліктілік талаптары бойынша мәліметтер мен құжаттар;
3) лицензияны қайта ресімдеу үшін:
көрсетілетін қызметті беруші арқылы:
еркін нысандағы өтініш;
лицензияны қайта ресімдеу үшін лицензиялық алымның бюджетке төленгенін растайтын құжаттың көшірмесі;
портал арқылы:
көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы сұрау салу;
ЭҮТШ арқылы төлеу жағдайларын қоспағанда, лицензияны қайта ресімдеу үшін лицензиялық алымның бюджетке төленгенін растайтын құжаттың электрондық көшірмесі түріндегі құжат;
4) лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны жоғалтқан, бүлдірген кезде көрсетілетін қызметті алушы порталда тиісті ақпараттық жүйелерден лицензия туралы мәліметтер алу мүмкіндігі болмаған кезде ғана лицензияның телнұсқасын алу үшін көрсетілетін қызметті берушіге келесі құжаттарды ұсына отырып жүгінеді:
көрсетілетін қызметті беруші арқылы:
лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны жоғалту, бүлдіру туралы еркін нысандағы өтініш;
лицензияның телнұсқасын беру үшін лицензиялық алымның бюджетке төленгенін растайтын құжат.

5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием заявления и соответствующего пакета документов, ставит отметку о регистрации на копии заявления услугополучателя с указанием номера и даты приема пакета документов, и передает документы руководителю услугодателя – не более тридцати минут. Результат – отметка о регистрации на копии заявления услугополучателя;
2) руководство услугодателя ознакамливается с пакетом документов и определяет ответственного исполнителя услугодателя, накладывает резолюцию – не более тридцати минут. Результат – определение ответственного исполнителя услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя проверяет полноту пакета документов и подготавливает проект лицензии и (или) приложение к лицензии – не позднее четырнадцати рабочих дней; проект переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии – не позднее четырнадцати рабочих дней; проект дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии – не позднее двух рабочих дней, либо проект мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги, по следующим основаниям:
занятие видом деятельности, запрещено законами Республики Казахстан для данной категории субъектов;
не внесен лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности, в случае подачи заявления на выдачу лицензии на вид деятельности;
услугополучатель не соответствует квалификационным требованиям;
не согласована выдача лицензии услугополучателю согласующим государственным органом;
в отношении услугополучателя имеется вступивший в законную силу приговор суда, запрещающий ему заниматься отдельным видом деятельности;
судом на основании представления судебного исполнителя запрещено услугополучателю получать лицензии.
Результат – подготовка проекта лицензии и (или) приложение к лицензии; проекта переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии; проекта дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии, либо проекта мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги;
руководство услугодателя подписывает соответствующий проект результата государственной услуги – не более пятнадцати минут. Результат – подписка соответствующего проекта результата государственной услуги;
5) сотрудник канцелярии услугодателя выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю, либо направляет в "личный кабинет" услугополучателя в форме электронного документа подписанного ЭЦП уполномоченного лица услугодателя - не более тридцати минут. Результат – выдача сотрудником канцелярии услугодателя результата оказания государственной услуги услугополучателю.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 07.04.2015 N 114 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

5. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері өтініш пен тиісті құжаттар топтамасын қабылдайды, көрсетілетін қызметті алушы өтінішінің көшірмесіне құжаттар топтамасын қабылдау күні мен нөмірін көрсете отырып, тіркеу туралы белгі қояды және құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына тапсырады – отыз минуттан аспайды. Нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушы өтінішінің көшірмесіне тіркеу туралы белгі қойылады;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы құжаттар топтамасымен танысып, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын айқындайды және бұрыштама қояды – отыз минуттан аспайды. Нәтижесі – көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы айқындалады;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттар топтамасының толықтығын тексереді және лицензия және (немесе) лицензияға қосымша жобасын – он төрт жұмыс күнінен кешіктірмей; лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу жобасын – он төрт жұмыс күнінен кешіктірмей; лицензия және (немесе) лицензияға қосымша телнұсқасының жобасын – екі жұмыс күнінен кешіктірмей, немесе келесі негіздер бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жобасын дайындайды:
Қазақстан Республикасының заңдарында осы санат субъектілері үшін қызмет түрімен айналысуға тыйым салынуы;
қызмет түріне лицензия беруге өтініш берілген жағдайда жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алымның енгізілмеуі;
көрсетілетін қызметті алушының біліктілік талаптарына сәйкес келмеуі;
келісуші мемлекеттік органның көрсетілетін қызметті алушыға лицензия беруге келіспеуі;
көрсетілетін қызметті алушыға қатысты жекелеген қызмет түрімен айналысуға тыйым салатын заңды күшіне енген сот үкімінің болуы;
сот орындаушысы ұсынымының негізінде соттың көрсетілетін қызметті алушыға лицензиялар алуға тыйым салуы.
Нәтижесі - лицензия және (немесе) лицензияға қосымша жобасын; лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу жобасын; лицензия және (немесе) лицензияға қосымша телнұсқасының жобасын, не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жобасын дайындау;
көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің тиісті жобасына қол қояды – он бес минуттан аспайды. Нәтижесі – мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің тиісті жобасына қол қойылады;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін береді не көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті адамының ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысанында жолдайды – отыз минуттан аспайды. Нәтижесі - көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін береді.

6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) регистрация заявления и принятия соответствующего пакета документов (сотрудник канцелярии);
2) наложение резолюции (руководство);
3) подготовка проекта результата оказания государственной услуги (ответственный исполнитель);
4) подписание проекта результата государственной услуги (руководство);
5) выдача результата государственной услуги (сотрудник канцелярии).
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководство услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием заявления и соответствующего пакета документов, ставит отметку о регистрации на копии заявления услугополучателя с указанием номера и даты приема пакета документов и передает документы руководителю услугодателя – не более тридцати минут;
2) руководство услугодателя ознакамливается с пакетом документов и определяет ответственного исполнителя услугодателя, накладывает резолюцию – не более тридцати минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя проверяет полноту пакета документов и подготавливает проект лицензии и (или) приложение к лицензии – не позднее четырнадцати рабочих дней; проект переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии – не позднее четырнадцати рабочих дней; проект дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии – не позднее двух рабочих дней, либо проект мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги;
4) руководство услугодателя подписывает соответствующий проект результата государственной услуги – не более пятнадцати минут;
5) сотрудник канцелярии услугодателя выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю, либо направляет в "личный кабинет" услугополучателя в форме электронного документа, подписанного ЭЦП уполномоченного лица услугодателя - не более тридцати минут.
Справочник бизнес-процессов оказание государственной услуги указан согласно приложению 3 к настоящему регламенту государственной услуги.

6. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастауға негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) өтініш тіркеледі және тиісті құжаттар топтамасы қабылданады (кеңсе қызметкері);
2) бұрыштама қойылады (басшылық);
3) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасы дайындалады (жауапты орындаушы);
4) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына қол қойылады (басшылық);
5) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі беріледі (кеңсе қызметкері).
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері өтініш пен тиісті құжаттар топтамасын қабылдайды, көрсетілетін қызметті алушы өтінішінің көшірмесіне құжаттар топтамасын қабылдау күні мен нөмірін көрсете отырып, тіркеу туралы белгі қояды және құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына тапсырады – отыз минуттан аспайды;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы құжаттар топтамасымен танысып, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын айқындайды және бұрыштама қояды – отыз минуттан аспайды;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттар топтамасының толықтығын тексереді және лицензия және (немесе) лицензияға қосымша жобасын – он төрт жұмыс күнінен кешіктірмей; лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу жобасын – он төрт жұмыс күнінен кешіктірмей; лицензия және (немесе) лицензияға қосымша телнұсқасының жобасын – екі жұмыс күнінен кешіктірмей, немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жобасын дайындайды;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің тиісті жобасына қол қояды – он бес минуттан аспайды;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін береді не көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті адамының ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысанында жолдайды – отыз минуттан аспайды.
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 3-қосымшасына сәйкес көрсетілген.

4. Описание порядка взаимодействия посредством веб-портала "Е-лицензирование" а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
9. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственной услуги через портал:
1) услугополучатель осуществляет регистрацию и авторизацию на портале;
2) выбор услугополучателем электронной государственной услуги, заполнение полей электронного запроса и прикрепление пакета документов;
3) удостоверение электронного запроса для оказания электронной государственной услуги посредством ЭЦП услугополучателя;
4) обработка (проверка, регистрация) электронного запроса услугодателем;
5) получение услугополучателем уведомления о статусе электронного запроса и сроке оказания государственной услуги в истории получения государственных услуг "личного кабинета" услугополучателя;
6) направление услугодателем в "личный кабинет" услугополучателя результата оказания государственной услуги в форме электронного документа, подписанного ЭЦП;
7) получение услугополучателем результата государственной услуги в истории получения.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги приведен в приложении 3 к настоящему регламенту государственной услуги.
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью в области ветеринарии"
Заявление юридического/физического лица для получения лицензии и (или)
приложения к лицензии
В __________________________________________________________________
(полное наименование услугодателя)
от _________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица, БИН/фамилия, имя,
отчество (при наличии) физического лица, ИИН)
Прошу выдать лицензию и (или) приложение к лицензии на осуществление
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(указать вид деятельности и (или) подвид(ы) деятельности)
_____________________________________________________________________
Адрес _________________________________________________________
(индекс, город, район, область, улица, номер дома,
телефон, факс, е-mail)
____________________________________________________________________
Банковский счет ____________________________________________________
(номер счета, наименование и местонахождение банка)
Филиалы (представительства, объекты, пункты, участки)_______________
____________________________________________________________________
(местонахождение и реквизиты)
Прилагаемые документы:________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Руководитель __________________ ___________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии))
Место печати ______________ 20__ года
Заявление принято к рассмотрению _______________ 20__ года
____________________________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество (при наличии) ответственного лиц
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью в области ветеринарии"
Квалификационные требования, предъявляемые при лицензировании деятельности в области ветеринарии
№ п/п
Квалификационные требования
включают наличие:
Документы
Примечание
1.
В штате юридического лица специалистов (не менее одного ветеринарного врача или фельдшера), имеющих высшее и (или) послевузовское образование по специальностям "ветеринарная медицина", "ветеринарная санитария" и (или) техническое и профессиональное образование (колледж) по специальности "ветеринария" (сводная таблица, включающая фамилию, имя, отчество, подписанная первым руководителем и скрепленная печатью организации);
Форма сведений, содержащая информацию об имени, фамилии, отчестве, должности специалистов, наличии у них диплома, специальности по диплому, наименовании учебного заведения, год окончания
2.
У физического лица высшего и (или) послевузовского образования по специальностям "ветеринарная медицина", "ветеринарная санитария" и (или) технического и профессионального образования (колледж) по специальности "ветеринария";
Форма сведений, содержащая информацию о наличии диплома, специальности по диплому, наименовании учебного заведения, год окончания
3.
На праве собственности или ином законном основании, производственных помещений (копии правоустанавливающих документов на производственные помещения или договор аренды, нотариально засвидетельствованные в случае непредставления оригинала для сверки).
Форма сведений, содержащая информацию о наличии:

4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде "Е-лицензиялау" веб-порталы арқылы өзара іс-қимыл тәртібінің, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді
пайдалану тәртібінің сипаттамасы
9. Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушы рәсімдері (іс-қимылдары) реттілігінің және жүгіну тәртібінің сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті алушы порталда тіркеуді және қуаттауды жүзеге асырады;
2) көрсетілетін қызметті алушының электрондық мемлекеттік көрсетілетін қызметті таңдауы, электрондық сұрау салудың бос жолдарын толтыруы және құжаттар топтамасын тіркеуі;
3) электрондық мемлекеттік қызмет көрсету үшін көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ арқылы электрондық сұрау салуды куәландыру;
4) көрсетілетін қызметті берушінің электрондық сұрау салуды өңдеуі (тексеруі, тіркеуі);
5) көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіндегі" мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу тарихынан көрсетілетін қызметті алушының электрондық сұрау салу мәртебесі және мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі туралы хабарламаны алуы;
6) көрсетілетін қызметті берушінің көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" ЭЦҚ қойылған электрондық құжат нысанындағы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін жіберуі;
7) көрсетілетін қызметті алушының алу тарихынан мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін алуы.
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 3-қосымшасында көрсетілген.
"Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Лицензия және (немесе) лицензияға қосымша алуға заңды/жеке тұлғаның өтініші
__________________________________________________________________________
(көрсетілетін қызметті берушінің толық атауы)
__________________________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы, БСН/жеке тұлғаның, дара кәсіпкердің
тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), ЖСН)
___________________________________________________________________________
(қызмет түрін және (немесе) қызметтің кіші түрін көрсетіңіз)
___________________________________________________________________________
_____________________________________________________________қызмет түрімен
айналысуға лицензия және (немесе) лицензияға қосымша беруіңізді сұраймын.
Мекенжайы _________________________________________________________________________________
(индекс, облыс, аудан, қала, көше, үй нөмірі, телефон, факс, е-mail)
__________________________________________________________________________
Банктік шот
________________________________________________________________________
(банктің атауы және орналасқан жері, шот нөмірі)
Филиалдары (өкілдіктері, объектілері, пункттері, учаскелері) ______________________
___________________________________________________________________________
(орналасқан жері және деректемелері)
Қоса беріліп отырған құжаттар: _________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Басшы _____________________________________________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
Мөр орны 20 __ жылғы ______________
Өтініш 20__ жылғы _____________ қарауға қабылданды
__________________________________________________________________________
(жауапты адамның қолы, тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
______________________________________________
"Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Ветеринария саласындағы қызметті лицензиялау кезінде қойылатын
біліктілік талаптары
Р/с №
Біліктілік талаптары мыналардың болуын қамтиды:
Құжаттар
Ескертпе
1.
Заңды тұлғаның штатында "ветеринариялық медицина", "ветеринариялық санитария" мамандықтары бойынша жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі және (немесе) "ветеринария" мамандығы бойынша техникалық және кәсіптік (колледж) білімі бар мамандар (кемінде бір ветеринар дәрігер немесе фельдшер) (тегін, атын, әкесінің атын қамтитын, бірінші басшы қол қойған және ұйымның мөрімен бекітілген жиынтық кесте);
Мамандардың тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы, оларда дипломның, диплом бойынша мамандығының болуы, оқу орнының атауы, бітірген жылы туралы ақпараты бар мәліметтер нысаны
2.
Жеке тұлғаның "ветеринариялық медицина", "ветеринариялық санитария" мамандықтары бойынша жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі және (немесе) "ветеринария" мамандығы бойынша техникалық және кәсіптік (колледж) білімі;
Дипломның, диплом бойынша мамандығының болуы, оқу орнының атауы, бітірген жылы туралы ақпараты бар мәліметтер нысаны
3.
Меншік нысанында немесе өзге заңды негізде өндірістік үй-жайлар (өндірістік үй-жайларға құқық белгілеу құжаттарының көшірмелері немесе жалға алу шарты, салыстырып тексеру үшін түпнұсқасы ұсынылмаған жағдайда олардың нотариалды куәландырылған көшірмелері).
Мыналардың:

1) на праве собственности производственных помещений;
2) договора на аренду помещения или документа, подтверждающего право собственности владельца на помещение
Информация о зарегистрированных правах на недвижимое имущество и его технических характеристиках не представляется в случае наличия возможности получения данных из Государственной базы данных "Регистр недвижимости"
При осуществлении подвида деятельности в области ветеринарии
по ветеринарно-санитарной экспертизе продуктов и сырья
животного происхождения
4.
Нормативные документы (стандарты, методические указания), регламентирующие методы испытаний, а также измерительного, испытательного оборудования, прошедшего проверку и (или) калибровку в порядке, установленном Законом Республики Казахстан "Об обеспечении единства измерений", для проведения ветеринарно-санитарной экспертизы продуктов и сырья животного происхождения.
Форма сведений, содержащая информацию о наличии нормативных документов, измерительного, испытательного оборудования, прошедшего проверку и (или) калибровку для проведения ветеринарно-санитарной экспертизы продуктов и сырья животного происхождения.
Приложение 3 к регламенту государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью в области ветеринарии"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги Через услугодателя
Условные обозначения:
Справочник бизнес - процессов оказания государственной услуги Через портал
Условные обозначения:

1) меншік құқығында өндірістік үй-жайлардың;
2) үй-жайды жалға алу шартының немесе меншік иесінің үй-жайға меншік құқығын растайтын құжаттың болуы туралы ақпараты бар мәліметтер нысаны
Деректерді "Жылжымайтын мүлік тіркелімі" мемлекеттік деректер базасынан алу мүмкіндігі болған жағдайда жылжымайтын мүлікке тіркелген құқықтар және оның техникалық сипаттамасы туралы ақпарат ұсынылмайды
Жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың ветеринариялық-санитариялық сараптамасы бойынша ветеринария саласындағы қызметтің кіші түрін жүзеге асыру кезінде
4.
Сынақтар әдістерін регламенттейтін нормативтік құжаттар (стандарттар, әдістемелік нұсқаулар), сондай-ақ жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың ветеринариялық-санитариялық сараптамасын өткізу үшін "Өлшем бірлігін қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген тәртіппен тексеруден және (немесе) калибрлеуден өткен өлшеу, сынақ жабдықтары.
Нормативтік құжаттардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың ветеринариялық-санитариялық сараптамасын өткізу үшін тексеруден және (немесе) калибрлеуден өткен өлшеу, сынақ жабдықтарының болуы туралы ақпараты бар мәліметтер нысаны
"Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы Көрсетілетін қызметті беруші арқылы
Шартты белгілер:
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы Портал арқылы
Шартты белгілер: