Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Айыртаускому району на 2014 год
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 17 апреля 2014 года N 188. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 мая 2014 года N 2800
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 03.10.2014 N 473.
В соответствии с пунктом 12 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства», акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Айыртаускому району на 2014 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 3 мая 2014 года.
Аким районаА.Тастемиров
Приложение
к постановлению акимата
Айыртауского района
Северо-Казахстанской области
от 17 апреля 2014 года № 188
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в Айыртауском районе на 2014 год
п/п
Земледельческая зона, ПЗРКультураСроки предоставления заявокОптимальные сроки сева
12345
1II - степная, равнинная, колочно-
степная
Яровая мягкая пшеница среднеранние сортадо 28 мая 2014 годас 28 мая 2014 года по 5 июня 2014 года
Яровая мягкая пшеница среднеспелые сортадо 20 мая 2014 годас 20 мая 2014 года по 30 мая 2014 года
Яровая мягкая пшеница, среднепоздние сортадо 18 мая 2014 годас 18 мая 2014 года по 25 мая 2014 года
Яровая твердая пшеницадо 20 мая 2014 годас 20 мая 2014 года по 25 мая 2014 года
Ячмень-раннеспелые сортадо 30 мая 2014 годас 30 мая 2014 года по 5 июня 2014 года

2014 жылға Айыртау ауданында субсидия алушылар тізіміне қосу үшін өтінім беру мерзімдерін және субсидияланған басым ауыл шаруашылық дақылдардың әрбір түрлері бойынша оңтайлы себу мерзімдерін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 17 сәуірдегі N 188 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 мамырда N 2800 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 03.10.2014 N 473 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау Ережесін бекіту туралы» қаулысымен бекітілген өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау Ережесінің 12 - тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2014 жылға Айыртау ауданында субсидия алушылар тізіміне қосу үшін өтінім беру мерзімдері және субсидияланған басым ауыл шаруашылық дақылдардың әрбір түрлері бойынша оңтайлы себу мерзімдері белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 3 мамырдан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкіміА. Тастеміров
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 17 сәуірдегі
№ 188 қаулысына қосымша
2014 жылға Айыртау ауданында субсидияланған басым ауыл шаруашылық дақылдардың әрбір түрлері бойынша оңтайлы себу мерзімдерін және субсидия алушылар тізіміне қосу үшін өтінім беру мерзімдері
п/п
Жер өндеу аймағыДақылдарӨтінімдер ұсыну мерзіміСебудің оңтайлы мерзімдері
12345
1II –дала, тегіс, шоқ далалы Жаздық жұмсақ бидай, орташа ерте пісетін сорттар 2014 жылдың 28 мамырына дейін2014 жылдың 28 мамырынан 2014 жылдың 5 маусымы аралығы
Жаздық жұмсақ бидай, орташа пісетін сорттар 2014 жылдың 20 мамырына дейін2014 жылдың 20 мамырынан 2014 жылдың 30 мамыры аралығы
Жаздық жұмсақ бидай, орташа кеш пісетін сорттар2014 жылдың 18 мамырына дейін2014 жылдың 18 мамырынан 2014 жылдың 25 мамыры аралығы
Жаздық қатты бидай2014 жылдың 20 мамырына дейін2014 жылдың 20 мамырынан 2014 жылдың 25 мамыры аралығы
Ерте пісетін арпа сорттары 2014 жылдың 30 мамырына дейін2014 жылдың 30 мамырынан 2014 жылдың 5 маусымы аралығы

Ячмень-среднеспелые сортадо 25 мая 2014 годас 25 мая 2014 года по 3 июня 2014 года
Овесдо 25 мая 2014 годас 25 мая 2014 года по 30 мая 2014 года
Гречихадо 20 мая 2014 годас 20 мая 2014 года по 27 мая 2014 года
Просодо 25 мая 2014 годас 25 мая 2014 года по 30 мая 2014 года
Нутдо 13 мая 2014 годас 13 мая 2014 года по 18 мая 2014 года
Горохдо 20 мая 2014 годас 20 мая 2014 года по 27 мая 2014 года
Соядо 22 мая 2014 годас 22 мая 2014 года по 28 мая 2014 года
Чечевицадо 23 мая 2014 годас 23 мая 2014 года по 30 мая 2014 года
Рапс – посев по традиционному парудо 12 мая 2014 годас 12 мая 2014 года по 20 мая 2014 года
по минимальному и нулевому парудо 20 мая 2014 годас 20 мая 2014 года по 28 мая 2014 года
Лен, горчицадо 18 мая 2014 годас 18 мая 2014 года по 25 мая 2014 года
Подсолнечник на маслосеменадо 15 мая 2014 годас 15 мая 2014 года по 20 мая 2014 года
Рыжикдо 20 мая 2014 годас 20 мая 2014 года по 26 мая 2014 года
Картофельдо 15 мая 2014 годас 15 мая 2014 года по 30 мая 2014 года
Кукуруза на силосдо 16 мая 2014 годас 16 мая 2014 года по 20 мая 2014 года
Подсолнечник на силосдо 18 мая 2014 годас 18 мая 2014 года по 24 мая 2014 года
Однолетние травы на зеленный корм:
(овес+горох, горох+овес+ячмень), сено:
(суданская трава;
просо; могар;
овес+вика) и сенаж: (овес+ячмень+горох+
пшеница; овес+горох; просо+горох)
до 5 июня 2014 годас 5 июня 2014 года по 10 июня 2014 года
Зеленый конвейер (однолетние травы):
I срок
(горох + овес)
до 8 мая 2014 годас 8 мая 2014 года по 10 мая 2014 года
II срок (овес+ячмень+горох+
пшеница, суданская трава+горох, просо+горох)
до 23 мая 2014 годас 23 мая 2014 года по 25 мая 2014 года
III срок
(горох+овес+ ячмень,
суданская трава+горох,
овес+горох)
до 8 июня 2014с 8 июня 2014 года по 10 июня 2014 года
IV срок (рапс, овес)до 8 июля 2014 годас 8 июля 2014 года по 10 июля 2014 года
Многолетние травы (люцерна, донник, эспарцет, козлятник, кострец, житняк)
I срок
до 5 мая 2014 годас 5 мая 2014 года по 15 мая 2014 года

Орташа пісетін арпа сорттары2014 жылдың 25 мамырына дейін2014 жылдың 25 мамырынан 2014 жылдың 3 маусымы аралығы
Сұлы2014 жылдың 25 мамырына дейін2014 жылдың 25 мамырынан 2014 жылдың 30 мамыры аралығы
Қарақұмық2014 жылдың 20 мамырына дейін2014 жылдың 20 мамырынан 2014 жылдың 27 мамыры аралығы
Тары2014 жылдың 25 мамырына дейін2014 жылдың 25 мамырынан 2014 жылдың 30 мамыры аралығы
Нут2014 жылдың 13 мамырына дейін2014 жылдың 13 мамырынан 2014 жылдың 18 мамыры аралығы
Асбұршақ 2014 жылдың 20 мамырына дейін2014 жылдың 20 мамырынан 2014 жылдың 27 мамыры аралығы
Қытай бұршағы 2014 жылдың 22 мамырына дейін2014 жылдың 23 мамырынан 2014 жылдың 28 мамыры аралығы
Жасымық2014 жылдың 23 мамырына дейін2014 жылдың 23 мамырынан 2014 жылдың 30 мамыры аралығы
Рапс – дәстүрлі жыртылған жер бойынша2014 жылдың 12 мамырына дейін2014 жылдың 12 мамырынан 2014 жылдың 20 мамыры аралығы
Минималды және нөлдік жыртылған жер бойынша2014 жылдың 20 мамырына дейін2014 жылдың 20 мамырынан 2014 жылдың 28 мамыры аралығы
Лен, қыша2014 жылдың 18 мамырына дейін2014 жылдың 18 мамырынан 2014 жылдың 25 мамыры аралығы
Күнбағыс май тұқымына2014 жылдың 15 мамырына дейін2014 жылдың 15 мамырынан 2014 жылдың 20 мамыры аралығы
Арыш2014 жылдың 20 мамырына дейін2014 жылдың 20 мамырынан 2014 жылдың 26 мамыры аралығы
Картоп2014 жылдың 15 мамырына дейін2014 жылдың 15 мамырынан 2014 жылдың 30 мамыры аралығы
Жүгері сүрлемі2014 жылдың 16 мамырына дейін2014 жылдың 16 мамырынан 2014 жылдың 20 мамыры аралығы
Күнбағыс сүрлемі2014 жылдың 18 мамырына дейін2014 жылдың 18 мамырынан 2014 жылдың 24 мамыры аралығы
Бір жылдық өсімдіктері көк жемшөптікке:
(сұлы+бұршақ; бұршақ+ сұлы+арпа), шөпке:
(судан шөбі;тары; итқонақ; сұлы+ сиыржоңышқа), пішендемеге:
(сұлы+арпа+ бұршақ+ бидай; сұлы+ бұршақ;
тары+бұршақ)
2014 жылдың 5 маусымына дейін2014 жылдың 5 маусымынан 2014 жылдың 10 маусымы аралығы
Көк конвеер (бір жылдық өсімдіктері):
I мерзім (бұршақ+ сұлы)
2014 жылдың 8 мамырына дейін2014 жылдың 8 мамырынан 2014 жылдың 10 мамыры аралығы
II мерзім (сұлы+арпа+ бұршақ; судан шөбі+ бұршақ; тары+бұршақ)2014 жылдың 23 мамырына дейін2014 жылдың 23 мамырынан 2014 жылдың 25 мамыры аралығы
III мерзім (бұршақ+ сұлы+арпа; судан шөбі+ бұршақ; сұлы+ бұршақ)2014 жылдың 8 маусымына дейін2014 жылдың 8 маусымынан 2014 жылдың 10 маусымы аралығы
IV мерзім (рапс, сұлы)2014 жылдың 8 шілдесіне дейін2014 жылдың 8 шілдесінен 2014 жылдың 10 шілдесі аралығы
Көп жылдық шөптер (жоңышқа, түйе жоңышқа,
эспарцет, ешкібұршақ, арпабас, еркекшөп) I мерзім
2014 жылдың 5 мамырына дейін2014 жылдың 5 мамырынан 2014 жылдың 15 мамыры аралығы

II cрокдо 5 июля 2014 годас 5 июля 2014 года по 20 июля 2014 года
Озимая рожь (на зеленый корм)до 10 августа 2014 годас 10 августа 2014 года по 15 августа 2014 года
Морковьдо 10 мая 2014 годас 10 мая 2014 года по 20 мая 2014 года
Лукдо 10 мая 2014 годас 10 мая 2014 года по 20 мая 2014 года
Свекладо 25 мая 2014 годас 25 мая 2014 года по 5 июня 2014 года
Огурцыдо 16 мая 2014 годас 16 мая 2014 года по 5 июня 2014 года
Рассада капустыдо 25 мая 2014 годас 25 мая 2014 года по 12 июня 2014 года
Рассада томатовдо 28 мая 2014 годас 28 мая 2014 года по 12 июня 2014 года
2IV- горно-
сопочная и мелко-
сопочная (в пределах Кокшетау-
ской возвышен-
ности)
Яровая мягкая пшеница среднеранние сортадо 25 мая 2014 годас 25 мая 2014 года по 3 июня 2014 года
Яровая мягкая пшеница среднеспелые сортадо 20 мая 2014 годас 20 мая 2014 года по 30 мая 2014 года
Яровая мягкая пшеница, среднепоздние сортадо 17 мая 2014 годас 17 мая 2014 года по 25 мая 2014 года
Яровая твердая пшеницадо 20 мая 2014 годас 20 мая 2014 года по 27 мая 2014 года
Ячмень-раннеспелые сортадо 30 мая 2014 годас 30 мая 2014 года по 5 июня 2014 года
Ячмень-среднеспелые сортадо 25 мая 2014 годас 25 мая 2014 года по 1 июня 2014 года
Овесдо 30 мая 2014 годас 30 мая 2014 года по 3 июня 2014 года
Гречихадо 20 мая 2014 годас 20 мая 2014 года по 27 мая 2014 года
Просодо 25 мая 2014 годас 25 мая 2014 года по 31 мая 2014 года
Нутдо 13 мая 2014 годас 13 мая 2014 года по 18 мая 2014 года
Горохдо 23 мая 2014 годас 23 мая 2014 года по 30 мая 2014 года
Соядо 23 мая 2014 годас 23 мая 2014 года по 30 мая 2014 года
Чечевицадо 22 мая 2014 годас 22 мая 2014 года по 28 мая 2014 года
Рапс – посев по традиционному парудо 13 мая 2014 годас 13 мая 2014 года по 22 мая 2014 года
по минимальному и нулевому парудо 20 мая 2014 годас 20 мая 2014 года по 30 мая 2014 года
Лен, горчицадо 18 мая 2014 годас 18 мая 2014 года по 28 мая 2014 года
Подсолнечник на маслосеменадо 15 мая 2014 годас 15 мая 2014 года по 22 мая 2014 года

II мерзім2014 жылдың 5 шілдесіне дейін2014 жылдың 5 шілдесінен 2014 жылдың 20 шілдесі аралығы
Қыстық қарабидай (көк жемшөпке)2014 жылдың 10 тамызына дейін2014 жылдың 10 тамызынан 2014 жылдың 15 тамызы аралығы
Сәбіз2014 жылдың 10 мамырына дейін2014 жылдың 10 мамырынан 2014 жылдың 20 мамыры аралығы
Пияз2014 жылдың 10 мамырына дейін2014 жылдың 10 мамырынан 2014 жылдың 20 мамыры аралығы
Қызылша2014 жылдың 25 мамырына дейін2014 жылдың 25 мамырынан 2014 жылдың 5 маусымы аралығы
Қияр2014 жылдың 16 мамырына дейін2014 жылдың 16 мамырынан 2014 жылдың 5 маусымы аралығы
Қырық қабат көшеті2014 жылдың 25 мамырына дейін2014 жылдың 25 мамырынан 2014 жылдың 12 маусымы аралығы
Томат көшеті2014 жылдың 28 мамырына дейін2014 жылдың 28 мамырынан 2014 жылдың 12 маусымы аралығы
2IV- таулытас және таушық-
тасты (Көкшетау биіктігі шегінде)
Жаздық жұмсақ бидай, орташа ерте пісетін сорттар2014 жылдың 25 мамырына дейін2014 жылдың 25 мамырынан 2014 жылдың 3 маусымы аралығы
Жаздық жұмсақ бидай, орташа пісетін сорттар2014 жылдың 20 мамырына дейін2014 жылдың 20 мамырынан 2014 жылдың 30 мамыры аралығы
Жаздық жұмсақ бидай, орташа кеш2014 жылдың 17 мамырына дейін2014 жылдың 17 мамырынан 2014 жылдың 25 мамыры аралығы
Жаздық қатты бидай2014 жылдың 20 мамырына дейін2014 жылдың 20 мамырынан 2014 жылдың 27 мамыры аралығы
Ерте пісетін арпа сорттары2014 жылдың 30 мамырына дейін2014 жылдың 30 мамырынан 2014 жылдың 5 маусымы аралығы
Орташа пісетін арпа сорттары2014 жылдың 25 мамырына дейін2014 жылдың 25 мамырынан 2014 жылдың 1 маусымы аралығы
Сұлы2014 жылдың 30 мамырына дейін2014 жылдың 30 мамырынан 2014 жылдың 3 маусымы аралығы
Қарақұмық2014 жылдың 20 мамырына2014 жылдың 20 мамырынан 2014 жылдың 27 мамыры аралығы
Тары2014 жылдың 25 мамырына дейін2014 жылдың 25 мамырынан 2014 жылдың 31 мамыры аралығы
Нут2014 жылдың 13 мамырына дейін2014 жылдың 13 мамырынан 2014 жылдың 18 мамыры аралығы
Асбұршақ2014 жылдың 23 мамырына дейін2014 жылдың 23 мамырынан 2014 жылдың 30 мамыры аралығы
Қытай бұршағы 2014 жылдың 23 мамырына дейін2014 жылдың 23 мамырынан 2014 жылдың 30 мамыры аралығы
Жасымық2014 жылдың 22 мамырына дейін2014 жылдың 22 мамырынан 2014 жылдың 28 мамыры аралығы
Рапс – дәстүрлі жыртылған жер бойынша2014 жылдың 13 мамырына дейін2014 жылдың 13 мамырынан 2014 жылдың 22 мамыры аралығы
минималды және нөлдік жыртылған жер бойынша 2014 жылдың 20 мамырына дейін2014 жылдың 20 мамырынан 2014 жылдың 30 мамыры аралығы
Лен, қыша2014 жылдың 18 мамырына дейін2014 жылдың 18 мамырынан 2014 жылдың 28 мамыры аралығы
Күнбағыс май тұқымына2014 жылдың 15 мамырына дейін2014 жылдың 15 мамырынан 2014 жылдың 22 мамыры аралығы

Рыжикдо 20 мая 2014 годас 20 мая 2014 года по 28 мая 2014 года
Картофельдо 15 мая 2014 годас 15 мая 2014 года по 31 мая 2014 года
Кукуруза на силос до 16 мая 2014 годас 16 мая 2014 года по 20 мая 2014 года
Подсолнечник на силосдо 18 мая 2014 годас 18 мая 2014 года по 24 мая 2014 года
Однолетние травы на зеленый корм:
(овес+горох; горох+овес+ячмень), сено:
(суданская трава; просо; могар;
овес+вика),сенаж: (овес+ячмень+горох; овес+горох; просо+горох)
до 5 июня 2014 года с 5 июня 2014 года по 10 июня 2014 года
Зеленый конвейер (однолетние травы):
I срок (горох + овес)
до 8 мая 2014 годас 8 мая 2014 года по 10 мая 2014 года
II срок (овес+ячмень+горох+
пшеница; суданская трава+ горох;
просо+горох)
до 23 мая 2014 годас 23 мая 2014 года по 25 мая 2014 года
III срок
(горох+овес+ ячмень;
суданская трава+горох;
овес+горох)
до 8 июня 2014 годас 8 июня 2014 года по 10 июня 2014 года
IV срок (рапс, овес)до 8 июля 2014 годас 8 июля 2014 года по 10 июля 2014 года
Многолетние травы (люцерна, донник, эспарцет, козлятник, кострец, житняк)
I срок
до 3 мая 2014 годас 3 мая 2014 года по 11 мая 2014 года
II cрокдо 2 июля 2014 годас 2 июля 2014 года по 15 июля 2014 года
Озимая рожь (на зеленый корм)до 10 августа 2014 годас 10 августа 2014 года по 15 августа 2014 года
Морковь (семена)до 10 мая 2014 годас 10 мая 2014 года по 20 мая 2014 года
Лук (семена)до 10 мая 2014 годас 10 мая 2014 года по 20 мая 2014 года
Свекладо 25 мая 2014 годас 25 мая 2014 года по 5 июня 2014 года
Огурцыдо 16 мая 2014 годас 16 мая 2014 года по 5 июня 2014 года
Рассада капусты до 25 мая 2014 годас 25 мая 2014 года по 12 июня 2014 года
Рассада томатовдо 28 мая 2014 годас 28 мая 2014 года по 12 июня 2014 года

Арыш2014 жылдың 20 мамырына дейін2014 жылдың 20 мамырынан 2014 жылдың 28 мамыры аралығы
Картоп2014 жылдың 17 мамырына дейін2014 жылдың 15 мамырынан 2014 жылдың 31 мамыры аралығы
Жүгері сүрлемі 2014 жылдың 16 мамырына дейін2014 жылдың 16 мамырынан 2014 жылдың 20 мамыры аралығы
Күнбағыс сүрлемі2014 жылдың 18 мамырына дейін2014 жылдың 18 мамырынан 2014 жылдың 24 мамыры аралығы
Бір жылдық өсімдіктері көк жемшөптікке:
(сұлы+бұршақ; бұршақ+ сұлы+арпа), шөпке:
(судан шөбі;тары; итқонақ; сұлы+ сиыржоңышқа), пішендемеге:
(сұлы+арпа+ бұршақ; сұлы+ бұршақ;
тары+бұршақ)
2014 жылдың 5 маусымына дейін2014 жылдың 5 маусымынан 2014 жылдың 10 маусымы аралығы
Көк конвеер (бір жылдық өсімдіктері):
I мерзім (бұршақ+ сұлы)
2014 жылдың 8 мамырына дейін2014 жылдың 8 мамырынан 2014 жылдың 10 мамыры аралығы
II мерзім (сұлы+арпа+ бұршақ+бидай;
судан шөбі+ бұршақ; тары+бұршақ)
2014 жылдың 23 мамырына дейін2014 жылдың 23 мамырынан 25 мамыры аралығы
III мерзім (бұршақ+ сұлы+ арпа; судан шөбі+ бұршақ; сұлы+ бұршақ)2014 жылдың 8 маусымына дейін2014 жылдың 8 маусымынан 2014 жылдың 10 маусымы аралығы
IV мерзім (рапс, сұлы)2014 жылдың 8 шілдесіне дейін2014 жылдың 8 шілдесінен 2014 жылдың 10 шілдесі аралығы
Көп жылдық шөптер (жонышқа, түйе жоңышқа,
эспарцет, ешкібұршақ, арпабас, еркекшөп)
I мерзім
2014 жылдың 3 мамырына дейін2014 жылдың 3 мамырынан 2014 жылдың 11 мамыры аралығы
II мерзім2014 жылдың 2 шілдесіне дейін2014 жылдың 2 шілдесінен 2014 жылдың 15 шілдесі аралығы
Күздік қарабидай (көк жемшөпке)2014 жылдың 10 тамызына дейін2014 жылдың 10 тамызынан 2014 жылдың 15 тамызы аралығы
Сәбіз2014 жылдың 10 мамырына дейін2014 жылдың 10 мамырынан 2014 жылдың 20 мамыр аралығы
Пияз2014 жылдың 10 мамырынан дейін2014 жылдың 10 мамырынан 2014 жылдың 20 мамыры аралығы
Қызылша2014 жылдың 25 мамырына дейін2014 жылдың 25 мамырынан 2014 жылдың 5 маусымы аралығы
Қияр2014 жылдың 16 мамырына дейін2014 жылдың 16 мамырынан 2014 жылдың 5 маусымы аралығы
Қырық қабат көшеті2014 жылдың 25 мамырына дейін2014 жылдың 25 мамырынан 2014 жылдың 12 маусымы аралығы
Томат көшеті2014 жылдың 28 мамырына дейін2014 жылдың 28 мамырынан 2014 жылдың 12 маусымы аралығы