Об организации общественных работ в Мамлютском районе Северо-Казахстанской области в 2015 году
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 10 декабря 2014 года N 445. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 декабря 2014 года N 3033
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения»,акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Мамлютском районе Северо-Казахстанской области в 2015 году.
2.Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2015 год.
3. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Мамлютского района Северо-Казахстанской области» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
4. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест - 209 человек;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест - 209 человек.
5. Оплату труда безработных, занятых на общественных работах производить из средств районного бюджета, в размере минимальной заработной платы, установленной Законом Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года «О республиканском бюджете на 2015-2017 годы».
6.Условия общественных работ: пятидневная рабочая неделя продолжительностью 40 часов с двумя выходными днями (суббота, воскресенье), восьмичасовой рабочий день с обеденным перерывом продолжительностью один час.
Исходя из условий труда, могут применяться гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемым между работниками и работодателями. Иные условия труда регулируются действующим трудовым законодательством Республики Казахстан.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области Могунову Д.А.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Аким Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель
государственного учреждения
«Управления юстиции
Мамлютского района
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан
10 декабря 2014 года
Руководитель филиала «Территориальный
отдел судебных исполнителей
Мамлютского района»
Республиканского государственного
учреждения«Департамент юстиции
Северо- Казахстанской области
Министерства Юстиции
Республика Казахстан»
10 декабря 2014 года
И.о.управляющего
Мамлютского районного филиала
Республиканского государственного
казенного предприятия»Центр по недвижимости
по Северо-Казахстанской области»
Комитета регистрационной службы и
оказания правовой помощи
Министерства юстиции
Республики Казахстан»
10 декабря 2014 года
Начальник государственного учреждения
«Отдел внутренних дел Мамлютского района
Департамента внутренних дел
Северо-Казахстанской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»
10 декабря 2014 года
Директор коммунального
государственного учреждения
«Мамлютский районный архив»
управления культуры,архивови документации
Северо-Казахстанской области акимата
Северо-Казахстанской области
10 декабря 2014 года
Е. Бекшенов
А.Г.Нуралина
Б.С.Абилькаирова
Д.З.Бектасов
П.В.Мартынюк
О.Н.Рогачева
Утвержден постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области
от 10 декабря 2014 года № 445
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2015 год
№ п/п
Наименование организации
Вид общественных работ
Объем работы
Количество рабочих мест
Источник финанси-
рования
Продолжительность общественных работ
1.
Государственное учреждение «Аппарат акима Андреевского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области»

2015 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 желтоқсандағы N 445 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 желтоқсанда N 3033 болып тіркелді
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5) тармақшасына, 20 бабы 5 тармағына сәйкес «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданында 2015 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. 2015 жылға арналған қоса берілген ұйымдардың Тізімі, қоғамдық жұмыстардың көлемі, түрлері және қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. «Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізімге сәйкес қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды жіберуді іске асырсын.
4. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс белгіленсін:
жұмыс орын қажеттілігі тапсырылғандар санында – 209 адам;
жұмыс орын қажеттілігі бекітілген санында – 209 адам.
5. Қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыссызардың жалақысы Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 28 қарашасындағы «2015-2017 жылдарға арналған Республикалық бюджет туралы» Заңына сәйкес, ең төменгі жалақы көлемінде аудандық бюджет қаражатынан жүзеге асырылады.
6. Қоғамдық жұмыстардың шарттары: аптасына бес жұмыс күнімен ұзақтылығы 40 сағат, екі демалыс күні (сенбі,жексенбі), сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс бір сағат.
Жұмыс беруші мен қызметкер арасында жасалатын еңбек шарттарына сүйене отырып,еңбек шартымен қарастырылған, жұмыс уақытының икемді нысаны қолданылады. Еңбектің өзге шарттары Қазақстан Республикасының ағымдағы еңбек заңнамасымен реттеледі.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің орынбасары Д.А. Могуноваға жүктелсін.
8. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының әкімі
«КЕЛІСІЛДІ»
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы әділет департаменті
Мамлют ауданының әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
2014 жылғы 10 желтоқсан
«Қазақстан Республикасы әділет Министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысының әділет
департаменті» республикалық мемлекеттік
мекемесі
«Мамлют ауданының сот актілерін орындаудың
аумақтық бөлімі» филиалының басшысы
2014 жылғы 10 желтоқсан
«Қазақстан Республикасы құқықтық
қызмет көрсету және тіркеу қызметі комитетінің
«Солтүстік Қазақстан облысы бойынша
жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық»
республикалық мемлекеттік қазынлық
кәсіпорнының Мамлют аудандық филиалының
басқарушысы м.а.
2014 жылғы 10 желтоқсан
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
Ішкі істер департаменті
Мамлют ауданының ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
2014 жылғы 10 желтоқсан
«Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
Солтүстік Қазақстан облысының мәдениет,
мұрағаттар және құжаттамалар басқармасы
«Мамлют аудандық мұрағаты» коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің директоры
2014 жылғы 10 желтоқсан
Е. Бекшенов
Ә.Ғ.Нұралина
Б.С.Әбілқаирова
Ж.З.Бектасов
П.В. Мартынюк
О.Н. Рогачева
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 445 қаулысымен бекітілген
Қоғамдық жұмыстардың көлемі, түрлері, ұйымдардың және қаржыландыру көзінің 2015 жылға тізбесі
№ р/с
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрі
Жұмыстардың көлемі
Жұмыс орындарының саны
Қаржыландыру көзі
Қоғамдық жұмыстың ұзақтығы
1.
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Андреев ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка территории населенных пунктов 15000 метров квадратных, посадка деревьев 70 штук, скашивание травы вдоль дорог 15000 метров квадратных, побелка столбцов 100 штук, очистка снега 3500 метров кубических.
3
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
2. Оказание помощи по уходу за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения).
5 человек.
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
3. Оказание помощи в обработке документов
Обработка 850 документов
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
4. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
500 дворов
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
2.
Государственное учреждение «Аппарат акима Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Посадка 200 деревьев, уборка территорий 40000 метров квадратных, очистка снега 2500 метров кубических, скашивание травы вдоль дорог 15500 метров квадратных, вырубка ракиты 3500 метров квадратных. Побелка 100опор.
7
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
2. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг.
Обход 450дворов.
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
3. Оказание помощи в обработке документов.
Обработка 700 документов
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
4. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
Формирование 100 дел.
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
5. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок.
5000 метров квадратных.
2
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
3.
Государственное учреждение «Аппарат акима Краснознаменского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области»
1.Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Посадка 200 деревьев, уборка территории населенных пунктов от мусора 55000 метров квадратных, очистка снега 5000 метров кубических, побелка 200 столбов, скашивание травы 25000 метров квадратных, вырубка ракиты 8000 метров квадратных.
8
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
2.Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
Формирование 150 дел.
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
3.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Обход 600 дворов.
2
Районный бюджет
Не более 6 месяцев

1. Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету.
15000 шаршы метр елді-мекенді жерлердің аумағын жинау, 70 ағашты отырғызу, 100 дана тіреулерді ағарту, 3500 текше метр аумақты қар тазалау
3
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
2. Жалғыз басты ауыратын қарт адамдарға күтім бойынша көмектесу (азық-түлік, дәрі-дәрмек сатып алу, бөлмелерді жинау).
5 адам
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
3. Құжаттарды өндеуге көмектесу.
850 кұжатты өндеу
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
4. Үй шаруашылық санағында және шаруашылық кітаптарды құрестыруға көмек көрсету.
500 үйді аралап шығу
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
2.
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Белое ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
1.Аймақтарды көгалдандыру және көркейтуге көмек көрсету.
200 ағашты отырғызу, 40000 шаршы метр аумақты жинау, 2500 текше метр қар тазалау, 15500 шаршы метр жол жиегіндегі өсіп кеткен шөпті шабу, 5000 шаршы метр, 100 дана тіреулерді ағарту.
7
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
2.Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды құруына көмек көрсету.
450 үйді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
3. Құжаттарды өңдеуге көмектесу
700 құжатты өңдеу
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
4. Жұмыспен қамту мәселесі жөнінде және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауға қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету.
100 істі қалыптастыру
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
5.Зираттарды,қоқыс тастайтын жерлерді жайластыруға көмек көрсету.
5000 шаршы метр.
2
Аудандық
бюджет
6 айдан артық емес
3.
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Краснознамен ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
1.Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету.
200 ағаш отырғызу, 55000 шаршы метр елді мекенді жерлердің аумағын жинау, 5000 текше метр қар тазалау, 200 бағандарды ағарту, жол жиегіндегі 25000 шаршы метр шөпті шабу, 4000 шаршы метр талдарды шабу.
8
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
2. Жұмыспен қамту мәселесі жөнінде және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауға қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету.
150 істі қалыптастыру
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
3.Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды құруға қөмек
көрсету.
600 үйді аралап шығу
2
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
4.Құжаттарды өңдеуде және сақтауға дайындауда көмек көрсету.
150 істі қалыптастыру
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
4
4.
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Пригород ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
1.Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету
45000 шаршы метр аумақты жинау, 10000 текше метр қарын тазалау, 100 ағашты отырғызу, 160 тіреулерді ағарту, 50 қоршауларды ағарту 500 шаршы метр, жол жиегі бойындағы шөпті шабу 18000 шаршы метр, талдарды кесу 15 дана,гүл егетін жерлерді бөлу 200 шаршы метр, 150 шаршы метр талдарды шабу.
3
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
2. Жұмыспен қамту мәселесі жөнінде және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауға қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету.
85 істі қалыптастыру.
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
3. Қоқыстарды жинауда және мал зиратын жайластыруда көмек көрсету
10000 шаршы метр
1
Аудандық
бюджет
6 айдан артық емес

4. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
Формирование 150 дел.
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
4.
Государственное учреждение «Аппарат акима Пригородного сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области»
1.Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка территории от мусора 45000 метров квадратных, очистка снега 10000 метров кубических, посадка 100 деревьев, побелка 160 опор, побелка 50 заборов 500 метров квадратных, скашивание травы вдоль обочин 38000 метров квадратных, подрезка кустарников 15 штук разбивка клумб 200 метров квадратных, вырубка ракиты 100 м2
3
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
2.Оказание помощи
по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
Формирование 85 дел.
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
3.Оказание помощи в благоустройстве свалки и скотомогильника
10000 метров квадратных
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
4.Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Формирование 150дел
2
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
5. Оказание помощи в благоустройстве парков.
220 метров квадратных.
2
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
6.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг.
315 дворов
2
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
5.
Государственное учреждение «Аппарат акима города Мамлютка Северо-Казахстанской области»
1.Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий, оказание помощи в очистке скверов ,центральных площадей от снега.
Уборка от мусора 300000 метров квадратных, побелка 100 заборов, 140 опор, скашивание травы вдоль обочин 15200 метров квадратных, покраска 20 скамеек, вскапывание 36 клумб, подрезка 100 кустарников. Очистка снега-50000 метров кубических.
50
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
2. Оказание помощи в благоустройстве парков.
Уборка от мусора 5000 метров квадратных.
4
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
3.Оказание помощи в проведении мелиоративных работ, а также работ, связанных с весенними паводками.
Очистка 65 водопропускных труб от снега и мусора 330 метров квадратных.
10
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
4.Оказание помощи в формировании, обработке необходимых документов различных категорий населения, нуждающихся в социальной защите.
Оформление 1500 дел, помощь в работе с документами, ксерокопирование документов.
4
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
5. Оказание помощи в заготовке дров для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых
Заготовка дров 40 метров кубических
4
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
6.Оказание помощи в благоустройстве кладбищ
500 метров квадратных
5
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
7.Оказание помощи социально-уязвимым слоям населения в ремонте домов и квартир.
Ремонт 10 домов-700м2, ремонт 5 квартир-250м2
4
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
8.Оказание помощи в сборе налогов и других обязательных платежей в бюджет.
Обход 3000 домов
3
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
6.
Государственное учреждение «Аппарат акима Воскресеновского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области»
1.Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Посадка 50 деревьев, подрезка 50 деревьев, уборка населенных пунктов 18000 метров квадратных, побелка столбов 100 штук, разбивка клумб 200кв.м., скашивание травы вдоль дорог 2500 кв.м., прополка клумб 200 метров квадратных, уборка снега 2000 метров кубических.
8
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
2.Оказание помощи в ремонте и засыпке дорог в населенных пунктах
10000 метров квадратных
2
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
7.
Государственное учреждение «Аппарат акима Дубровинского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области»
1.Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Очистка снега 500 метров кубических, скашивание травы вдоль дорог 3500 метров квадратных, посадка саженцев 100 штук, разбивка цветников-200метров квадратных, разбивка клумб-200метров квадратных, побелка 200 опор, побелка заборов 1500 метров квадратных, уборка населенных пунктов от мусора 50000 метров квадратных, прополка клумб-200 метров квадратных.
6
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
2.Оказание помощи в заготовке дров, помощь в доставке и разгрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых.
Заготовка дров 70 метров кубических, помощь в доставке и разгрузке угля 50 тонн.
2
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
3.Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
Формирование 15 0 дел.
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
4.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг.
Обход 550 дворов.
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
8.
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызыласкерского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области»
1.Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.

4. Кұжаттарды өндеуде және сақтауға дайындындауда көмек көрсету.
150 істі қалыптастыру
2
Аудандық
бюджет
6 айдан артық емес
5. Саябақтарды көркейтуге көмек көрсету
220 шаршы метр
2
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
6.Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды құруға, көмек көрсету.
315 үйді аралап шығу.
2
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
5.
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлютка қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
1.Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету, орталықты қардан тазалауда көмек көрсету
300000 шаршы метр аумақты жинау, 100 қоршауды, 140 тіреулерді ағарту, жол жиегіндегі 15200 шаршы метр шөпті шабу, 20 орындықтарды сырлау, бүркекті тазалау, 36 гүл егетін жерді қазу, 100 ағашты кесу, ағарту,50000 текше метр қар тазалау
50
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
2.Саябақтарды көркейтуге көмектесу
5000 шаршы метр
4
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
3. Жер өңдеу жұмыстарын жүргізуде, сонымен бірге көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарда көмектесу.
65 сарқынды құбырларды және 330 шаршы метр қоқыстарды тазалау
10
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
4. Әлеуметтік қорғауға мұқтаж халықтың әр түрлі санаттарына қажетті құжаттарды өңдеуге көмектесу,
1500 істі ресімдеу, құжаттармен жұмыста көмектесу, құжаттарды көшірмелеу.
4
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
5. Халықтың аз қамтылған топтарына
және жалғыз басты жалғыз тұратын қарттарға отын даярлауға көмек көрсету.
Отын дайындау 20 текше метр
4
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
6. Зираттарды жайластыруға көмек көрсету
500 шаршы метр
5
Аудандық
бюджет
7. Тұрғын үйлер мен пәтерлерді жөндеуде халықтың әлеуметтік әлсіз топтарына көмек көрсету
10 үй - 700 шаршы метр жөндеу, 5 пәтер - 250 шаршы метр жөндеу.
4
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
8. Бюджетке салық және басқа міндетті төлемдерді жинауда көмек көрсету
3000 үйді аралау
3
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
6
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресенов ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
1. Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету
50 ағаштарды отырғызу, 50 ағашты кесу, 18000 шаршы метр елді мекенді жерлерді жинау, бағаналарды ағарту 100 дана, 200 шаршы метр гүл егетін жерлерді бөлу, 2500 шаршы метр жол жиегіндегі шөпті шабу, 200 шаршы метр гүл егетін жерлердің шөбін жұлу, 2000 текше метр қарды тазарту.
8
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
2. Елді – мекендерде жолдарды жөндеуде және тегістеуде көмек көрсету
10000 шаршы метр
2
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
7.
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Дубровное ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
1. Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету.
Қар тазалау 500 текше метр, 3500 шаршы метр жол бойындағы шөптерді жинау, жас ағаштарды отырғызу 100 дана, 200 метр - гүлзарларды бөлу,200 метр гүл егетін жерлерді бөлу, 200 тіреулерді ағарту 1500 шаршы метр қоршауды ағарту, 50000 шаршы метр елді – мекендерді қоқыстан тазарту, 200 шаршы метр гүлзарларды отау
6
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
2. Халықтың аз қамтылған топтарына және жалғыз басты жалғыз тұратын қарттарға отын дайындауға, көмірді жеткізуде және түсіруге көмек көрсету
Отын жеткізу 33 текше метр, көмірді жеткізуде және түсіруге көмектесу 40 тонна.
2
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
3. 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау мен жұмыспен қамту мәселелері жөнінде көмек көрсету.
150 істі қалыптастыру.
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
4. Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды кұруға қөмек көрсету.
550 үйді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
8.
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Қызыләскер ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
1.Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету.

Уборка территорий от мусора 15000 метров квадратных, скашивание травы вдоль дорог 3000 метров квадратных, побелка 35 опор, очистка снега 1000 метров кубических.
2
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
2.Оказание помощи в заготовке дров, для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых.
Заготовка дров 10 метров кубических.
2
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
9.
Государственное учреждение «Аппарат акима Ленинского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области»
1.Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка территорий 25000 метров квадратных, подрезка кустарников 200штук, побелка деревьев 30 штук , вскапывание клумб 2500 метров квадратных, скашивание травы вдоль дорог 4500 метров квадратных.
Очистка снега 1000 метров кубических, вырубка ракиты вдоль дорог 5000 метров квадратных.
4
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
2.Оказание помощи в текущем ремонте дорог в населенных пунктах. Засыпка ям и выбоин подручным материалом.
Засыпка ям и выбоин подручным материалом-50 метров квадратных
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
3.Оказание помощи в благоустройстве кладбищ
500 метров квадратных
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
4.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Обход 166 дворов
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
5.Оказание помощи в обработке документов.
Обработка 150 документов
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
6.Оказание помощи по уходу за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения).
4 человека
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
10
Государственное учреждение
«Аппарат акима Леденевского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области»
1.Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка территории 13000 метров квадратных, очистка снега 900 метров кубических.
8
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Новомихайловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области»
1.Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Очистка снега 6000 метров кубических, уборка территории 20000 метров квадратных, подрезка деревьев 50 штук.
9
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
2.Оказание в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг.
Обход 1460 дворов.
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
3.Оказание помощи в обработке документов.
Обработка 900 документов.
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
4.Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий
Формирование 200дел
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Становского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области»
1.Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка территории 45000 метров квадратных, посадка 200 деревьев, побелка 200 деревьев, скашивание травы 25000 метров квадратных,
уборка снега 1000 метров кубических.
6
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
2.Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
Формирование 100 дел.
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
3.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг.
Обход 400 дворов.
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
4.Оказание помощи в благоустройстве кладбищ
1000м2
1
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
13
Коммунального государственного учреждения "Мамлютский районный архив»управления культуры, архивов и документации Северо-Казахстанской области акимата Северо-Казахстанской области
1. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
Формирование 2250 дел.
4
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
14
Мамлютский районный филиал Республиканского государственного казенного предприятия «Центр по недвижимости по Северо-Казахстанской области» Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан
1.Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документов.
Обработка 450 дел
4
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
15
Государственное учреждение «Управление юстиции Мамлютского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
1. Оказание помощи в формировании, обработке необходимых документов и в проведении работ по ведению баз данных различных категорий населения, нуждающихся в социальной защите.
Оформление 2000 дел.
6
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
16
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Мамлютского района Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
1.Оказание помощи в обслуживании и документировании регистрации населения по месту постоянного жительства
Формирование 2000 дел.
4
Районный бюджет
Не более 6 месяцев
17
Филиал «Территориальный отдел судебных исполнителей Мамлютского района» Республиканского государственного учреждения «Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
1. Оказание помощи в работе с текущими и архивными документами в подшивке производства, доставка корреспонденции
1500 единиц корреспонденции
4
Районный бюджет
Не более 6 месяцев

Аумақтарды жинау 15000 шаршы метр, жол жиегіндегі шөпті шабу 3000 шаршы метр, 35 тіреулерді ағарту, 1000 текше метр қарды тазалау.
2
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
2. Халықтың аз камтылған топтарына және жалғыз басты тұратын қарттарға отын жеткізуге көмек көрсету.
10 текше метр отын жеткізу.
2
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
9.
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Ленин ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
1.Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету
25000 шаршы метр аумақтарды жинау, 200 дана жас ағаштарды кесу, 30 дана ағашты ағарту, 2500 шаршы метр гүлзарларды қазып алу, 45000 шаршы метр жол жиегіндегі шөпті шабу.
1000 текше метр қарды тазалау, 5000 шаршы метр жол бойындағы талдарды шабу.
4
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
2. Елді мекендердегі жолдарды ағымдағы жөндеуге көмектесу. Қолда бар материалдармен шұңқырларды және ойларды толтыру.
50 шаршы метр қол материалдарымен шұңқырларды толтыру.
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
3. Зираттарды жайластыруға көмек көрсету
500 шаршы метр
1
Аудандық
бюджет
6 айдан артық емес
4. Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды кұруға қөмек көрсету.
166 үйді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
5. Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
150 құжатты өңдеу.
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
6. Жалғыз басты ауыратын қарт адамдарға күтім бойынша көмектесу (азық-түлік, дәрі-дәрмек сатып алу, бөлмелерді жинау).
4 адам
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
10
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Леденев ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
1.Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету
13000 шаршы метр аумақты тазарту, 900 текше метр қарды тазалау.
8
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
11
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Новомихайлов ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
1.Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету
600 шаршы метр қарды тазалау, 20000 шаршы метр аумақты тазарту, 50 дана ағаштарды кесу.
9
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
2.Үй шаруашылығы санағында және шаруашылық кітаптарды құруға көмек көрсету.
1460 үйді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
3. Құжаттарды өндеуге көмектесу көмектесу.
900 құжаттарды өңдеу.
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
4. Мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау мен жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі көмек көрсету.
200 істі қалыптастыру.
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
12.
«Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Становое ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
1.Аймақтарды көгалдандыруда және көркейтуге көмек көрсету
45000 шаршы метр аумақтарды жинау, 200 ағаш отырғызу, 200 ағашты ағарту, 25000 шаршы метр шөп шабу, 1000 текше метр қар тазалау.
6
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
2. Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауға кажетті кұжаттарды жинауда көмек көрсету.
100 істі қалыптастыру.
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
3. Үй шаруашылығын санағында және шаруашылық кітаптарды құруға қөмек көрсету.
400 үйді аралап шығу.
1
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
4. Зираттарды жайластыруға көмек көрсету.
1000 шаршы метр.
1
Аудандық
бюджет
6 айдан артық емес
13.
«Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
Солтүстік Қазақстан облысының мәдениет,
мұрағаттар және құжаттамалар басқармасы
«Мамлют аудандық мұрағаты»
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды өңдеу және сақтау дайындығына көмек көрсету.
2250 істі қалыптастыру.
4
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
14.
«Қазақстан Республикасы құқықтық қызмет көрсету
және тіркеу қызметі комитетінің «Солтүстік Қазақстан
облысы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық»
республикалық мемлекеттік қазынлық кәсіпорнының
Мамлют аудандық филиалы
1. Құжаттарды өңдеу және сақтау дайындығына көмек көрсету.
450 істі қалыптастыру.
4
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
15.
«Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Әділет департаментінің Мамлют ауданының Әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
1. Әлеуметтік қорғауға мұқтаж тұрғындардың қажетті құжаттарын құру, өңдеу және әр түрлі санаттар бойынша мәліметтер базасын жүргізу бойынша жұмыстарды орындауға көмек көрсету.
2000 істі ресімдеу.
6
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
16.
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер департаментінің Мамлют ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Халықтың тұрақты мекен-жайы бойынша тіркеуін және құжаттауға, қызмет көрсетуге көмек көрсету.
2000 істі қалыптастыру
4
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес
17.
«Қазақстан Республикасы әділет Министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысының әділет департаменті»
республикалық мемлекеттік мекемесі
«Мамлют ауданының сот актілерін орындаудың
аумақтық бөлімі» филиалы
1. Ағымдағы және мұрағаттық құжаттар жұмысында, өндірістерді тіркеуге, хат-хабарларды жеткізуге көмек көрсету.
1500 бірлік хат-хабарлар
4
Аудандық бюджет
6 айдан артық емес