Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 1 июля 2014 года № 348. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 августа 2014 года № 2896. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 19 марта 2015 года N 12.1.7-1/518)

2014 жылға мектепке дейінгі тәрбиелеуге және оқытуға, жан басына шыққан қаржыландыру мен ата-аналардың төлемақы мөлшеріне мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 1 шілдедегі № 348 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 7 тамызда N 2896 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімі аппаратының 2015 жылғы 19 наурыздағы N 12.1.7-1/518 хаты)

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 19.03.2015 N 12.1.7-1/518).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Тайыншинском районе Северо-Казахстанской области на 2014 год.

Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімі аппаратының 19.03.2015 N 12.1.7-1/518 хаты).
"Білім беру туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағы 8-1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданында 2014 жылға мектепке дейінгі тәрбиелеуге және оқытуға, жан басына шыққан қаржыландыру мен ата-аналардың төлемақы мөлшеріне қоса берілген балабақшалар мен шағын орталықтар балынша мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Алданазарову Ж.Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Салтыков
Утвержден постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 01 июля 2014 года № 348
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Тайыншинском районе Северо-Казахстанской области на 2014 год
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных оргшанизациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Детские сады, финансируемые за счет трансфертов из республиканского бюджета
1
Коммунальное государственное казенное предприятие ясли- сад "Болашак" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области

2. Осы қаулының орындандалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің орынбасары Ж.Е. Алданазароваға жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Салтықов
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімнің 2014 жылдың 01 шілдедегі № 348 қаулысымен бекітілді
2014 жылға Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқытуға, жан басына шыққан қаржыландыру мен ата-аналардың төлемақы мөлшеріне мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі білім беру мен тәрбиелеу мекемесінің атауы
Мектепке дейінгі білім беру мен тәрбиелеу мекемесінің тәрбиеленушілер саны
Айына мектепке дейінгі мекемелерде жан басына шаққандағы қаржыландыру көлемі (теңге)
Айына мектепке дейінгі білім беру мен тәрбиелеу ата-аналар төлемінің көлемі (теңге)
Айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығынның орташа құны (теңге)
Республикалық бюджет трансферттері есебінен қаржыландырылатын балабақшалар
1
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Болашақ" бөбек-бақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын