Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей города для участия в сходе местного сообщества города Сергеевкка района Шал акына Северо-Казахстанской области
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 3 февраля 2014 года N 25/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 марта 2014 года N 2598. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 17 марта 2022 года № 19/9
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 17.03.2022 № 19/9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые Правила проведения раздельных сходов местного сообщества города Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области.
2. Утвердить количественный состав представителей жителей города для участия в сходе местного сообщества города Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XXV сессии
маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Е. Кузичева
Секретарь маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Н. Дятлов
Утверждены
решением маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 3 февраля 2014 года № 25/12
Правила
проведения раздельных сходов местного сообщества города Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области 1. Общее положение
1. Настоящие правила проведения раздельных сходов местного сообщества города Сереевка района Шал акына Северо-Казахстанской области разработаны в соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" и устанавливают правила проведения раздельных сходов местного сообщества жителей города Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области.

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сергеевка қаласында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын қала тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы N 25/12 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 7 наурызда N 2598 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2022 жылғы 17 наурыздағы № 19/9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 17.03.2022 № 19/9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтарындағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-3-бабы 6-тармағына және "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Үлгі қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса берілген Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сергеевка қаласында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу Қағидалары бекітілсін.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сергеевка қаласының жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын қала тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихаты
XXV сессиясының төрағасы
Е. Кузичева
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы
мәслихатының хатшысы
Н. Дятлов
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
2014 жылғы 3 ақпандағы
№ 25/12 шешімімен бекітілген
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сергеевка қаласында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу Қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сергеевка қаласы бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу Қағидалары "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 39-3-бабы 6-тармағына, "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 қаулысына сәйкес әзірленді және Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сергеевка қаласы тұрғындарының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын белгілейді.

2. Раздельный сход местного сообщества жителей города (далее – раздельный сход) на территории города Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области созывается и проводится с целью избрания представителей для участия в сходе местного сообщества.
2. Правила проведения раздельных сходов
3. Раздельный сход созывается акимом города Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области.
Проведение раздельного схода допускается при наличии положительного решения акима района Шал акына Северо-Казахстанской области на проведение схода местного сообщества.
4. О времени, месте созыва раздельных сходов и обсуждаемых вопросах население местного сообщества оповещается не позднее, чем за десять календарных дней до дня его проведения через средства массовой информации или иными способами.
5. Проведение раздельного схода в пределах города Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области организуется акимом города Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области.
6. Перед открытием раздельного схода проводится регистрация присутствующих жителей города Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области имеющих право в нем участвовать.
7. Раздельный сход открывается акимом города Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области или уполномоченным им лицом.
Председателем раздельного схода является аким города Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области или уполномоченное им лицо.
Для оформления протокола раздельного схода открытым голосованием избирается секретарь.

2. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сергеевка қаласы аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындары (бұдан әрі - бөлек жиын) жергілікті қоғамдастықтың жиынына қатысу үшін өкілдерді сайлау мақсатында шақырылады және өткізіледі.
2. Бөлек жиындарды өткізу қағидалары
3. Бөлек жиынды Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сергеевка қаласының әкімі шақырады.
Бөлек жиынды Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің жергілікті қоғамдастық жиынын өткізуге оң шешімі бар болған жағдайда өткізуге болады.
4. Жергілікті қоғамдастық халқы бөлек жиындардың шақырылу уақыты, орны және талқыланатын мәселелер туралы бұқаралық ақпарат құралдары арқылы немесе өзге де тәсілдермен өткізілетін күнге дейін күнтізбелік он күннен кешіктірілмей хабардар етіледі.
5. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сергеевка қаласы шегінде бөлек жиынды өткізуді Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сергеевка қаласының әкімі ұйымдастырады.
6. Бөлек жиынды ашу алдында Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сергеевка қаласының қатысып отырған және оған қатысуға құқығы бар тұрғындарын тіркеу жүргізіледі.
7. Бөлек жиынды Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сергеевка қаласының әкімі немесе ол уәкілеттік берген тұлға ашады.
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сергеевка қаласының әкімі немесе ол уәкілеттік берген тұлға бөлек жиынның төрағасы болып табылады.
Бөлек жиынның хаттамасын рәсімдеу үшін ашық дауыс берумен хатшы сайланады.

8. Кандидатуры представителей жителей города Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области для участия в сходе местного сообщества выдвигаются участниками раздельного схода в соответствии с количественным составом утвержденным маслихатом района Шал акына Северо-Казахстанской области.
9. Голосование проводится открытым способом, персонально по каждой кандидатуре. Избранными считаются кандидаты, набравшие наибольшие голоса участников раздельного схода.

8. Жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сергеевка қаласы өкілдерінің кандидатураларын Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатымен бекітілген сандық құрамға сәйкес бөлек жиынның қатысушылары ұсынады.
9. Дауыс беру ашық түрде әрбір кандидатура бойынша дербес жүргізіледі. Бөлек жиын қатысушыларының ең көп дауыстарына ие болған кандидаттар сайланған болып есептеледі.

10. На раздельном сходе ведется протокол, который подписывается председателем и секретарем и передается в аппарат акима города Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области.
Приложение
к решению маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 3 февраля 2014 года № 25/12
Количественный состав представителей жителей города Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области для участия в сходе местного сообщества

10. Бөлек жиында хаттама жүргізіледі, оған төраға мен хатшы қол қояды және Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сергеевка қаласы әкімінің аппаратына беріледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
2014 жылғы 3 ақпандағы № 25/12
шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сергеевка қаласының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын қала тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы