О внесении изменений и дополнений в решение ХIХ сессии областного маслихата V созыва от 9 декабря 2013 года № 194-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение областного маслихата Атырауской области от 10 апреля 2014 года № 236-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 мая 2014 года № 2908. Утратило силу решением областного маслихата Атырауской области от 13 марта 2015 года № 367-V
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Ескерту. Утратило силу решением областного маслихата Атырауской области от 13.03.2015 № 367-V.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и  Постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2014 года № 293 "О корректировке показателей республиканского бюджета на 2014 год и о внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014 – 2016 годы"", областной маслихат V созыва на очередной XХІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХIХ сессии областного маслихата от 9 декабря 2013 года № 194-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2832, опубликовано 11 января 2014 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
цифры "131 739 280" заменить цифрами "138 604 588";
цифры "58 459 294" заменить цифрами "57 052 183";
цифры "72 696 007" заменить цифрами "80 968 426";
цифры "144 319 461" заменить цифрами "150 536 288";
цифры "3 086 931" заменить цифрами "3 139 428";
цифры "3 974 560" заменить цифрами "4 027 057";
цифры "4 159 800" заменить цифрами "4 808 281";
цифры "4 177 800" заменить цифрами "4 826 281";
цифры "-19 826 912" заменить цифрами "-19 879 409";
цифры "19 826 912" заменить цифрами "19 879 409";
в пункте 8:
цифры "1 628 237" заменить цифрами "2 254 476";
цифры "50 000" заменить цифрами "200 000";
цифры "7 299 507" заменить цифрами "7 518 892";

V шақырылған облыстық мәслихаттың ХIХ сессиясының 2013 жылғы 9 желтоқсандағы 194-V "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 236-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 мамырда № 2908 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 13 наурыздағы № 367-V шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 13.03.2015 № 367-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 1 сәуірдегі № 293 "2014 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "2014 – 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына сәйкес, V шақырылған облыстық мәслихат кезекті ХХІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың ХIХ сессиясының 2013 жылғы 9 желтоқсандағы 194-V "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2832 рет санымен тіркелген 2014 жылғы 11 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
"131 739 280" деген сандар "138 604 588" деген сандармен ауыстырылсын;
"58 459 294" деген сандар "57 052 183" деген сандармен ауыстырылсын;
"72 696 007" деген сандар "80 968 426" деген сандармен ауыстырылсын;
"144 319 461" деген сандар "150 536 288" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 086 931" деген сандар "3 139 428" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 974 560" деген сандар "4 027 057" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 159 800" деген сандар "4 808 281" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 177 800" деген сандар "4 826 281" деген сандармен ауыстырылсын;
"-19 826 912" деген сандар "-19 879 409" деген сандармен ауыстырылсын;
"19 826 912" деген сандар "19 879 409" деген сандармен ауыстырылсын;
8-тармақта:
"1 628 237" деген сандар "2 254 476" деген сандармен ауыстырылсын;
"50 000" деген сандар "200 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 299 507" деген сандар "7 518 892" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "8 468" заменить цифрами "8 675";
дополнить строками следующего содержания:
"21 600 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
10 881 тысяч тенге - на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
1 622 098 тысяч тенге - на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
17 952 тысяч тенге - на увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования;
88 020 тысяч тенге - на увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального образования;
4 574 тысяч тенге - на увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов;
8 860 тысяч тенге - на поддержку использования возобновляемых источников энергии;
2 500 000 тысяч тенге - на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;"
в пункте 10:
цифры "3 038 256" заменить цифрами "3 136 286";
цифры "2 500 000" заменить цифрами "1 347 430";
дополнить строками следующего содержания:
"114 206 тысяч тенге - на строительство объекта здравоохранения;
900 815 тысяч тенге - на реконструкцию дороги в аэропорт и площади перед аэровокзалом со стоянками в городе Атырау. На реконструкцию дороги в аэропорт в городе Атырау;
251 755 тысяч тенге – на реконструкцию дороги в аэропорт и площади перед аэровокзалом со стоянками в городе Атырау. На реконструкцию площади перед аэровокзалом со стоянками и моста через канал в городе Атырау;
282 436 тысяч тенге - на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020";
929 492 тысяч тенге - на реализацию проекта в рамках XI Форума межрегионального сотрудничества Казахстана и России;
648 993 тысяч тенге - на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций;"
в пункте 11:
цифры "6 031 171" заменить цифрами "7 013 114", в том числе:
цифры "609 393" заменить цифрами "622 930";
цифры "1 629 159" заменить цифрами "2 545 068";
цифры "2 361 167" заменить цифрами "2 413 664";
в пункте 14:
цифры "50 000" заменить цифрами "34 901";
цифры "6 299" заменить цифрами "63 299";
цифры "1 186 220" заменить цифрами "2 186 220";
дополнить строками следующего содержания

"8 468" деген сандар "8 675" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 21 600 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 10 881 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 1 622 098 мың теңге;
техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға – 17 952 мың теңге;
техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға – 88 020 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға – 4 574 мың теңге;
жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға – 8 860 мың теңге;
көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға – 2 500 000 мың теңге;"
10-тармақта:
"3 038 256" деген сандар "3 136 286" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 500 000" деген сандар "1 347 430" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"денсаулық сақтау объектісін салуға – 114 206 мың теңге;
Атырау қаласында әуежай жолын және аэровокзал алдындағы алаңды тұрағымен қайта жаңғыртуға. Атырау қаласында әуежай жолын қайта жаңғыртуға – 900 815 мың теңге;
Атырау қаласында әуежай жолын және аэровокзал алдындағы алаңды тұрағымен қайта жаңғыртуға. Атырау қаласында аэровокзал алаңын тұрағымен және канал арқылы өтетін көпірді қайта жаңғыртуға – 251 755 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы-2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға – 282 436 мың теңге;
Қазақстан мен Ресей арасындағы ХІ өңіраралық ынтымақтастық форумының шеңберінде жобаны іске асыруға – 929 492 мың теңге;
мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға – 648 993 мың теңге;"
11-тармақта:
"6 031 171" деген сандар "7 013 114" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
"609 393" деген сандар "622 930" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 629 159" деген сандар "2 545 068" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 361 167" деген сандар "2 413 664" деген сандармен ауыстырылсын;
14-тармақта:
"50 000" деген сандар "34 901" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 299" деген сандар "63 299" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 186 220" деген сандар "2 186 220" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

"10 968 тысяч тенге - на установку и содержание интернет сети аппаратам сельских округов и школам Курмангазинского района;
233 100 тысяч тенге - на капитальный ремонт объектов образования;
97 500 тысяч тенге – на установку пожарной сигнализации в учреждениях образования;
20 000 тысяч тенге - на обеспечение жильем отдельных категорий граждан;
170 000 тысяч тенге - на приобретение специальной техники для жилищно-коммунального хозяйства;
26 300 тысяч тенге - на текущее содержание учреждений культуры;
100 000 тысяч тенге – на текущий и капитальный ремонт памятников участникам Великой Отечественной Войны к празднованию 70-летия Победы;
24 789 тысяч тенге – на фонд оплаты труда медицинских работников и затраты на оказание консультативно-диагностических услуг гражданам в период прохождения призывной комиссии;"
в пункте 15:
цифры "2 534 456" заменить цифрами "2 530 976";
цифры "3 697 378" заменить цифрами "3 660 378";
цифры "62 498" заменить цифрами "76 128";
дополнить строками следующего содержания:
"3 794 тысяч тенге - на развитие коммунального хозяйства;
110 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации на строительство объекта образования;
29 281 тысяч тенге – на строительство административного здания аппарата акима Алмалинского сельского округа Махамбетского района;"
дополнить пунктом 22 следующего содержания:

"Құрманғазы аудандық ауылдық округ аппараттары мен мектептеріне интернет желісін қондыруға және ұстауға – 10 968 мың теңге;
білім беру нысандарын күрделі жөндеуге – 233 100 мың теңге;
білім беру мекемелерінде өрттік дабыл қаққыш орнатуға – 97 500 мың теңге;
азаматтардың жекелеген топтарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 20 000 мың теңге;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласына арнайы техника сатып алуға – 170 000 мың теңге;
мәдениет ұйымдарын ағымдағы ұстауға – 26 300 мың теңге;
Жеңістің 70 жылдық мерекесіне орай Ұлы Отан соғысына қатысушыларға арналған ескерткіштерді ағымдағы және күрделі жөндеуге – 100 000 мың теңге;
әскерге шақыру комиссиясынан өту кезеңінде азаматтарға консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсетуге арналған шығындар мен медициналық қызметкерлердің еңбек ақы қорына – 24 789 мың теңге;"
15-тармақта:
"2 534 456" деген сандар "2 530 976" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 697 378" деген сандар "3 660 378" деген сандармен ауыстырылсын;
"62 498" деген сандар "76 128" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 3 794 мың теңге;
білім беру нысанының құрылысын салуға жобалау-сметалық құжаттама жасақтауға – 110 мың теңге;
Махамбет ауданы Алмалы селолық округі әкімі аппаратының әкімшілік ғимаратының құрылысына – 29 281 мың теңге;"
келесі мазмұндағы 22 тармақпен толықтырылсын:

"22. Произведенные кассовые расходы по специфике 431 "Строительство новых объектов и реконструкция имеющихся объектов" программы 8 1 271 016 "Развитие объектов культуры" в сумме 570 254 014 тенге перенести на специфику 431 "Строительство новых объектов и реконструкция имеющихся объектов" программы 13 9 271 048 "Реализация проектов в рамках XI Форума межрегионального сотрудничества Казахстана и России."

"22. 8 1 271 016 "Мәдениет объектілерін дамыту" бағдарламасының 431 "Жаңа объектілерді салу және қолдағы объектілерді реконструкциялау" ерекшелігі бойынша жұмсалған 570 254 014 теңге кассалық шығындары 13 9 271 048 "Қазақстан мен Ресейдің өңіраралық ынтымақтастығының ХІ форумының шеңберінде жобаларды іске асыру" бағдарламасының 431 "Жаңа объектілерді салу және қолдағы объектілерді реконструкциялау" ерекшелігіне жылжытылсын."

036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
2411
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
763740
4
Поликлиники
7987511
253
Управление здравоохранения области
7987511
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
662596
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
188248
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и  амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
7008837
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
127830
5
Другие виды медицинской помощи
553916
253
Управление здравоохранения области
553916
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
530664
029
Областные базы спецмедснабжения
23252
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2919361
253
Управление здравоохранения области
1708125
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
68146
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
127420
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
60289
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
35235
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
30652
033
Капитальные расходы медицинских  организаций здравоохранения
1386383
271
Управление строительства области
1211236
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1169828
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
41408
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1466382
1
Социальное обеспечение
936434
256
Управление координации занятости и социальных программ области
674216
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
99952
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)

036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды  тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
2411
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
763740
4
Емханалар
7987511
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7987511
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
662596
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
188248
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
7008837
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен  қамтамасыз ету
127830
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
553916
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
553916
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
530664
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
23252
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2919361
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1708125
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68146
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
127420
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
60289
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
35235
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
30652
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1386383
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1211236
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1169828
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу
41408
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1466382
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
936434
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
674216
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
99952
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

283530
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
80251
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
210483
261
Управление образования области
259318
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
221768
037
Социальная реабилитация
37550
271
Управление строительства области
2900
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
2900
2
Социальная помощь
320859
256
Управление координации занятости и социальных программ области
320859
003
Социальная поддержка инвалидов
288378
049
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
21600
050
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
10881
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
209089
256
Управление координации занятости и социальных программ области
109450
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
86526
007
Капитальные расходы государственного органа
3000
017
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
8675
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
8659
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2590
263
Управление внутренней политики области
36573
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
36573
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
15191
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
15191
298
Управление государственной инспекции труда области
47875
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне

283530
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
80251
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
210483
261
Облыстың білім басқармасы
259318
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
221768
037
Әлеуметтік сауықтандыру
37550
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2900
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
2900
2
Әлеуметтiк көмек
320859
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
320859
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
288378
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
21600
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10881
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
209089
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
109450
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86526
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3000
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8675
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8659
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2590
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
36573
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
36573
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
15191
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15191
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
47875
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер

53146
003
Капитальные расходы государственного органа
414
010
Государственная поддержка племенного животноводства
251049
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
74530
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
84156
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
38400
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
90000
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
23208
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
9900
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
6000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
357
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
35119
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
38114
719
Управление ветеринарии области
14560
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14560
2
Водное хозяйство
250782
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
250782
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
250782
3
Лесное хозяйство
81448
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
81448
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
76448
006
Охрана животного мира
5000
5
Охрана окружающей среды
225783
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
151811
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
49198
008
Проведение мероприятий по охране окружающей среды
90613
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

53146
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
414
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
251049
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
74530
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
84156
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
38400
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
90000
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
23208
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
9900
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
6000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
357
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
35119
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
38114
702
Облыстық ветеринария басқармасы
14560
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14560
2
Су шаруашылығы
250782
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
250782
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
250782
3
Орман шаруашылығы
81448
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
81448
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
76448
006
Жануарлар дүниесін қорғау
5000
5
Қоршаған ортаны қорғау
225783
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
151811
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49198
008
Қоршаған ортаны қорғау жөнінде іс-шаралар өткізу
90613
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

2500000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2186220
13
Прочие
7958229
9
Прочие
7958229
257
Управление финансов области
1841265
012
Резерв местного исполнительного органа области
653830
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1187435
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
1380777
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
1380777
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1447892
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
66790
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
62800
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
9951
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1193804
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках  программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
40000
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020
61547
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
13000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
409653
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
409653
269
Управление по делам религий области
162765
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
69720
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
93045
271
Управление строительства области
2553476
048
Реализация проектов в рамках XI Форума межрегионального сотрудничества Казахстана и России
1802794
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020 года"
295073
078
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
170382
084

2500000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2186220
13
Басқалар
7958229
9
Басқалар
7958229
257
Облыстың қаржы басқармасы
1841265
012
Облыстың жергілікті атқарушы органының резервi
653830
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
1187435
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1380777
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
1380777
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
1447892
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66790
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
62800
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
9951
010
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1193804
011
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
40000
012
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
61547
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
13000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
409653
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
409653
269
Облыстың дін істері басқармасы
162765
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69720
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
93045
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2553476
048
Қазақстан мен Ресейдің өңіраралық ынтымақтастығының ХІ форумының шеңберінде жобаларды іске асыру
1802794
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
295073
078
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
170382
084