О внесении изменений и дополнений в решение ХIХ сессии областного маслихата V созыва от 9 декабря 2013 года № 194-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 10 октября 2014 года № 323-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 октября 2014 года № 3016. Утратило силу решением областного маслихата Атырауской области от 13 марта 2015 года № 367-V
Сноска. Утратило силу решением областного маслихата Атырауской области от 13.03.2015 № 367-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2014-2016 годы, областной маслихат V созыва на внеочередной XХVІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХIХ сессии областного маслихата от 9 декабря 2013 года № 194-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2832, опубликовано 11 января 2014 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
цифры "139 394 441" заменить цифрами "140 712 977";
цифры "57 110 714" заменить цифрами "58 676 269";
цифры "1 110 938" заменить цифрами "1 273 741";
цифры "151 729 534" заменить цифрами "152 334 569";
цифры "3 135 317" заменить цифрами "3 290 817";
цифры "4 027 057" заменить цифрами "4 184 057";
цифры "891 740" заменить цифрами "893 240";
цифры "4 394 288" заменить цифрами "4 952 288";
цифры "4 412 288" заменить цифрами "4 970 288";
цифры "-19 864 698" заменить цифрами "-19 864 697";
цифры "19 864 698" заменить цифрами "19 864 697";
цифры "891 194" заменить цифрами "891 195";
в пункте 12:
цифры "214 248" заменить цифрами "171 125";
в пункте 14:
цифры "23 100" заменить цифрами "30 187";
цифры "248 255" заменить цифрами "242 017";
в строке "на разработку проектно-сметной документации для капитального ремонта и на капитальный ремонт дома культуры сельского округа Тушыкудык Исатайского района" цифры "100 000" заменить цифрами "24 000";

V шақырылған облыстық мәслихаттың ХIХ сессиясының 2013 жылғы 9 желтоқсандағы 194-V "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 қазандағы № 323-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 қазанда № 3016 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 13 наурыздағы № 367-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 13.03.2015 № 367-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігінің 2014-2016 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, V шақырылған облыстық мәслихат кезектен тыс ХХVI сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың ХIХ сессиясының 2013 жылғы 9 желтоқсандағы 194-V "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2832 рет санымен тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
"139 394 441" деген сандар "140 712 977" деген сандармен ауыстырылсын;
"57 110 714" деген сандар "58 676 269" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 110 938" деген сандар "1 273 741" деген сандармен ауыстырылсын;
"151 729 534" деген сандар "152 334 569" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 135 317" деген сандар "3 290 817" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 027 057" деген сандар "4 184 057" деген сандармен ауыстырылсын;
"891 740" деген сандар "893 240" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 394 288" деген сандар "4 952 288" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 412 288" деген сандар "4 970 288" деген сандармен ауыстырылсын;
"-19 864 698" деген сандар "-19 864 697" деген сандармен ауыстырылсын;
"19 864 698" деген сандар "19 864 697" деген сандармен ауыстырылсын;
"891 194" деген сандар "891 195" деген сандармен ауыстырылсын;
12-тармақта:
"214 248" деген сандар "171 125" деген сандармен ауыстырылсын;
14-тармақта:
"23 100" деген сандар "30 187" деген сандармен ауыстырылсын;
"248 255" деген сандар "242 017" деген сандармен ауыстырылсын;
"Исатай ауданы Тұшықұдық селолық округіндегі мәдениет үйін күрделі жөндеуге арналған жобалау-сметалық құжаттама жасақтау үшін және күрделі жөндеуге" деген жолдағы "100 000" деген сандар "24 000" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "41 000" заменить цифрами "0";
цифры "4 000" заменить цифрами "3 600";
в пункте 16:
цифры "669 518" заменить цифрами "135 224";
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, промышленности и развития предпринимательства (А. Жубанов).

"41 000" деген сандар "0" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 000" деген сандар "3 600" деген сандармен ауыстырылсын;
16-тармақта:
"669 518" деген сандар "135 224" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, өнеркәсіп және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ә. Жұбанов) жүктелсін.

320859
003
Социальная поддержка инвалидов
288378
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
21600
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
10881
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
215988
256
Управление координации занятости и социальных программ области
116349
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
86526
007
Капитальные расходы государственного органа
3000
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
8675
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
8659
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2590
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
6899
263
Управление внутренней политики области
36573
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
36573
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
15191
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
15191
298
Управление государственной инспекции труда области
47875
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
46661
003
Капитальные расходы государственного органа
1214
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
17113867
1
Жилищное хозяйство
9073683
256
Управление координации занятости и социальных программ области
13790
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13790
261
Управление образования области
103436
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
103436
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

320859
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
288378
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
21600
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10881
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
215988
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
116349
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86526
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3000
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8675
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8659
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2590
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6899
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
36573
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
36573
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
15191
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15191
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
47875
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
46661
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1214
07
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық
17113867
1
Тұрғын-үй шаруашылығы
9073683
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
13790
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13790
261
Облыстың білім басқармасы
103436
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
103436
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

55846
003
Капитальные расходы государственного органа
414
010
Государственная поддержка племенного животноводства
324466
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
57471
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
125156
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
9264
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
101572
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
20943
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
144
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
357
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
28112
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
201602
719
Управление ветеринарии области
60789
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10275
003
Капитальные расходы государственного органа
2500
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
9900
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
38114
2
Водное хозяйство
250782
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
250782
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
250782
3
Лесное хозяйство
91448
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
91448
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
86448
006
Охрана животного мира
5000
5
Охрана окружающей среды
196811
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
175811
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне

55846
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
414
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
324466
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
57471
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
125156
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
9264
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
101572
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
20943
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
144
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
357
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
28112
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
201602
719
Облыстық ветеринария басқармасы
60789
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10275
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2500
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
9900
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
38114
2
Су шаруашылығы
250782
279
Облыстың энергетика және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық басқармасы
250782
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
250782
3
Орман шаруашылығы
91448
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
91448
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
86448
006
Жануарлар дүниесін қорғау
5000
5
Қоршаған ортаны қорғау
196811
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
175811
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

5814080
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
72793
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
2500000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3241287
13
Прочие
6788016
9
Прочие
6788016
257
Управление финансов области
1322659
012
Резерв местного исполнительного органа области
135224
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1187435
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
45544
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
45544
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1438667
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
67565
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
52800
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
9951
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1193804
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
62730
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020
38817
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
13000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
439653
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
439653
269
Управление по делам религий области
171620
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
66700
003
Капитальные расходы государственного органа
420
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

5814080
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72793
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
2500000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3241287
13
Басқалар
6788016
9
Басқалар
6788016
257
Облыстың қаржы басқармасы
1322659
012
Облыстың жергілікті атқарушы органының резервi
135224
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
1187435
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
45544
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
45544
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
1438667
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67565
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
52800
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
9951
010
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1193804
011
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
62730
012
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
38817
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
13000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
439653
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
439653
269
Облыстың дін істері басқармасы
171620
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66700
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
420
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары