О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 17-3 "О районном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 3 декабря 2014 года № 25-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 декабря 2014 года № 3052. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 22 мая 2015 года № 29-5
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 22.05.2015 № 29-5.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 17-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2833, опубликовано в газете "Кен Жылой" 23 января 2014 года) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1 в подпункте 1):
цифры "12 998 547" заменить цифрами "12 167 044";
цифры "3 454 563" заменить цифрами "3 504 175";
в подпункте 2):
цифры "13 082 838" заменить цифрами "12 251 335";
дополнить пунктом 15 следущего содержания:

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 17-3 "2014–2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2014 жылғы 3 желтоқсандағы № 25-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 желтоқсанда № 3052 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 мамырдағы № 29-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 22.05.2015 № 29-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 17-3 "2014–2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне №2833 санымен тіркелген, 2014 жылғы 23 қаңтардағы "Кең Жылой" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
"12 998 547" деген сандар "12 167 044" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 454 563" деген сандар "3 504 175" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"13 082 838" деген сандар "12 251 335" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 15 тармақпен толықтырылсын:

"15. Произведенные кассовые расходы по специфике 159 "Оплата прочих услуг и работ" программы 6 451 011 "Оплата услуг по зачислению, выплате доставке пособий и других социальных выплат" подпрограммы 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета" в сумме 16 000 тенге, перенести на специфику 159 "Оплата прочих услуг и работ" подпрограммы 015 "За счет средств местного бюджета."
2. Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

"15. 6 451 011 "Жәрдемақыларды және басқада әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу" бағдарламасының 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламасыннан 159 "Өзге де қызметтер мен жұмыстарға ақы төлеу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 16 000 теңге кассалық шығындары 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" кіші бағдарламасының 159 "Өзге де қызметтер мен жұмыстарға ақы төлеу" ерекшелігіне жылжытылсын."
2. Көрсетілген шешімге 1, 4-қосымшалар осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по бюджету, финансам, экономике и развитию предпринимательства (Б. Султанов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель XХV сессии
районного маслихата
Б. Конарбай
Секретарь районного маслихата М. Кенганов
Приложение 1 к решению XХV сессии районного маслихата от 3 декабря 2014 года № 25-1
Приложение 1 к решению XVІІ сессии районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 17-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Уточненный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, тысяча тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Б. Сұлтанов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың ХXV
cессиясының төрағасы
Б. Қонарбай
Аудандық мәслихат хатшысы М. Кенғанов
2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы ХVII сессиясының № 17-3 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға нақтыланған бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

1070
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
15005
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
530
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
86920
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
19253
037
Строительство и реконструкция объектов образования
19253
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
171947
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
143907
002
Программа занятости
46060
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2700
005
Государственная адресная социальная помощь
1043
006
Оказание жилищной помощи
300
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
30097
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3712
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22583
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
27408
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9850
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
154
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26505
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24333
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1260
021
Капитальные расходы государственного органа
522
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
390
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1535
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1535
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2657572
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
38001
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов

1070
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
15005
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтамасыз етумен қамту
530
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
86920
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
19253
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
19253
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
171947
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
143907
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
46060
004
Ауылдық жерлерде тұратын білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2700
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1043
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
300
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
30097
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3712
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
22583
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
27408
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
9850
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
154
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26505
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды, жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24333
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1260
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
522
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
390
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1535
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1535
07
Тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы
2657572
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
38001
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау