О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 10 декабря 2013 года № 156-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 25 июля 2014 года № 205-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 08 августа 2014 года № 2960. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 20 марта 2015 года № 250-V
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 20.03.2015 № 250-V.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и рассмотрев постановление районного акимата от 23 июля 2014 года № 125 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 10 декабря 2013 года № 156-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 2841, опубликованное 23 января 2014 года в газете "Нарын таңы ) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 552 634" заменить цифрами "4 715 434";
цифры "1 199 439" заменить цифрами "1 203 650";
цифры "7 578" заменить цифрами "30 669";
цифры "2 901" заменить цифрами "931";
цифры "3 342 716" заменить цифрами "3 480 184";
в подпункте 2):
цифры "4 588 080" заменить цифрами "4 750 880";
в подпункте 3) изложить в следующей редакций:
чистое бюджетное кредитование – 28 518 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 30 558 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 040 тысяч тенге;
в подпункте 5):
цифры "-66 004" заменить цифрами "-63 964";
в подпункте 6) изложить в следующей редакций:
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–63 964 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 30 558 тысяч тенге;
погашение займов – 2 040 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 35 446 тысяч тенге;
2) в пункте 3:
цифры "16 388" заменить цифрами "15 149";
3) в пункте 5:
цифры "43 840" заменить цифрами "87 400";
дополнить строками следующего содержания:
6 000 тысяч тенге – на приобретение автотранспорта для перевоза детей;
345 тысяч тенге - на возмещение коммунальных расходов ветеранам Великой Отечественной Войны;

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы №156-V "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 шілдедегі № 205-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 08 тамызда № 2960 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 250-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 20.03.2015 № 250-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2014 жылғы 23 шілдедегі № 125 қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 156-V "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2841 санымен тіркелген, "Нарын таңы" газетінің 2014 жылғы 23 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
"4 552 634" деген сандар "4 715 434" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 199 439" деген сандар "1 203 650" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 578" деген сандар "30 669" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 901" деген сандар "931" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 342 716" деген сандар "3 480 184" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"4 588 080" деген сандар "4 750 880" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
таза бюджеттік кредиттеу - 28 518 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 30 558 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 040 мың теңге;
5) тармақшасында:
"-66 004" деген сандар "-63 964" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 63 964 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 30 558 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 040 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 35 446 мың теңге;
2) 3-тармақта:
"16 388" деген сандар "15 149" деген сандармен ауыстырылсын;
3) 5-тармақта:
"43 840" деген сандар "87 400" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"балаларды тасымалдау үшін автокөлік сатып алуға – 6 000 мың теңге;
Ұлы Отан Cоғысының ардагерлеріне коммуналдық шығындарын өтеуге – 345 мың теңге;

12 000 тысяч тенге - на приобретение квартир ветеранам Великой Отечественной Войны;
24 135 тысяч тенге – на материально-техническое оснащение учреждений образования;
849 тысяч тенге – на ремонт обьектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020;
10 000 тысяч тенге – на водообеспечение населенных пунктов;
4) в пункте 6:
цифры "467 798" заменить цифрами "464 392";
цифры "518 200" заменить цифрами "519 424";
дополнить строками следующего содержания:
8 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации для строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры и на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры для жилищного строительство;
36 000 тысяч тенге – на разработку проектно - сметной документации и реконструкция уселения бровки дамбы канала Акай с углублением котлована Манаш Исатайского района;
2. Приложение 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, развитию предпринимательства, аграрных вопросов и экологии (С.Кабделов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Исполняющий обязанности
председателя очередной XXIV
сессии районного маслихат
Секретарь районного маслихата:             Ж. Кадимов
Утверждено решением
Исатайского районного маслихата
от 10 декабря 2013 года №156-V
Приложение 1
Приложение 1
утверждено решением
Исатайского районного маслихата
от 25 июля 2014 года № 205-V
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Под класс
Наименование
I.Доходы

Ұлы Отан Соғысының ардагерлеріне пәтер сатып алып беруге –12 000 мың теңге;
білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жабдықтауға– 24 135 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде обьектілерді жөндеуге – 849 мың теңге;
елді мекендерді сумен қамту үшін – 10 000 мың теңге."
4) 6-тармақта:
"467 798" деген сандар "464 392" деген сандармен ауыстырылсын;
"518 200" деген сандар "519 424" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"тұрғын үй құрылысы үшін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға арналған жобалау-сметалық құжаттама жасақтау үшін және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға - 8000 мың теңге;
Исатай ауданындағы Манаш котлованын тереңдете отырып Акай каналы дамбасының жанын күшейтуге жобалық-сметалық құжаттамасын жасақтауға және қайта жаңғыртуға – 36 000 мың теңге."
Аталған шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3.Осы шешімді бақылауға алу аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (С.Қабделов) жүктелсін.
4.Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХXIV сессиясы төрағасының
міндетін атқарушы
Аудандық мәслихат хатшысы:                 Ж. Кадимов
Исатай аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 156-V шешімімен бекітілген
1 қосымша
Исатай аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 25 шілдедегі
№ 205-V шешімімен бекітілген
1 қосымша
Исатай ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І Кірістер