Об определении места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
Постановление Акимата Курмангазинского района Атырауской области от 02 сентября 2014 года № 412. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 сентября 2014 года № 2986. Утратило силу - постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 02 октября 2014 года № 428
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата  Курмангазинского района Атырауской области от 02.10.2014 № 428.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Курмангазинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Курмангазинской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) место для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Курмангазинского района" Калиева Н.Г.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                               Ж. Бектемиров
"Согласовано"
Председатель Курмангазинской районной
территориальной избирательной комиссии
________________________ Изжанов А.
2 сентября 2014 год
Приложение
к постановлению акимата района
от 2 сентября 2014 года № 412
Место для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
Наименование населенного пункта
Месторасположение
Название объекта для размещения
1
село Ганюшкино
улица Абая, 50
Информационный щит на передней площади государственного предприятие "Коммунальное государственное казенное предприятие "Районный дома культуры имени Смагула Кушекбаева"

Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 02 қыркүйектегі № 412 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қыркүйекте № 2986 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 2 қазандағы № 428 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 02.10.2014 № 428 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына сәйкес, Құрманғазы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Құрманғазы аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау "Құрманғазы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Н.Ғ. Қалиевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                          Ж. Бектемиров
"Келісілді"
Құрманғазы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
__________________ А. Изжанов
2 қыркүйек 2014 жыл
Аудан әкімдігінің
2014 жылғы 2 қыркүйектегі
№ 412 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын
Елді мекеннің атауы Орналасқан жері Орналасу үшін нысанның атауы
1
Ганюшкин селосы
Абай көшесі, 50
"Смағұл Көшекбаев атындағы аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны" мемлекеттік кәсіпорынының алдыңғы алаңындағы ақпараттық тақта