О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 26/116-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 мая 2014 года № 31/148-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 30 мая 2014 года № 2674. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 6 января 2015 года № 5)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 06.01.2015 № 5).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 21 мая 2014 года № 27/213-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2665, Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 26/116-V «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2486, опубликовано 20 января 2014 года в газете «Аймак тынысы») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 495 020 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 841 879 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 509 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 53 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 596 632 тысяч тенге;
2) затраты – 13 464 820 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 371 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19 446 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 075 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 61 240 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 61 240 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

Төлеби аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/116-V "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 мамырдағы 31/148-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 мамырда № 2674 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 5 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 06.01.2015 № 5 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 21 мамырдағы 2014 жылғы № 27/213-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2665 тіркелген шешіміне сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/116-V «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2486 санымен тіркелген, 2014 жылы 20 қаңтардағы «Аймақ тынысы» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. Төлеби ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 13 495 020 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 841 879 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 509 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 53 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 12 596 632 мың теңге;
2) шығындар – 13 464 820 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 17 371 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 19 446 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 075 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 61 240 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 61 240 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 48 411 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48 411 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 19 446 тысяч тенге;
погашение займов – 2 271 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 31 236 тысяч тенге.».
2. Приложения 156 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        С. Кулманов
Временно исполняющий
обязанности секретаря
районного маслихата                        А. Исабеков
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 27 мая 2014 года № 31/148-V
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 24 декабря 2013 года № 26/116-V
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Наименование
Сумма в тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 48 411 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 48 411 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 19 446 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 271 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 31 236 мың теңге.».
2. Аталған шешімнің 156 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     С.Құлманов
Аудандық мәслихат хатшысының міндетін
уақытша атқарушы                           А.Исабеков
Төлеби аудандық мәслихатының
2014 жылғы 27 мамырдағы
№ 31/148-V шешіміне 1 қосымша
Төлеби аудандық мәслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсанындағы
№ 26/116-V шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі