О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 21/1-05 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2014 года № 25/1-05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 27 февраля 2014 года № 2549. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 28 января 2015 года № 28)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 28.01.2015 № 28).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 14 февраля 2014 года № 24/194-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2532, Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 21/1-05 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормавтивных правовых актов за № 2491, опубликовано 17 января 2014 года в газете «Шамшырак») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Тюлькубасского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 8386060 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1734568 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6632 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6624860 тысяч тенге;
2) затраты – 8422334 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 65529 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 72228 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6699 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 101803 тысяч тенге;

Түлкібас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 21/1-05 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 ақпандағы № 25/1-05 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 ақпанда № 2549 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 28 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 28.01.2015 № 28 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 14 ақпандағы № 24/194-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2532 тіркелген шешіміне сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 21/1-05 «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2491 нөмірмен тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы «Шамшырақ» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Түлкібас ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 8386060 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1734568 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 6632 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 20000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 6624860 мың теңге;
2) шығындар – 8422334 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 65529 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 72228 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6699 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -101803 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 101803 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 72228 тысяч тенге;
погашение займов – 6699 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 36274 тысяч тенге.».
пункт 8 изложить в новой редакции:
«8. Установить на 2014 год согласно пункта 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.».
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Х.Байысбаев
Секретарь районного
маслихата                                  А.Сапаров
Приложение 1
к решению Тюлькубасского
районного маслихата

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 101803 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 72228 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6699 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 36274 мың теңге.».
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«8. 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238-бабының 2-тармағына сәйкес, 2014 жылға ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтік ставкалар белгіленсін.».
Көрсетілген шешімнің 1 және 6-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     Х.Байысбаев
Аудандық мәслихат хатшысы                  А.Сапаров
Түлкібас аудандық мәслихатының