О некоторых вопросах субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических) на 2014 год
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 11 июля 2014 года N 186. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 июля 2014 года N 3402
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима Восточно-Казахстанской области от 13.01.2015 № 6/480).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-1) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», в целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2014 года № 574 «Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)», Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
1) виды субсидируемых удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных отечественными производителями, на 2014 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) виды субсидируемых удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) иностранных производителей удобрений, на 2014 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) объемы субсидий по районам Восточно-Казахстанской области на субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических) на 2014 год согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 июля 2014 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Шерубаева Н.А.
Аким области
«СОГЛАСОВАНО»
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Б. Сапарбаев
А. Мамытбеков

Тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) құнын 2014 жылы субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 шілдедегі N 186 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 шілдеде N 3402 болып тіркелді. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының 13.01.2015 N 6/480 хаты)
Ескерту. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының 13.01.2015 N 6/480 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 11-бабы 2-тармағының 5-1) тармақшасына сәйкес, «Тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 574 қаулысын іске асыру мақсатында Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес субсидияланатын тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) түрлері және отандық тауар өндірушілер сатқан 1 тонна (литр, килограмм) тыңайтқышқа берілетін субсидиялардың 2014 жылға арналған нормалары;
2) осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес субсидияланатын тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) түрлері және тыңайтқыш жеткізушіден және (немесе) шетел тыңайтқыш өндірушілерінен сатып алған 1 тонна (литр, килограмм) тыңайтқышқа берілетін субсидиялардың 2014 жылға арналған нормалары;
3) осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) құнын субсидиялауға берілетін субсидиялардың Шығыс Қазақстан облысының аудандары бойынша 2014 жылға арналған көлемдері белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 шілдеден бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н. Ә. Шерубаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
Б. Сапарбаев
А. Мамытбеков

« 14 » июля 2014 года
Приложение 1 к постановлению Восточно-Казахстанского областного акимата от « 11 » июля 2014 года № 186
Виды субсидируемых удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных отечественными производителями, на 2014 год
п/п
Субсидируемые виды удобрений
Единица измерения
Процент удешевления стоимости одной единицы,
до
Норма субсидий
на одну единицу, тенге
1

2014 жылғы « 14 » шілдеде
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы «11» шілдедегі № 186 қаулысына
1 қосымша
Субсидияланатын тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) түрлері және отандық тауар өндірушілер сатқан 1 тонна (литр, килограмм) тыңайтқышқа берілетін субсидиялардың 2014 жылға арналған нормалары
р/с
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Өлшем бірлігі
Бір бірлік құнын арзандату пайызы, дейін
Бір бірлікке арналған субсидиялар нормасы, теңге
1