О внесении изменения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 3 июня 2009 года № 89 "Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Иртыш в городе Усть-Каменогорске и режима их хозяйственного использования"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 15 июля 2014 года № 192. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 июля 2014 года № 3424
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 39116 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 81) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», проектом «Корректировка границы установленной водоохранной зоны и полосы реки Иртыш на контрактной территории товарищества с ограниченной ответственностью «Комбинат нерудных материалов» в городе Усть–Каменогорске Восточно–Казахстанской области», Восточно–Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановления Восточно–Казахстанского областного акимата «Об установлении водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Иртыш в городе Усть–Каменогорске и режима их хозяйственного использования» от 3 июня 2009 года № 89 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2504, опубликовано в газетах «Дидар» от 21 июля 2009 года № 115 – 116 (16201), «Рудный Алтай» от 20 июля 2009 года № 111 (18729) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель Иртышской бассейновой
инспекции по регулированию
использования
и охране водных ресурсов Комитета по
водным ресурсам Министерства
окружающей среды и водных ресурсов
Республики Казахстан
« 16 » 07 2014 года
Исполняющий обязанности
руководителя
Департамента по защите прав
Потребителей
Восточно-Казахстанской области
Агентства Республики Казахстан
по защите прав потребителей
« 15 » 07 2014 года
Е. Кошербаев
Р. Сулейменов
Г. Сулейменов
Приложение
к постановлению
Восточно–Казахстанского
областного акимата
от « 15 » июля 2014 года № 192
Приложение
к постановлению
Восточно–Казахстанского
областного акимата
от 3 июня 2009 года № 89
Водоохранная зона и водоохранная полоса реки Иртыш в городе Усть–Каменогорске на участках: левый берег от Усть–Каменогорской гидроэлектростанции до железнодорожного моста через реку Иртыш; правый берег от автодорожного моста через реку Иртыш в створе улицы Пограничная до черты города в створе улицы Выставочная
п/п
Водный объект, его участок
Водоохранная зона
Водоохранная полоса
Протяженность границы,
км
Площадь,
га
Средняя ширина,
м
Протяженно сть границы,
км
Площадь,
га
Сред няя ширина,
м
1
Река Иртыш в городе Усть–Каменогорске на участке левого берега от Усть–Каменогорской гидроэлектростанции до железнодорожного моста через реку Иртыш

"Өскемен қаласындағы Ертіс өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 3 маусымдағы № 89 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 15 шілдедегі N 192 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 шілдеде N 3424 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39116–баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27–бабы 1–тармағының 8-1) тармақшасына, «Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қаласындағы «Кенді емес материалдар комбинаты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің келісім–шарт аумағында Ертіс өзенінің белгіленген су қорғау аймағы мен белдеуінің шекараларын түзету» жобасына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Өскемен қаласындағы Ертіс өзенінің су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы» Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 3 маусымдағы № 89 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2504, 2009 жылғы 21 шілдедегі № 115 – 116 (16201) «Дидар», 2009 жылғы 20 шілдедегі № 111 (18729) «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы
Е. Көшербаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі
Су ресурстары жөніндегі комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Ертіс бассейндік
инспекциясының басшысы
Р. Сүлейменов
2014 жылғы « 16 » 07
Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың
құқықтарын қорғау агенттігінің
Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау департаменті
басшысының міндетін атқарушы
Ғ. Сүлейменов
2014 жылғы « 15 » 07
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы « 15 » шілдедегі
№ 192 қаулысына
қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2009 жылғы 3 маусымдағы
№ 89 қаулысына
қосымша
Өскемен қаласындағы Ертіс өзенінің: Өскемен  суэлектрстанциясынан бастап Ертіс өзені арқылы өтетін теміржол   көпіріне дейінгі сол жағалауының; Пограничная көшесінің  тұсындағы Ертіс өзені арқылы өтетін автомобиль көпірінен бастап  Выставочная көшесінің тұсындағы қаланың шетіне дейінгі оң  жағалауы учаскелеріндегі су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуі
р/с
Су объектісі, оның учаскесі
Су қорғау аймағы
Су қорғау белдеуі
Шекарасының ұзындығы, шақы рым
Алаңы, га
Орташа ені, метр
Шекарасының ұзындығы, шақырым
Алаңы, га
Орташа ені, метр
1
Өскемен қаласындағы Өскемен суэлектрстан циясынан бастап Ертіс өзені арқылы өтетін теміржол көпіріне дейінгі сол жағалау учаскесіндегі Ертіс өзені

10,80
616,45
280-850
10,23
135,2
20-340
2
Река Иртыш в городе Усть–Каменогорске на участке правого берега от автодорожного моста через реку Иртыш в створе улицы Пограничная до черты города в створе улицы Выставочная
7,70
749,62
350-1770
14,22
200,56
15-360
Примечание:
Границы и ширина водоохранной зоны и водоохранной полосы отражены в картографическом материале утвержденных проектов «Определение водоохранной зоны и водоохранной полосы реки Иртыш
в городе Усть–Каменогорске на участках: левый берег от Усть–Каменогорской гидроэлектростанции до железнодорожного моста через реку Иртыш; правый берег от автодорожного моста через реку Иртыш в створе улицы Пограничная до черты города в створе улицы Выставочная» и «Корректировка границы установленной водоохранной зоны и полосы реки Иртыш на контрактной территории товарищества с ограниченной ответственностью «Комбинат нерудных материалов» в городе Усть–Каменогорске Восточно–Казахстанской области».

10,80
616,45
280-850
10,23
135,2
20-340
2
Өскемен қаласындағы Пограничная көшесінің тұсындағы Ертіс өзені арқылы өтетін автомобиль көпірінен бастап Выставочная көшесінің тұсындағы қаланың шетіне дейінгі оң жағалау учаскесіндегі Ертіс өзені
7,70
749,62
350-1770
14,22
200,56
15-360
Ескертпе:
Су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуінің шекаралары мен ені «Өскемен қаласындағы Ертіс өзенінің: Өскемен суэлектрстанциясынан бастап Ертіс өзені арқылы өтетін теміржол көпіріне дейінгі сол жағалауының; Пограничная көшесінің тұсындағы Ертіс өзені арқылы өтетін автомобиль көпірінен бастап Выставочная көшесінің тұсындағы қаланың шетіне дейінгі оң жағалауы учаскелеріндегі су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуін белгілеу» және «Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қаласындағы «Кенді емес материалдар комбинаты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің келісім–шарт аумағында Ертіс өзенінің белгіленген су қорғау аймағы мен белдеуінің шекараларын түзету» бекітілген жобаларының картографиялық материалдарында көрсетілген.